Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TomG80

Romek w podróży, czyli GW-9400 na wakacjach

Rekomendowane odpowiedzi

 

Koledzy,

 

w nawiązaniu do wątku Casio w podróży pomyślałem, że i ja coś udostępnię do testowania i focenia w ciekawych okolicznościach przyrody.

 

Poniższy zegar to podstawowa wersja Romka, czyli GW-9400-1, za to dość mocno przeze mnie zmodyfikowana, tj. poza kopertą zmienione w nim zostało prawie wszystko, a efekt końcowy widzicie na poniższych zdjęciach. Wyświetlacz zastosowałem od wersji RD-4/NV-2/1B, także jest to ten czytelniejszy negatyw.

 

Zasady takie same, jak w wątku Casio w podróży, czyli chętni do testowania zegarka wpisują się po kolei w tym wątku, a każdy dopisujący się do listy kopiuje całą listę ze swoim nickiem dopisanym na końcu. Zegar trzymamy max. tydzień, robimy fajne foty w ciekawych miejscach i wysyłamy do następnego forumowicza z listy.

 

Ze względu na mocno ograniczoną ilość wolnego czasu chciałbym, żeby odbywało się to możliwie bez mojej ingerencji, czyli osoba aktualnie posiadająca zegarek kontaktuje się na priv z kolejną osobą z listy i wysyła jej zegar na wskazany adres.

 

Jeśli będą pytania, to w miarę możliwości szybko postaram się na nie odpowiedzieć.

 

Sądzę, że niewielu z Was nie miało jeszcze w kolekcji jakiegokolwiek Romka, ale jeśli znajdą się tacy w naszym towarzystwie, to myślę, że ta akcja może się okazać fajną i darmową (poza kosztem wysyłki) formą przetestowania sobie takiego zegara.

 

Prośba o normalne użytkowanie zegara, nie chuchanie i dmuchanie na niego, ale też niekoniecznie sprawdzanie jego wytrzymałości - niech po wakacjach wróci do mnie w całości. ;)

 

Jeśli okaże się, że chętnych będzie dużo, a wakacji nam nie starczy, nie ma problemu z przeciągnięciem całej zabawy również na po wakacjach.

 

Jeśli natomiast ktoś chciałby podzielić się swoimi uwagami po swoim teście na temat modelu albo tego konkretnego egzemplarza, to niech się śmiało wypowie w tym wątku.

 

1f568eeb69ae6f683d6a108c68fecd62.jpg

 

8fd3c710ddc2f73d319865de543c803d.jpg

 

2ab0b91f2af05d9824d6859a25b39aa0.jpg

 

fcc0de4fdec2b7fa136dc687780cd056.jpg

 

1f383a7317a08b1d86aba4ef53b29594.jpg

 

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzeczka modelowa idzie w górę , może kiedyś ktoś jakiegoś MRG tak puści 😄

Też się piszę.

 

1. Mikas

2. Lawnowerman

3. Kwiatek

4. TrainTerr

5. GTB

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce się zwalnia. Fajny zegarek 😊

Edytowane przez Pszona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na dobre nie opuścił "gniazda", a już znalazł się na Mazurach.

cf65816d2216519a21bc886b514c2709.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożegnalna fotka z wczoraj Romka na Mazurach, a dziś już w drodze do pierwszego kolegi z listy.5c1f3596e5beffe10a1bae2b448e5e0e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.06.2020 o 09:22, tomaliusz napisał:

1. Mikas

2. Lawnowerman

3. Kwiatek

4. TrainTerr

5. GTB

6. tomaliusz

 

