Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bober5264

Nowy regulamin bazarku

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Chorwat napisał(-a):

Jak widać nie jest to takie proste i zrozumiałe, a pytamy by nie dostać ostrzeżeń, które serwowałeś wielokrotnie lekką ręką za niestosowanie się do kompletnie niezrozumiałego regulaminu poprzedniej wersji bazarku 🤯

👏

2 godziny temu, Gio napisał(-a):

 

Czyli nie mogę zmienić ceny w trakcie tych 30 dni???

Jeżeli w regulaminie pisze że nie można, to nie można. Przestań drążyć 😜

 

5 godzin temu, DawPi napisał(-a):

To nie jest zawiłe.

Pakiety się sumują - możecie dowolnie dokupować i zwiększać ilość tematów możliwych do dodania.

Jeżeli nikt nie rozumie albo każdy rozumie na swój sposób to nie jest to proste. Mnogość pytań i brak na nie odpowiedzi jest tego najlepszym przykładem. 

 

PS - gdzie jest w ogóle ten nowy regulamin? W dziale sprzedam jeat tylko jakieś ogłoszenie a w ogólnym regulaminie nic nie pisze. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, evilym napisał(-a):

👏

Jeżeli w regulaminie pisze że nie można, to nie można. Przestań drążyć 😜

 

Jeżeli nikt nie rozumie albo każdy rozumie na swój sposób to nie jest to proste. Mnogość pytań i brak na nie odpowiedzi jest tego najlepszym przykładem. 

 

PS - gdzie jest w ogóle ten nowy regulamin? W dziale sprzedam jeat tylko jakieś ogłoszenie a w ogólnym regulaminie nic nie pisze. 

 

Po co Ci regulamin skoro to jest proste? 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze reguly sa do zrozumienia nie znaczy, ze sa proste - bo jak w zwiazku z pytaniami nie sa.

Na takich regulach sie klub nie dorobi, a czy odejdzie jeszcze wiecej osob - z pewnoscia.


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nie ma co siać defetyzmu. Jakby jakieś tłumy miały stąd odchodzić, to szczerze wątpię, że powodem będzie regulamin napisany w języku polskopodobnym.

Tym bardziej, że chodzi o regulamin jednego działu, w którym regularnie udziela  się tylko garstka członków forum.

 

Co nie zmienia faktu, że już chyba najwyższy czas, aby zrobić z tym "regulaminem" porządek. ;)


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nowe zasady średnio się podobają, no ale nie muszą się podobać. Najbardziej mnie boli, że kolejny raz zostaje wprowadzona zmiana, która nie jest jeszcze przygotowana. Wcześniej był niezrozumiany Regulamin (który zniknął). Teraz nie ma Regulaminu, jest Ogłoszenie. Szkoda, że zmiany nie są wprowadzane profesjonalnie... :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem 5 tematów w dziale sprzedam.

Jak obecnie wystawiać ogłoszenie?

Czy w jednym temacie ma być jeden przedmiot czy w jednym temacie mogą być dwa lub trzy i czy wtedy mimo założenia jednego tematu odejmie odpowiednią ilość możliwych wystawień z puli?


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałem podobne zapytanie Dawidowi na priw w dniu wczorajszym i do tej chwili nie otrzymałem na nie odpowiedzi.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, CIESLUT napisał(-a):

Czy w jednym temacie ma być jeden przedmiot

Jeden temat = jeden zegarek. Takie informacje uzyskałem od Zarządu.

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zadałem podobne zapytanie Dawidowi na priw w dniu wczorajszym i do tej chwili nie otrzymałem na nie odpowiedzi.
Informacje od Zarządu = Regulamin

Nie otrzymałeś informacji od Zarządu = nie znasz Regulaminu

Łamiesz Regulamin, którego nie znasz = ban

Czego nie rozumiesz?


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, poiuyt napisał(-a):

Pomijając samą zmianę na bazarku (którą w pełni rozumiem), to sposób komunikowania o nowych zasadach wygląda na mało śmieszny żart.

To już chyba trzeci raz gdzie regulamin się zmienia a Ja nic o tym nie wiem.

Trochę nietrafne jest podpieranie się regulaminem przy wystawianiu punktów karnych gdy ten się zmieniał i nikt o tym nie wie.

W życiu bym nie wpadł na pomysł aby wertować regulamin przed każdym dodaniem oferty tym bardziej, że wystawiam je bardzo rzadko.

