Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Czerwiec "Kolorowa tarcza emocji dostarcza" - GŁOSOWANIE

Kolorowa tarcza emocji dostarcza  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Głosowanie czas zacząć!

 

azgdxgN.jpg

 

Głosujemy na minimum jedno zdjęcie, można na więcej.

 

Głosowanie potrwa do 28.06.2020 do godz. 22:00. Ilość głosów oddanych na poszczególne zdjęcia będzie widoczna po zamknięciu ankiety.

 

Wyniki ogłosimy następnego dnia, tj. 29.06.2020.

 

Głosy mogą oddawać tylko zarejestrowani użytkownicy z minimum 30 postami. Zabronione jest głosowanie na własne zdjęcie.

 

Przypominamy, że zwycięzcy klasyfikacji ogólnej po 12 edycjach zostaną nagrodzeni upominkami od:

 

 

7ERVHE9.png

 

RBlBKIz.png

 

s96kTV5.jpg

 

 

 

Zaczynamy!

 

Zdjęcie 1

Fjl5rLh.jpg

 

 

Zdjęcie 2

 

TR4x8xr.jpg

 

 

Zdjęcie 3

 

WkKCKZO.jpg

 

 

Zdjęcie 4

 

gBgS4K1.jpg

 

 

Zdjęcie 5

 

C6udnfq.jpg

 

 

Zdjęcie 6

 

T8zVKc2.jpg

 

 

Zdjęcie 7

 

HmhdrJy.jpg

 

 

Zdjęcie 8

 

XWH62wP.jpg

 

 

Zdjęcie 9

 

RggfOyP.jpg

 

 

Zdjęcie 10 "nr 9005/10000"

 

yWxW2Kv.jpg

 

 

Zdjęcie 11

 

rV6qGw5.jpg

 

 

Zdjęcie 12

 

NRrLgMA.jpg

 

 

Zdjęcie 13

 

fZ2oGqI.jpg

 

 

Zdjęcie 14

 

CwZZHc7.jpg

 

 

Zdjęcie 15 "Rockin"

 

1eVdM8B.jpg

 

 

Zdjęcie 16

 

qIzTRKf.jpg

 

 

Zapraszamy do głosowania! :)

 

 

 

Oto wyniki edycji czerwcowej:

 

1. miejsce: Masu - 32 głosy, 10 punktów

2. miejsce: lysolek007 - 15 głosów, 6 punktów

3. miejsce: PistolPete - 11 głosów, 4 punkty

 

Gratulujemy zwycięzcom i pozostałym uczestnikom wspaniałej rywalizacji, oraz dziękujemy za udział i oddane głosy. Zapraszamy do dyskusji :)

 

 

 

 

Edytowane przez Masu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale różnorodność 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszły konie po betonie! Zagłosowane

Edytowane przez Wacor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki wybór oj ciężki. 

Ale tak z innej beczki - dlaczego nie widać wyników głosowania? Był dodatkowy dreszczy emocji a teraz tak jakoś dziwnie jest?  Wiem że pewnie było już o tym ale musiałem przegapić więc jakby ktoś mnie oświecił to będę wdzięczny 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rk7000 napisał:

Ciężki wybór oj ciężki. 

Ale tak z innej beczki - dlaczego nie widać wyników głosowania? Był dodatkowy dreszczy emocji a teraz tak jakoś dziwnie jest?  Wiem że pewnie było już o tym ale musiałem przegapić więc jakby ktoś mnie oświecił to będę wdzięczny 🙂

Ano widzisz, jednak są osoby które wolą widzieć głosy :) Rozmawialiśmy o tym jakoś przed majową edycją i było sporo głosów żeby to ukryć bo są większe emocje, a że działamy demokratycznie to posłuchaliśmy głosu ludu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie. 

Dla mnie taka  ankieta wygląda jak martwa a dodatkowo chyba opcja obejrzenia nie działa w ogole. Ale skoro taka jest wola większości to nie dyskutuję 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większości, która się wtedy wypowiedziała :)

Ja też wolę chyba widzieć wyniki na bieżąco, ale z drugiej strony w majowej edycji fajnie było czekać na zwycięzców w pełnym zaskoczeniu do samego końca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także jestem za podglądem wyników na bieżąco.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się to również mimo wszystko podobało, ale ja już się na ten temat wypowiedziałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, PiotrX napisał:

MeToo#:)

 

Że jak? :huh:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał:

 

Że jak? :huh:

 

Też chcę wiedzieć na kogo głosujesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, PiotrX napisał:

 

Też chcę wiedzieć na kogo głosujesz :P

No to już mamy przewagę. Głosowanie musi być zatem jawne, w przezroczystych urnach! Żadnych wałków, czysty sport :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś przeoczyłem poprzednie, pewnie było w "sali kolumnowej", he, he:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jest jawne, to raczej/chyba znaczy, że organizatorzy mają coś do ukrycia.