7. GitBit


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc mój czas z Romkiem dobiegł końca... Spodobał mi się od razu. Żona mówiła że taki czerwony nieeee. Minęły dwa dni i zmieniła zdanie całkowicie.
Takie moje spostrzeżenia:
- nie łatwo go dopasować. Mam w tej chwili 21cm w nadgarstku, a zegarki lubię nosić tak żeby nie majtały się po łapie. Czwarta dziurka od końca troszkę ciasno (fobia pekajacych uszu) trzecia troszkę luźno bo po chwili machania ręką zjeżdżał ciut. Chyba kwestia przyzwyczajenia
- negatyw... Mam prostaka Gd-100 w negatywie i powiem szczerze że jest bardziej czytelny. Myślę że to przez to że Romek ma głębiej osadzony wyświetlacz. Sama godzina ok, ale reszta wskazań sprawia trochę problemów i często trzeba obracać nadgarstkiem żeby bez problemu odczytać. W Gd-100 nie mam takich problemów(wzrok mam ok:)
Podsumowując był to fajny czas... Wyleczyłem się z negatywa w Romku, ale za to jeszcze bardziej nakreciłem się na sam zakup. No i szukam i chce jeszcze w tym tygodniu zamówić czarnego w pozytywie (pewnie coś się pomodzi z czasem)
Dziekuje Tomkowi za zaufanie i tym samym możliwość przekonania się że naprawdę chce Romka:)
Ps:Nie mam ręki do fotek, ale coś tam pstryknąłem3d0b894d3acee26329e704fa6c7ef187.jpg53e1e425889ff54fa4fc0289c0a1cbb9.jpg20cea38a9f06d8916486dedc4eb6c983.jpg6cd8fc20d12e8232a6a487f97edba579.jpga126810229e189b71567f4b90cc32fc2.jpgc2091524d5aefd790c1ead57b356d92c.jpg5d3fc46b87372907e21c30fbaed24b36.jpga2d00a52336e243beb5aac3cb80d7e41.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek zakamuflowany w lesie. Nie mogę się doczekać, aż będzie mi towarzyszył w podróży :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, dopisz mnie do listy proszę, jeśli jeszcze można. Z chęcią przed zakupem czerwonego gajera dla swojego Romana przekonam się jak wygląda w nim na żywo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek, dopisz mnie do listy proszę, jeśli jeszcze można. Z chęcią przed zakupem czerwonego gajera dla swojego Romana przekonam się jak wygląda w nim na żywo
Spoko, skopiuj ostatnią wersję listy i dopisz się na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem update listy :)

 

1. Mikas

2. Lawnowerman

3. Kwiatek

4. TrainTerr

5. GTB

6. tomaliusz

7. GitBit

8. clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
23 godziny temu, TrainTerr napisał:

Czy Romek jeszcze jeździ po Polsce? 😉 

Jeździ jest u mnie, postaram się go wysłać w poniedziałek do Ciebie.

Napisz mi na PW swoje dane, najlepiej do paczkomatu jeśli to możliwe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Napisałem i czekam z niecierpliwością 🙂 Pozdrowienia! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę się wpisać,chciałbym przed kupnem czarnego pomacać ze 2dni

Edytowane przez cepiano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę się wpisać,chciałbym przed kupnem czarnego pomacać ze 2dni
Pewnie, tylko będziesz na końcu listy, więc zanim do Ciebie dotrze, to chwilę to zajmie - pewnie bliżej końca wakacji.
Skopiuj listę, którą ostatnio wpisał@clusca i dopisz się na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mikas

2. Lawnowerman

3. Kwiatek

4. TrainTerr

5. GTB

6. tomaliusz

7. GitBit

8. clusca

9.cepiano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "wyczymałem" i zmieniłem ciuszki, zanim Twój Romek do mnie dotarł Tomku, ale pozostaje nadal w zabawie oczywiście :)

 

20200728_103320-800px.thumb.jpg.e272c7795a021047e1fd0da6e59c0f0d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacje Romka na Suwalszczyźnie dobiegły końca - dzisiaj jedzie dalej w świat 😉 

 

Dzięki za możliwość skorzystania z przetestowania zegarka (tym bardziej, że chciałbym w przyszłości nabyć GW-9400). W chwili obecnej posiadam tylko G-9300 w wielu kolorach. 

 

Zegarek dosyć wygodny, nie przeszkadzał mi w normalnym użytkowaniu, czy uprawianiu sportów rakietowych lub rowerowych. Czerwony design - mega wakacyjny. Bardzo podobają mi się te czarne śrubki oraz przyciski. Funkcji pełno, jest w czym wybierać, a podświetlenie w tym konkretnym wyświetlaczu jest po prostu idealne 😉

 

Wiem natomiast, że nigdy nie kupię zegarka z wyświetlaczem negatywowym - odczytanie godziny w pełnym słońcu lub wieczorem (bez użycia podświetlenia) bardzo trudne do zrealizowania. 

 

Generalnie biorę się za poszukiwanie GW-9400, serdecznie dzięki za możliwość wzięcia udziału w tym evencie. Pozdrowienia 😉

DSC_2243.JPG

DSC_2261.JPG

DSC_2242.JPG

DSC_2260.JPG

DSC_2232.JPG

DSC_2230.JPG

DSC_2244.JPG

DSC_2257.JPG

DSC_2256.JPG

DSC_2255.JPG

DSC_2259.JPG

DSC_2258.JPG

DSC_2240.JPG

DSC_2238.JPG

DSC_2237.JPG

DSC_2251.JPG

DSC_2246.JPG

DSC_2263.JPG

DSC_2245.JPG

DSC_2262.JPG

DSC_2236.JPG

DSC_2235.JPG

DSC_2265.JPG

DSC_2233.JPG

DSC_2247.JPG

DSC_2264.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.