Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Czerwiec "Kolorowa tarcza emocji dostarcza" - GŁOSOWANIE

Kolorowa tarcza emocji dostarcza  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję wszystkim na pudle! Masu szczególnie, zostawiłeś konkurencję w tyle😊 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Masu, miło pogratulować samemu sobie? ;) No jasne - bo jest za co!

 

Twoja fotka była tym razem zdecydowanie najlepsza. Gratuluję Tobie, oraz pozostałym uczestnikom tej rywalizacji! :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Masu, pojechaleś z nami równo 😁 sam glosowałem na Twoją fotkę ,zdjęcie petarda🙂brawa też dla pozostałych uczestników😉dziękuję również za głosy na moją prace:)  

 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gartulejszyn dla wszystkich.

 

P.S. Czemu nie widzę liczby głosów "Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim, w szczególności wygranym i cieszę się z zaszczytnego 4 miejsca, egzekwo z@EdwardNygma :) widać wyraźną przewagę "pudła" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ptaku napisał:

 

P.S. Czemu nie widzę liczby głosów "Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników."

A jesteś zalogowany? Ja widzę ogólną liczbę głosów oraz głosy na poszczególne zdjęcia, ale nie widać kto na kogo zagłosował. @Masu chyba zapomniał zaznaczyć okienko dotyczące widoczności głosów. Ale to się da wyedytować. Chyba😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem zalogowany inaczej bym nie napisał posta 😉 Jestem ciekawy czy moja fotka zdobyła jakiś głos a nic nie widzę ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja zdobyła dwa głosy, jest obok mojej, która zdobyła jeden głos, co mnie nieco zdumiewa, gdyż nie spodziewałem się żadnego :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim chciałem podziękować tak dużej liczbie osób, która postanowiła zagłosować na moje zdjęcie. Nie byłem wcale taki przekonany czy będę wysoko z prostej przyczyny - mój zegarek ma tarczę czarną jak smoła i wykorzystałem (całkiem chytrze) fakt, że Seiko SDGM003 ma genialny antyrefleks i iście lustrzane wykończenie tarczy dzięki czemu można w nim pokazać naprawdę dużo z otoczenia. Niestety nie mam aktualnie w kolekcji zegarka z kolorową tarczą, a wrzucenie czegoś co ma kolorowy grot wskazówki i mówienie, że jest kolorowo jakoś mnie nie przekonywało :) Postawiłem sobie za punkt honoru, że jako organizator będę przygotowywał na każdą edycję świeżą pracę i nie będę korzystał z archiwum dlatego też wzbraniałem się przed wykorzystaniem wielu kolorowych zegarków, które niejednokrotnie gościły u mnie przed obiektywem :) 

 

Dlatego jeszcze raz bardzo wam wszystkim dziękuję, że doceniliście pomysł i realizację. Nie ukrywam, że sama fotka też mi się bardzo spodobała. Przy okazji, pokaże wam zdjęcie od kuchni, oraz inny efekt, który udało mi się uzyskać kiedy na monitorze ustawiłem jakieś leśne klimaty - takie SDGM chętnie bym kupił :)

 

IMG_20200607_221647.thumb.jpg.e9a49523a2e80021d37c6fcf4f2afd03.jpg

 

DSCF6929.thumb.jpg.902313c85612bf0e287072b4f821c7e9.jpg

 

A jeżeli ktoś tak jak @ptaku nie widzi wyników ankiety w dobry sposób to wrzucam screenshota.

 

image.thumb.png.104c8438fdc727f3b1e253df01e7b3dc.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



mój zegarek ma tarczę czarną jak smoła i wykorzystałem (całkiem chytrze) fakt, że Seiko SDGM003 ma genialny antyrefleks i iście lustrzane wykończenie tarczy dzięki czemu można w nim pokazać naprawdę dużo z otoczenia


Czapki z głów. Ten pomysł był genialny!!! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Olciakk napisał:


 

 


Czapki z głów. Ten pomysł był genialny!!! :o

 

Dzięki, cieszę się, ze to doceniasz bo prawdę mówiąc realizacja nie była aż tak prosta jak na początku zakładałem. Przy okazji chciałbym pogratulować również @lysolek007 i @PistolPete którzy trafili na zasłużenie na podium. Nieco zaskakuje mnie mała ilość głosów na fotkę @zeRo_Six, która jest cudownie ostra i szczegółowa. Pewnie gdyby mewa była w jakimś bardziej szalonym kolorze niż kremowy, spowodowałaby znaczny wzrost głosów.

Na uwagę zasługuje dla mnie też pomysł @Olciakk który pokazuje po raz kolejny Twoje niesztampowe podejście do tematu i genialne pomysły jakie masz w głowie. Zegarkowa tęcza wyszła świetnie, a przy okazji onieśmiela niejedną kolekcję (w tym moją) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem wyniki po 11 edycji. Przed nami został już tylko jeden konkurs. O ile zwycięzca jest nam już znany, o tyle miejsce 2 i 3 to walka do samego końca :)

 

27821287_KLASYFIKACJAGENERALNA-1.thumb.jpg.4f93da347a49b5d9adaf952cb4fa1de1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masu, genialne jest to co zrobiłeś. Gratulacje.
To pokazuje, jak bardzo ważny jest pomysł na zdjęcie. Ale też jak ważna jest umiejętność innego spojrzenia na oczywiste oczywistości. W sumie kolorowy zachód słońca jest w stanie wyczarować piękno niemal na każdym zegarkowym szkle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje @Masu !!!   Znów trafiłem zwycięzcę jedynym oddanym głosem :P

Pozostałym autorom również gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Enkil napisał:

Twoja zdobyła dwa głosy, jest obok mojej, która zdobyła jeden głos, co mnie nieco zdumiewa, gdyż nie spodziewałem się żadnego :D

 

 

Kurcze pokonałem Was bo otrzymałem 3 głosy - chociaż po cichu wystawiając kolorową tarczę liczyłem na podium 🙂😉 

Do następnego konkursu przygotuję się bardziej profesjonalnie.

