Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Czerwiec "Kolorowa tarcza emocji dostarcza" - GŁOSOWANIE

Kolorowa tarcza emocji dostarcza  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już tradycyjnie oddałem dwa głosy, chociaż tym razem spodobały mi się aż cztery prace. Wg mnie jest jednak jeden faworyt, który znokautuje pozostałych w ilości otrzymanych wskazań... 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to sam się zastanawiam nad tym czy dobrze robię, że głosuję na wszystkie prace, które uważam za dobre czy powinienem ograniczyć się jedynie do prac, które ja bym wybrał jako zwycięskie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj głosowałam na jedno zdjęcie, ale teraz coś mnie poniosło, nie mogłam się zdecydować na jedno, więc poszły chyba 4 głosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja będę chyba wyjątkowo długo myśleć na swoimi głosami. Zdjęcia są tak zróżnicowane, że nie wiem czy docenić pomysł, kreatywność, wykonanie, sam zegarek, zgodność z tematem czy jeszcze coś innego😀 

Daliście czadu w tej edycji👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowane.

Odnośnie wcześniejszej dyskusji to jest przynajmniej jeszcze jedna opcja, która może pogodzi opinie za i przeciw ukrytym bieżącym wynikom.

Można podać pełne wyniki dopiero po zakończeniu głosowania a do tego czasu pokazywać ile głosów zostało oddanych ogólnie oraz jak rozłożyły się na zdjęcia. Jednak bez ujawniania na które konkretnie. Na przykład słupki jak poprzednio jednak bez przypisanego numeru zdjęcia. Dodałoby to trochę emocji. No chyba, że jest to niemożliwe do wprowadzenia ze wzgledów technicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, PistolPete napisał:

Zagłosowane.

Odnośnie wcześniejszej dyskusji to jest przynajmniej jeszcze jedna opcja, która może pogodzi opinie za i przeciw ukrytym bieżącym wynikom.

Można podać pełne wyniki dopiero po zakończeniu głosowania a do tego czasu pokazywać ile głosów zostało oddanych ogólnie oraz jak rozłożyły się na zdjęcia. Jednak bez ujawniania na które konkretnie. Na przykład słupki jak poprzednio jednak bez przypisanego numeru zdjęcia. Dodałoby to trochę emocji. No chyba, że jest to niemożliwe do wprowadzenia ze wzgledów technicznych.

Brzmi bardzo fajnie, ale obawiam się, że na obecnym silniku forum jest to niewykonalne, albo trzeba by ręcznie napisać takie cuś. Najlepiej jakby @DawPi się wypowiedział. Opcja wydaje się świetna mimo wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zaiskrzyło ale na szczęście ognia z tego nie będzie :) I dobrze bo złych intencji nie było  IMO ale też nie dziwię się obronie - trzeba walczyć  o dobre imię konkursu :) Chociaż ten doskonale broni się sam :)

Robicie świetną robotę i Wasz konkurs jest super przygotowany i prowadzony i cieszy się coraz większym zainteresowaniem a to świadczy o jego popularności. 

Co do poświęconego czasu - podziękuj Masu, że Was od pojedynków odwiodlem swego czasu 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, rk7000 napisał:

Co do poświęconego czasu - podziękuj Masu, że Was od pojedynków odwiodlem swego czasu 😁

Podziękowanie to za mało :) Ta była sugestia uratowała nas przed całkowitą rezygnacją z wolnego czasu :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Masu napisał:

No chyba, że jest to niemożliwe do wprowadzenia ze wzgledów technicznych.

Obecnie nie, bo nie ma takiego czegoś wbudowanego. Technicznie wprowadzić się da oczywiście.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DawPi napisał:

Obecnie nie, bo nie ma takiego czegoś wbudowanego. Technicznie wprowadzić się da oczywiście.

Jasne, czyli musimy się cieszyć z tego co jest :) Tak więc podczas tej edycji zbierzemy od was głosy, którą opcje wolicie i od lipca będziemy przeprowadzać to w wybranej formie jawnej lub ukrytej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej zostawić lipiec tak jak jest?Został nam jeden konkurs do zamknięcia edycji 2019/2020. Jeśli się okaże, że wola ludu jest taka, aby wyniki były widoczne cały czas, to zmienilibyśmy to już od kolejnej edycji. Tak, będzie nowy sezon konkursów😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagłosowane ;]  mój głos znacie na temat jawności :)

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Carrot napisał:

Może lepiej zostawić lipiec tak jak jest?Został nam jeden konkurs do zamknięcia edycji 2019/2020. Jeśli się okaże, że wola ludu jest taka, aby wyniki były widoczne cały czas, to zmienilibyśmy to już od kolejnej edycji. Tak, będzie nowy sezon konkursów😁

W sumie racja :)

No i potwierdzam również, że postanowiliśmy kontynuować zabawę na kolejny, całoroczny sezon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Carrot napisał:

d2o00f5-e7a71c59-5f24-4689-b7d9-54f583083ed1.gif

Cokolwiek to oznacza, zgadzam się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój post wyraża zadowolenie z treści, jaką niesie Twoj post😁

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Carrot napisał:

Mój post wyraża zadowolenie z treści, jaką niesie Twoj post😁

Tym bardziej się zgadzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BorysT napisał:

Poszło :)

Super, które fotki Cię przekonały? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sposobu prezentacji wyników to myślę, że jest lepiej, gdy nie możemy widzieć jak wyniki kształtują się w trakcie głosowania.

Tak już jest (choć byśmy zaprzeczali), że sugerujemy się w mniejszym lub większym stopniu wyborami innych osób. Jeżeli ich nie widzimy, to nasz wybór jest naprawdę nasz.

Poza tym wole zobaczyć swoją fotę na jednym z ostatnich miejsc tylko raz, po zakończeniu głosowania, a nie widzieć jak się czołga w ogonie przez całe tygodnie. 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał:

Co do sposobu prezentacji wyników to myślę, że jest lepiej, gdy nie możemy widzieć jak wyniki kształtują się w trakcie głosowania.

Tak już jest (choć byśmy zaprzeczali), że sugerujemy się w mniejszym lub większym stopniu wyborami innych osób. Jeżeli ich nie widzimy, to nasz wybór jest naprawdę nasz.

Poza tym wole zobaczyć swoją fotę na jednym z ostatnich miejsc tylko raz, po zakończeniu głosowania, a nie widzieć jak się czołga w ogonie przez całe tygodnie. 😜

Ostatni argument mocno do mnie trafił :D Czyli mówisz, że ukryte głosowanie to taki akt łaski dla niektórych? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

27 minut temu, Masu napisał:

Ostatni argument mocno do mnie trafił :D Czyli mówisz, że ukryte głosowanie to taki akt łaski dla niektórych? :) 

 

Dokładnie tak 😁

Zawsze będą dwie albo trzy fotografie, które będą się wybijać ponad pozostałe i podzielą między siebie (słusznie) lwią część głosów.

 

Może fajnym pomysłem byłoby głosowanie w takiej formule jak Eurowizja. Każdy głosujący wybiera 5 najlepszych (jego zdaniem) fotografii i dla najlepszej przyznaje 5 pkt, dla kolejnej 4 pkt i tak aż do 1 pkt. dla ostatniego z tych pięciu zdjęć. Obawiam się tylko, że to technicznie nie będzie wykonalne.

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.