 

Szkoła moich dzieciaków bierze udział w konkursie Podwórko talentów NIVEA. Dla pierwszych pięciu szkół, które uzyskają najwięcej głosów od zarejestrowanych osób w konkursie, NIVEA wybuduje place zabaw. Wszystko jest jawne, wyniki podawane są na bieżąco. Dyrektor szkoły co drugi dzień wysyła do rodziców maila z aktualnymi wynikami, dopingując i prosząc o kolejne głosy wśród tych, którzy jeszcze ich nie oddali. Są emocje i jest czysty sport :)

 

Szkoła moich dzieciaków wczoraj awansowała na piąte miejsce - ostatnie premiowane budową placu zabaw! Właśnie wyprzedziliśmy Gdańsk a gonimy Kraków... ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się, maczałeś w tym palce, hi,hi :lol::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można, trza pomagać :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że trzeba było zrobić ankietę w sprawie ankiety😉

Głosowanie nadal jest jawne, tyle że wszystko widać dopiero na koniec. Także, @PiotrX zobaczysz, czy @mario1971 oddał głosy na odpowiednie zdjęcia, i vice versa😀

A my z @Masu, nawet jeśli staniemy na rzęsach, to i tak nie mamy możliwości gmerania w wynikach. Jest totalna niespodzianka dla wszystkich po zakończeniu glosowania😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mario1971 napisał:

Skoro nie jest jawne, to raczej/chyba znaczy, że organizatorzy mają coś do ukrycia.

 

Szkoła moich dzieciaków bierze udział w konkursie Podwórko talentów NIVEA. Dla pierwszych pięciu szkół, które uzyskają najwięcej głosów od zarejestrowanych osób w konkursie, NIVEA wybuduje place zabaw. Wszystko jest jawne, wyniki podawane są na bieżąco. Dyrektor szkoły co drugi dzień wysyła do rodziców maila z aktualnymi wynikami, dopingując i prosząc o kolejne głosy wśród tych, którzy jeszcze ich nie oddali. Są emocje i jest czysty sport :)

 

Szkoła moich dzieciaków wczoraj awansowała na piąte miejsce - ostatnie premiowane budową placu zabaw! Właśnie wyprzedziliśmy Gdańsk a gonimy Kraków... ;)

 

Przede wszystkim gratuluję wskoczenia na 5 miejsce i trzymam kciuki za pozostanie tam :)

Nie mogę natomiast przemilczeć Twojej sugestii czy zwyczajnie podejrzeń o to, że mamy coś do ukrycia. Przytoczę kilka argumentów w naszej obronie. 


1. Carrot i ja jesteśmy zwykłymi użytkownikami. Nie mamy nawet uprawnień moderatorskich, nie mówiąc już o możliwościach technicznych jakie posiada @DawPi. Tak więc nasze możliwości są takie same jak Twoje. Spróbuj zatem założyć temat, zrobić ankietę i jakkolwiek modyfikować wynikami. Jak już polegniesz to chętnie przyjmę od Ciebie przeprosiny za niepotrzebne teorie spiskowe.

2. Ustawienia ankiety z ukrytymi wynikami na czas głosowania to ustawienia globalne co oznacza, że zmiana ta została wprowadzona jako domyślna przez @DawPi na naszą prośbę po wysłuchaniu WSZYSTKICH użytkowników, którzy zechcieli się w tym temacie wypowiedzieć w edycji kwietniowej. Tutaj link do odpowiedniego komentarza @lysolek007, który to zapoczątkował https://zegarkiclub.pl/forum/topic/185855-konkurs-fotograficzny-kwiecień-ciemność-widzę-widzę-ciemność-głosowanie/?do=findComment&comment=2761603
3. Jako organizatorzy staramy się być bezstronni co miało miejsce również podczas powyższej dyskusji o ukryciu ankiety. Posłuchaliśmy wszystkich, którzy się wypowiedzieli, przedstawiłem  plusy i minusy obu rozwiązań żeby każdy to przemyślał jeszcze raz i poprosiliśmy o opinie innych użytkowników. Nie było ani jednego głosu przeciw. Tak między nami, ja wolałem ankietę jawną, ale byłoby 5 do 1. Czemu się wtedy nie wypowiedziałeś?