 

Sam pomysł wspierania forum jest jak najbardziej zasadny i rozumiem, że są to nowe zasady wymagające opracowania więc bez złośliwości oczekuję na zmianę regulaminu oraz proszę o stosowną informację po jego wprowadzeniu.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.02.2021 o 16:43, Rikimaru75 napisał(-a):

Jak dostałem ostatnio ostrzeżenie to ono się anulowało po zmianach na bazarku??  Jeśli tak to proszę mi je usunąć  🙂

Mi też można usunąć. A nawet powinno się. Bo teraz jak se nie kupie to nie wystawie więcej niż dwóch ogłoszeń w miesiącu. Chwila, czekaj aaaaaaaa za piniondze można teraz dużo ogłoszeń wystawić.

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy na subforumowych bazarkach dalej można sprzedawać zegarki?

 

P.S. Film dodałem, żeby było coś z sensem.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam takie pytanie - obecnie na bazarku pojawiła się oferta sprzedaży podróbki zegarka Seiko SKX - z tego co mi wiadomo to żadem model Seiko SKX nie posiada koperty z zarowem helowym, mechanizm NH36 też nie jest stosowany w tym ani żadnym innym modelu zegarka pod znakiem Seiko, wkładka bezela nie jest oryginalna, podobnie jak szkło.  wskazówki wyglądają na takie które są montowane w SBDC005 albo w SKZ 323 czy SRP 497 a tarcza jest z SRPD01 - czyli nie ma absolutnie żadnej oryginalnej części od SKX - rozumiem że teraz takie praktyki są dozwolone i każdy "janusz biznesu" może, po opisaniu, jak chce,  taki składak/podróbkę - po nazwaniu modem/homage/czy "genialnym projektem" i dodaniu ceny z dooopy wystawić bez żenady wystarczy że opłatę wniesie...??

 

 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę takie coś raportować.

7 minut temu, Daito napisał(-a):

rozumiem że teraz takie praktyki są dozwolone i każdy "janusz biznesu" może, po opisaniu, jak chce,  taki składak/podróbkę

Nie rozumiesz. Podstawowe zasady w tej kwestii się nie zmieniły.

 

Tak, widziałem teraz Twój raport. Słuszne podejście.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniliśmy i wróciliśmy z limitem 50 postów do pisania w dziale Sprzedam. 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie:

jak wygląda sprawa podbijania i widoczności oferty prze te 30 dni?

 

oferta sama zniknie i trzeba pilnować aby nie przepadła i podbić w 29 dniu?

co ile można podbijać na górę listy?


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama zniknie. 
Obecnie można podbijać co 6 dni. 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy regulamin, którego nie ma, przewiduje wystawianie zegarków do wymiany, bez podania ceny?

P.S. Jeżeli regulamin jednak jest, to gdzie jest?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
8 minut temu, tarant napisał(-a):

Mam pytanie. Czy regulamin, którego nie ma, przewiduje wystawianie zegarków do wymiany, bez podania ceny?

P.S. Jeżeli regulamin jednak jest, to gdzie jest?

Nie ma regulaminu, dopiero jeden z użytkowników go "tworzy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, tarant napisał(-a):

Mam pytanie. Czy regulamin, którego nie ma, przewiduje wystawianie zegarków do wymiany, bez podania ceny?

P.S. Jeżeli regulamin jednak jest, to gdzie jest?

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Ale bazarek jest otwarty i lądują na nim kolejne, ongiś nie do przyjęcia, oferty :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś moderatorem - reaguj. 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może tak po prostu: krok w tył i zrobić to jak należy. Zamknąć na tydzień bazarek (nikomu się chyba nic nie stanie jak przez te kilka dni nic nie sprzeda i nie kupi) przygotować porządnie wdrożenie razem z regulaminem i w ten sposób uniknąć dyskusji na temat nieistniejących zasad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DawPi napisał(-a):

Jesteś moderatorem - reaguj. 

 

Jedyną możliwą reakcją jest poinformowanie, że nie mam podstaw w postaci regulaminu do reagowania :P

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin jest w fazie dopieszczania szczegółów. Piotr, teraz w etapie przejściowym masz prawo reagować na podstawie faktu bycia moderatorem czyli bycia osobą zaufania klubowego. Decyzje moderatorów są niepodważalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.