Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Adamuspz11

Zegarek do około 4000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, fidelio napisał:

Ball Trainmaster Legend z ogłoszenia na naszym bazarku:

 

 

Osobiscie nie mogę się przekonać do Trainmastera przez wr30... ale poza tym to fajny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sinn 556 I B?

 

https://www.sinn.de/en/Modell/556_I_B.htm

 

DVhJS_2XUAAxafd.jpg

 

Jest WR 200m, automat (werk w wersji top), przejdzie do t-shirtu i dzinsow oraz do smart casual spokojnie.

Do tego 38,5 mm to bardzo uniwersalny rozmiar, 11 mm grubosci wejdzie pod mankiet bez problemu.

 

 

ewentualnie Sinn 104, wersja znow z niebieska tarcza:

 

https://www.sinn.de/en/Modell/104_St_Sa_I_B.htm

 

daa87958ef9e865fff812598e006acce.jpg

 

Znow WR 200m, rowniez spokojnie bedzie sprawdzal sie jako EDC choc 556 jest bardziej uniwersalny IMO.

41 mm to jak na ten typ zegarka rozsadny rozmiar, 11,5 mm grubosci gwarantuje brak problemow z mankietami.

 

Zawsze to cos ciekawszego i mniej oklepanego :)

 

 

Aha, jeszcze jedna propozycja, tym razem ze swiata mikrobrandow - Meccaniche Veneziane Nereide GMT Topazio:

 

 

 

Nowka sztuka za 2.399 PLN od forumowego kolegi Lincoln Six Echo - za oryginalna cene producenta bym nie bral ale to jest bardzo dobra propozycja, sam mam ten model, tyle ze Basalto.

 

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cordi7 napisał:

Sinn 556 I B?

 

https://www.sinn.de/en/Modell/556_I_B.htm

 

DVhJS_2XUAAxafd.jpg

 

Jest WR 200m, automat (werk w wersji top), przejdzie do t-shirtu i dzinsow oraz do smart casual spokojnie.

Do tego 38,5 mm to bardzo uniwersalny rozmiar, 11 mm grubosci wejdzie pod mankiet bez problemu.

 

 

ewentualnie Sinn 104, wersja znow z niebieska tarcza:

 

https://www.sinn.de/en/Modell/104_St_Sa_I_B.htm

 

daa87958ef9e865fff812598e006acce.jpg

 

Znow WR 200m, rowniez spokojnie bedzie sprawdzal sie jako EDC choc 556 jest bardziej uniwersalny IMO.

41 mm to jak na ten typ zegarka rozsadny rozmiar, 11,5 mm grubosci gwarantuje brak problemow z mankietami.

 

Zawsze to cos ciekawszego i mniej oklepanego :)

 

O! Sinn 566 (pierwsza propozycja z tych dwóch), jeżeli przeżyjesz brak brak daty, to świetna propozycja.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostateczne porównanie, kolejność losowa, możecie wybrać tylko jeden z tych, który by to był i dlaczego. Pozostałe i tak pewnie kiedyś kupię. W wszystkich jestem zakochany ale niestety kupić na razie mogę tylko jeden.

 

1. ORIS Artelier Date

2. Ball Fireman Enterprise

3. LONGINES CONQUEST - wersja 41mm z ETA A31.L01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Adamuspz11 napisał:

Ostateczne porównanie, kolejność losowa, możecie wybrać tylko jeden z tych, który by to był i dlaczego. 

 

Sorry, ale ja juz mam kilka zegarków i nie planuję nic ze wskazanych kupować.

A to nie Ty masz go nosić i tym samym nie Ty powinieneś wybierać? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szuwi napisał:

 

Sorry, ale ja juz mam kilka zegarków i nie planuję nic ze wskazanych kupować.

A to nie Ty masz go nosić i tym samym nie Ty powinieneś wybierać? 

 

 

No wiem, ale problem jest właśnie taki że jak bym mógł to bym i nawet te trzy na raz nosił na jednej ręce, tylko na razie muszę wybrać tylko jeden. Dla mnie wszystkie są piękne, na razie najbardziej kusi mnie ten Ball, ale to pozostałem też są piękne i bardzo ciekawe, wiem że to będzie mój zegarek i to ja będę go nosił ale nie jestem specjalistom i może jest jakiś szczegół którego nie dostrzegam a pomógł by mi w dobrym wyborze żebym później nie żałował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Adamuspz11 napisał:

 

No wiem, ale problem jest właśnie taki że jak bym mógł to bym i nawet te trzy na raz nosił na jednej ręce, tylko na razie muszę wybrać tylko jeden. Dla mnie wszystkie są piękne, na razie najbardziej kusi mnie ten Ball, ale to pozostałem też są piękne i bardzo ciekawe, wiem że to będzie mój zegarek i to ja będę go nosił ale nie jestem specjalistom i może jest jakiś szczegół którego nie dostrzegam a pomógł by mi w dobrym wyborze żebym później nie żałował.

 

Gdybym ja kupował, to wziąłbym Balla lub Sinna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kolejność to:

 

1) Ball (ale mimo wszystko Fireman Victory;)

2) Conquest 

3) Oris 

 

Jak się zdecydujesz to wrzuć fotkę i pochwal się na co padło :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz ten który Tobie się podoba, wszystkie wymienione zegarki to dobry zakup.

W mój gust najbardziej trafia:

1. Oris

2. Ball

3. Longines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wszystko zalezy od oczekiwan i wymagan. Koniec koncow nie sugeruj sie niczyim zdaniem i kup to, co sie TOBIE podoba.

W przeciwnym wypadku zostaniesz ze swietnym zegarkiem, co do ktorego jednak nie do konca bedziesz przekonany i nie da ci tyle frajdy, ile powinien.

Pamietaj, ze choroba postepuje i po kupnie pierwszego zaczniesz skreslac kolejne pozycje z listy wiec koniec koncow mozesz miec je wszsytkie (jak Pokemony lol).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Oris (w takiej cenie, poniżej 2,8k) - tylko brać :)

2. Ball (uwaga, może mieć lupkę na dacie, nie każdy lubi)

3. Longines

Edytowane przez Passionat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra moje dziecko jest już w moich rękach, padło ostatecznie na oris artelier, nie żałuję. Jedyne co to albo mi się wydaję albo ten sw 200-1 trochę głośno chodzi, ale poza tym to pierwsza klasa i na pewno zostanie ze mną na dłużej jako pamiątka rozpoczęcia się tej dziwnej choroby kupowania zegarków.

105967484_3438308256204172_4778698272862264248_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.06.2020 o 16:18, Adamuspz11 napisał:

 

 

 

Conquest Heritage , a dlaczego?  Tez jest na mojej liście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.