4. Prowadząc te konkursy robimy to z czystej chęci rozruszania tego forum. Niejednokrotnie słyszymy, że na forum poza wrzucaniem fotek nadgarstkowych i utarczek, kto ma większego Rolexa nie dzieje się za dużo. Nie wiem jak Carrot, ale ja nie jestem na tyle kompetentny aby służyć pomocą jako ekspert w wątkach poświęconych konkretnym markom, problemom z zegarkami itp. Dlatego uznałem że mój wkład w treści na tym forum to prowadzenie tych konkursów. Nie mamy z tego nic poza mniejszą ilością wolnego czasu od sierpnia 2019 roku. Nie oczekujemy za to oklasków, ani współczucia, ale byłoby wskazane nie rzucać oskarżeń kiedy nie ma się na to żadnych dowodów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej jestem za tym aby wyniki były widoczne po zakończeniu głosowania, wiadomo człowiek ciekawy jaki się rozkładają głosy :) ale taka niepewność  dodaje smaczku konkursowi według mnie:)

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysoki poziom, ciekawe zdjęcia. Ciężko było wybrać😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, lysolek007 napisał:

Ja dalej jestem za tym aby wyniki były widoczne po zakończeniu głosowania, wiadomo człowiek ciekawy jaki się rozkładają głosy :) ale taka niepewność  dodaje smaczku konkursowi według mnie:)

Zatem zrobimy pewnie głosowanie co do tego, tak jak napisała Carrot i skonsultujemy się z @DawPi czy odkręcanie tego nie zajmie dużo czasu. Aktualny zmiana wymagała z jego strony również sporego zaangażowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej @Masu i @Carrot,

Nie bierzcie tego do siebie, nikt Was o nic nie podejrzewa, kolega @Mario jak sam napisał "lubi pomagać" w różnych konkursach i patrzy na to inaczej, podejrzewam (acz pewności nie mam:P), że był to taki żarcik z Jego strony :lol:

Wiemy ile pracy wkładacie w ten konkurs, chwała Wam za to, DZIĘKUJEMY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Masu napisał:

 

Przede wszystkim gratuluję wskoczenia na 5 miejsce i trzymam kciuki za pozostanie tam :)

Nie mogę natomiast przemilczeć Twojej sugestii czy zwyczajnie podejrzeń o to, że mamy coś do ukrycia. Przytoczę kilka argumentów w naszej obronie. 

 

 

Nie musisz mi/nam nic udowadniać, a tym bardziej bronić się :)

 

Pisząc, że macie coś do ukrycia, miałem na myśli to, że wyniki cząstkowe wynikające z jej obecnej formuły są ukryte. I tylko tyle. Nie dorabiaj do mojej wypowiedzi żadnej ideologii, bo takowej nie ma.  ;)

 

Nie wypowiadałem się wcześniej, ale zrobiłem to wczoraj, bez jakichkolwiek złych intencji. 

 

 

 

 

Sam konkurs to super sprawa, a i wystawiane prace są coraz lepsze. Od początku biorę w nich bierny udział jako punktujący juror :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, potraktujmy to jako nieporozumienie - dzięki, że się odniosłeś :) Mimo wszystko byłbym wdzięczny aby nie żartować sobie z uczciwości przy "liczeniu" głosów bo 9 osób załapie żart, a 10 zakoduje sobie co innego w głowie, a bardzo nie chciałbym żeby nasza bezstronność była dla kogoś wątpliwa.

Tak czy inaczej patrząc na to ile głosów przeciwnych się pojawiło w tej edycji, musimy to wspólnie ustalić. Carrot zaproponowała fajną opcję żeby o zdanie spytać osoby, które aktualnie biorą udział w konkursach. Korzystając z większości zwykłej podejmiemy decyzję, a potem (w razie wyboru opcji jawnej) spytamy DawPi czy były tak miły jeszcze raz w tym pogrzebać :D

Tymczasem pogadajmy o pracach, bo na pewno jest o czym :)

Edytowane przez Masu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.