Gratuluję wszystkim bo każda fotka zasługiwała na uznanie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grawermen napisał:

 

Kurcze pokonałem Was bo otrzymałem 3 głosy - chociaż po cichu wystawiając kolorową tarczę liczyłem na podium 🙂😉 

Do następnego konkursu przygotuję się bardziej profesjonalnie.

Gratuluję wszystkim bo każda fotka zasługiwała na uznanie.

 

Tarcza była super, ale jak dla mnie zabrakło wskazówek itd. Efekt piękny, ale niekompletny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Masu napisał:

Tarcza była super, ale jak dla mnie zabrakło wskazówek itd. Efekt piękny, ale niekompletny :)

 

Dziękuję - niestety tarcza z braku funduszy nie doczekała się jeszcze oprawy.  Mam nadzieję że kiedyś pokażę zabudowaną. Na razie jest ozdobą w mojej kolekcji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Grawermen napisał:

 

Dziękuję - niestety tarcza z braku funduszy nie doczekała się jeszcze oprawy.  Mam nadzieję że kiedyś pokażę zabudowaną. Na razie jest ozdobą w mojej kolekcji.

 

Mimo wszystko projekt jest niesamowity. Trzymam kciuki za rozwój i mam nadzieję, że lipcowa edycja nie odbędzie się bez Ciebie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Masu napisał:

Mimo wszystko projekt jest niesamowity. Trzymam kciuki za rozwój i mam nadzieję, że lipcowa edycja nie odbędzie się bez Ciebie :) 

 

Oczywiście będę startował  - nawet ostatnie miejsce jest lepsze niż nic  -  a zabawa jest suuuuuuper.  

Gratuluję pomysłu i super nagrody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Grawermen napisał:

 

Oczywiście będę startował  - nawet ostatnie miejsce jest lepsze niż nic  -  a zabawa jest suuuuuuper.  

Gratuluję pomysłu i super nagrody.

Cała przyjemność po naszej stronie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje dla wszystkich uczestników a zwłaszcza @Masu i @lysolek007za świetne i kreatywne pomysły. Jeden kolorowy a drugi radosny. Mnie się podobało również zdjęcie, oraz zegarek, kolegi @Edmund Exley. Szkoda tylko, ze nie udało się pokazć więcej tarczy. Choć zdaję sobie sprawę, że wtedy ciężko byłoby wyeksponować tak fajnie logo i indeksy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteście ciekawi kto na kogo głosował, to już jest to widoczne🙂 

 

Tradycyjne, kilka słów o zdjęciach, które mi przypadły do gustu. 

Na pierwszym miejscu fotka @Masu- ciekawa gra kolorów, ostrość i świetnie wyeksponowana tarcza. W pełni zasłużone zwycięstwo👏 Biorąc pod uwagę fakt, że zegarek jest w rzeczywistości czarny, należy się tym większe uznanie za uzyskanie tak niesamowitego efektu.

Doceniłam również kilka innych zdjęć, które, moim zdaniem, dobrze wpisały się w ten temat.

Mój  ulubiony Enicar zaprezentowany przez @EdwardNygma. Tarcza w tym zegarku jest niesamowita😀 Na plus, wyszarzenie reszty zdjęcia podkreślające kolory cyferblatu.

Podoba mi się również zdjęcie @ptaku. Mimo, że tarcza jest czarna, to kolorowe indeksy i dorzucenie kostki Rubika wywołały ciekawy efekt.

Kolejna interesująca fotka należy do @Enkil. Płomienna tarcza, ogień w tle i to oko. Mam jakieś skojarzenia z blokowiskiem, zapewne przez ten kaptur😁 Choć pewnie niesłusznie, bo ogień, czerwień i radziecki zegarek mogą wywołać zupełnie inne skojarzenia😉

Ciekawe zdjęcie wysłał także @Grawermen. Może faktycznie nieco brakuje wskazówek do pełni szczęścia, ale nie mogłam nie docenić tak interesującego projektu i oryginalnego podejścia😀 Wspaniała tarcza 😀

Podoba mi się także praca @Wacor. Wprawdzie jest dość mrocznie i niewiele tu koloru, ale zdjęcie ma niesamowity i intrygujący klimat.

I last but not least zdjęcie @Olciakk. Ponownie kurczak rozłożył mnie na łopatki 😀 I jeszcze to jajko😂 Tęcza z kolorowych zegarków dopełniła efektu.

Raz jeszcze gratuluję zwycięzcom i dziękuję za fajną zabawę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że był to jeden z najbardziej wyrównanych konkursów. Szkoda tylko, że trzy zdjęcia wyraźnie odstawały od reszty, przez co zajęły zasłużone podium 🤪

 

Zdjęcie @Masu wygląda świetnie, no i ten genialny pomysł z grą światłem! Super sprawa.

 

Ja wyróżniłem jeszcze fotki @EdwardNygma za wspaniałą tarczę Enicara, która może dostarczyć sporo emocji oraz @Z_bych za piękne ujęcie fali - lubię takie dynamiczne kompozycje.

 

Co do mojej foty, to zrobiłem ją na szybko - około 20 minut przed deadlinem...toteż widać na niej pośpiech. Tarcza zegarka to mój zegar ścienny 🖖...Zdjęcie jest mroczne, bo i sami Led Zeppelin nie należeli do aniołków. 😀

rock and roll GIF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.