Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szymar

Wakacje nad polskim morzem

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wakacje ale ferie 

Sopot,Gdańsk 

 

Coś na tydzień, sprawdzone w rozsądniej cenie,najlepiej apartament,mieszkanie,parking 

Ktoś coś ma to chętnie się dogadam 

PW jak coś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo zależy od kwoty na wydaniu..

Ja teraz w Kołobrzegu "feriuję" kilka dni w ośrodku.

Jak chcesz o coś zapytać, to śmiało - może być tu, może na pw.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Gdańsk najlepiej i blisko morza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paweł Bury. zobacz na bookingu apartament słoneczna morena. Jest na fajnym, nowym osiedlu i ma garaz w cenie. Właściciel ogłasza go też na olx. To akturat nie jest bardzo blisko morza ale ten sam właściciel ma kilka apartamentów w Gdańsku i któryś jest bliżej morza, wiec może cos fajnego namierzysz. Tez jadę na krótkie ferie do gdanska tylko nam zależało na ścisłym centrum. Bedziemy tylko 4 dni dlatego chcemy mieć więcej w zasięgu spaceru bo przelatujemy samolotem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk jest w miarę ładny wiosną latem i jesienią z naciskiem na lato. Zimą, to ponure, mocno zabetonowane i brudne miasto. Takie jest moje zdanie.:)

Zimą zdecydowanie lepszy i ładniejszy jest Sopot i też tylko bardzo blisko morza. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do

Sopot

https://www.booking.com/hotel/pl/sosopot-apartament-przy-plazy-150m-2-4-osoby-parking.pl.html?aid=304142;label=gen173nr-1DCAsotgFCNHNvc29wb3QtYXBhcnRhbWVudC1wcnp5LXBsYXp5LTE1MG0tMi00LW9zb2J5LXBhcmtpbmdIHlgEaLYBiAEBmAEeuAEYyAEP2AED6AEB-AEDiAIBqAIEuAK9mtP2BcACAdICJDNlNDE1ZWRjLTJhOWUtNDNhNC04ZGQ2LWI1YjA3NzExMWE3Y9gCBOACAQ;sid=2ff377d51811d41d1a320d37eb583b89;checkin=2021-05-07;checkout=2021-05-09;dest_id=-529430;dest_type=city;dist=0;group_adults=2;group_children=0;hapos=1;hpos=1;nflt=ht_id%3D201%3Bht_beach%3D1%3Bhotelfacility%3D2;no_rooms=1;req_adults=2;req_children=0;room1=A%2CA;sb_price_type=total;sr_order=popularity;srepoch=1642629640;srpvid=a6f19ac3036700a5;type=total;ucfs=1;ufiplus=1&#hotelTmpl

 

Gdynia

https://www.booking.com/hotel/pl/sogdynia-apartament-przy-skwerze-kosciuszki-dla-2-2-2-plaza.pl.html?aid=304142;label=gen173nr-1FCAsotgFCNHNvc29wb3QtYXBhcnRhbWVudC1wcnp5LXBsYXp5LTE1MG0tMi00LW9zb2J5LXBhcmtpbmdIHlgEaLYBiAEBmAEeuAEYyAEP2AEB6AEB-AEDiAIBqAIEuAK9mtP2BcACAdICJDNlNDE1ZWRjLTJhOWUtNDNhNC04ZGQ2LWI1YjA3NzExMWE3Y9gCBeACAQ;sid=2ff377d51811d41d1a320d37eb583b89;all_sr_blocks=727551401_325836444_2_0_0;checkin=2022-01-21;checkout=2022-01-23;dest_id=-501414;dest_type=city;dist=0;group_adults=2;group_children=0;hapos=2;highlighted_blocks=727551401_325836444_2_0_0;hpos=2;matching_block_id=727551401_325836444_2_0_0;no_rooms=1;req_adults=2;req_children=0;room1=A%2CA;sb_price_type=total;sr_order=popularity;sr_pri_blocks=727551401_325836444_2_0_0__50380;srepoch=1642629475;srpvid=44969a70998c006e;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl

 

Cena dla forumowiczów inna niż oficjalna i negocjowalna :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, szymar napisał(-a):

@Paweł Bury. zobacz na bookingu apartament słoneczna morena. Jest na fajnym, nowym osiedlu i ma garaz w cenie. Właściciel ogłasza go też na olx. To akturat nie jest bardzo blisko morza ale ten sam właściciel ma kilka apartamentów w Gdańsku i któryś jest bliżej morza, wiec może cos fajnego namierzysz. Tez jadę na krótkie ferie do gdanska tylko nam zależało na ścisłym centrum. Bedziemy tylko 4 dni dlatego chcemy mieć więcej w zasięgu spaceru bo przelatujemy samolotem. 

Dzięki bardzo za info.

Padło jednak na Sopot Muminki 

Ja tylko mam brygadę dowieźć,rezerwacjami moja się zajmuje,mi tam się wszędzie podoba grunt że mózg zresetuje.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.01.2022 o 22:18, dziadek napisał(-a):

Gdańsk jest w miarę ładny wiosną latem i jesienią z naciskiem na lato. Zimą, to ponure, mocno zabetonowane i brudne miasto. Takie jest moje zdanie.:)

Zimą zdecydowanie lepszy i ładniejszy jest Sopot i też tylko bardzo blisko morza. 

Kolega ma bardzo interesujące spojrzenie na otaczającą rzeczywistość. Ja stawiałbym na Gogolin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, azina napisał(-a):

Kolega ma bardzo interesujące spojrzenie na otaczającą rzeczywistość. Ja stawiałbym na Gogolin.

A kolega - nic nie wnosząc do dyskusji ale przychrzaniając się do różnych osób w różnych tematach - odreagowuje ciężki tydzień, czy po prostu ma wredne usposobienie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szuwi napisał(-a):

A kolega - nic nie wnosząc do dyskusji ale przychrzaniając się do różnych osób w różnych tematach - odreagowuje ciężki tydzień, czy po prostu ma wredne usposobienie? 

To drugie. Żeby mówić o Gdańsku, czy innym mieście, trzeba tam być choćby raz w życiu. Pocztówki nie wystarczą. Opinia Kolegi Dziadka o tym mieście jest dla mnie niezrozumiała.

Stosuję zasady Kolegi Dziadka, który, jak to określiłeś, "przychrzanił się" do mnie. 

Edytowane przez azina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, azina napisał(-a):

To drugie. 

Szkoda. 

 

Ja w 3miescie mieszkałem na studiach, ale to było w XX wieku (ale to brzmi) i jak tam pojechałem ze trzy lata temu, to niewiele rozpoznałem, szczególnie w Sopocie. Faktycznie betonowo jest - brak tych uroczych miejsc, gdzie w przerwach między zajęciami (lub zamiast zajęć) człowiek mógł pyknąć piwko na świeżym powietrzu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szuwi napisał(-a):

Szkoda. 

 

Ja w 3miescie mieszkałem na studiach, ale to było w XX wieku (ale to brzmi) i jak tam pojechałem ze trzy lata temu, to niewiele rozpoznałem, szczególnie w Sopocie. Faktycznie betonowo jest - brak tych uroczych miejsc, gdzie w przerwach między zajęciami (lub zamiast zajęć) człowiek mógł pyknąć piwko na świeżym powietrzu...

Po prostu, jak każde miasto rozwinęło się bardzo. Gdańsk, zresztą jak każde inne miasto, ma swoje urocze miejsca i mniej ciekawe. Trudno porównywać miasta do siebie. Każde ma inny styl zabudowy, inną mentalność, powierzchnię, inne atrakcje, etc. etc. 

Temat rzeka.

Dla chcącego coś zwiedzić i zobaczyć moim zdaniem Gdańsk zasługuje na odwiedzenie, nawet w porze zimowej.

