Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mrozik03

Zegarek do ok. 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję nowego zegarka. Ostatnio w oko wpadł mi jeden od Certiny, a konkretnie Certina DS Caimano Chronograph (link do niego na końcu ;). Prosiłbym szanownych kolegów o pomoc w znalezieniu jakiegoś zbliżonego i godnego polecenia zegarka do ok. 1000 zł.  Z góry dziękuję za pomoc.

 

Link do Certiny; https://www.certina.com/pl-pl/watch/ds-caimano-chronograph/C0354171603701

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niebieski i polecam, białe się wyprzedały, niebieskie się kończą, zielone i red grape maja niedługo być. Nic tylko brać, jakościowo w tej cenie jest bomba tylko nadgarstek 17 - 17,5 cm to minimum z racji na lug to lug.

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi ;) Mi osobiście najbardziej podoba się VC z niebieską tarczą, więc będę się pewnie musiał szybko zdecydować skoro się kończą. A o nadgarstek w moim przypadku nie ma się co martwić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na przekór zaproponuję zegarek z mechanizmem automatycznym.

Seiko Presage Blue Coctail.

Za używany trzeba zapłacić około 1000 zł.

Na żywo dwa razy większe wrażenie.

Wiem, bo miałem ... a potem zajumała go moja Pani.

Ale rozmiar jest zdecydowanie również dla prawdziwych facetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Witam też się zastanawiam nad tą Certina czy to jest typo zegarek garniturowy czy do sportowego stylu też się nada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego szwajcarskiego Roamerka 975819 41 15 09 kupisz w PL do 1000 PLN.

 

Zrzutekranu_2020-10-15-18-09-38-426.thumb.jpeg.33956a235ae82c00a6e8c46b94cbb17a.jpeg

Edytowane przez Zaratsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jacek86 napisał:

Witam też się zastanawiam nad tą Certina czy to jest typo zegarek garniturowy czy do sportowego stylu też się nada 

 

To nie jest zegarek typowo garniturowy ze względu na duży rozmiar i na komplikację chronografu. Raczej "smart casual", podobnie jak Roamer z postu powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat , czy znajdę jakiś fajny chronograf na pasku zaznaczę że musi być czarny z tarczą min. 45mm do 1000zł? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w kopertach 44mm lub 45mm. Bransoletę łatwo zastąpić paskiem, a zawsze lepiej ją mieć niż nie mieć. Tutaj akurat przegląd Seiko ze sklepu

http://www.watcheszon.com

 

ale proponuje też dobrze przeglądnąć ofertę Citizen eco-drive. W tej cenie jakieś fajne kwarcowe chrono też się powinno znaleźć

https://zegarownia.pl/zegarki-citizen/zegarki-citizen-chronograph/szerokosc_koperty_fz:44-45

 

 

 

obraz.thumb.png.b00c22d4374f844c8572e47bbbf8d8b0.png

 

obraz.thumb.png.4133b1af7d3aa7af460a82b65ea583af.png

 

obraz.thumb.png.c64ae18f0b2c8e2034000aa07e0168c4.png

 

obraz.thumb.png.0dc8bdaf72edfd0aae8721509c732305.png

 

obraz.thumb.png.9c8a335180c3a29dd3e07ef4d851b8a4.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.