Edytowane przez azina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie osobiście Gdańsk się bardzo podoba. I nie z pocztówek, byłem parę razy osobiście.  Gdynia (miejscówka @PiotrX jest świetnie zlokalizowana) posiada także wiele ciekawych miejsc do obejrzenia, ale mnie z ostatnich wczasów pozostała w głowie trauma po całodziennym kwileniu mew, niczym z filmu Hitchcoka. Na wiosnę zaplanowałem generalną polerkę i położenie powłoki ceramicznej w swoim aucie. Cholera, co te ptaszyska tam żrą? 🤣

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azina napisał(-a):

Po prostu, jak każde miasto rozwinęło się bardzo. Gdańsk, zresztą jak każde inne miasto, ma swoje urocze miejsca i mniej ciekawe. Trudno porównywać miasta do siebie. Każde ma inny styl zabudowy, inną mentalność, powierzchnię, inne atrakcje, etc. etc. 

Temat rzeka.

Dla chcącego coś zwiedzić i zobaczyć moim zdaniem Gdańsk zasługuje na odwiedzenie, nawet w porze zimowej.

Jasne, że zasługuje (mieszkałem 3 lata na Szerokiej przy Żurawiu), ale odbiór każdego miasta, w tym Gdańska, w słoneczny dzień jest inny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Cholera, co te ptaszyska tam żrą?

Jak nie ryby to to, co znajdą na śmietnikach 😱


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szuwi napisał(-a):

Jasne, że zasługuje (mieszkałem 3 lata na Szerokiej przy Żurawiu), ale odbiór każdego miasta, w tym Gdańska, w słoneczny dzień jest inny. 

Zgadzam się w 100%. Wszystko zależy też od tego, czego każdy indywidualnie oczekuje od miejsca w którym się znalazł. I w wielki deszcz może być czarująco. To zależy również od wielu czynników.

Edytowane przez azina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś lubi klimat starego miasta w Gdańsku, to polecam wizytę w Toruniu, ale to już kawałem od morza (i od zatoki, która zasadniczo nie powinna być okrrślana jako "morze". 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szuwi napisał(-a):

klimat starego miasta w Gdańsku, to polecam wizytę w Toruniu

Albo latem zrobić sobie objazdówkę i przez Wilno do Rygi i Tallina. Ciekawe klimaty, hanzeatyckie (oprócz Wilna😎


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Gdańszczanie i Gdańszczanki może polecą jakieś dobre jedzeniowe miejsca w okolicy centrum miasta? Bedziemy mieszkać wlasnie na wspomnianej szerokiej. Bedziemy tak krótko, że szkoda tracić czasu na szukanie jedzenia na oślep. Może jakieś sprawdzone pizzerie, rybki, kuchnia wege?

A Gdańszczanie i Gdańszczanki może polecą jakieś dobre jedzeniowe miejsca w okolicy centrum miasta? Bedziemy mieszkać wlasnie na wspomnianej szerokiej. Bedziemy tak krótko, że szkoda tracić czasu na szukanie jedzenia na oślep. Może jakieś sprawdzone pizzerie, rybki, kuchnia wege?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w Gdańsku z Rodziną , mieszkamy przy Korzennej - wszędzie blisko. Nie zgadzam się z twierdzeniem ,że Gdańsk to brzydkie miasto.


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk to piękne miasto a jak ktoś uważa inaczej to niech nosi replikę hublota 😁


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eye_lip napisał(-a):

Gdańsk to piękne miasto a jak ktoś uważa inaczej to niech nosi replikę hublota 😁

 

cóż za przekleństwo!

 

Ktoś ma jakiś namiar na coś chorwacja albo węgry (byle nie Balaton) ? Dojazd we własnym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie lubię Gdańszczan... Troszkę dla tego miasta zrobiłem i zawsze był jakiś problem... ;)

 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.