Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Czerwiec "Kolorowa tarcza emocji dostarcza" - GŁOSOWANIE

Kolorowa tarcza emocji dostarcza  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Wacor napisał:

 

Co do mojej foty, to zrobiłem ją na szybko - około 20 minut przed deadlinem...toteż widać na niej pośpiech. Tarcza zegarka to mój zegar ścienny 🖖...Zdjęcie jest mroczne, bo i sami Led Zeppelin nie należeli do aniołków. 😀

 

Trudno by było spodziewać się tęczowej oprawy w tym przypadku😉

Moja fotka też na szybko zrobiona. Byłam w trakcie przeprowadzki, więc brakowało czasu na coś lepszego😕 Całe szczęście moje Seiko ma 1 zagorzałego fana😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Carrot napisał:

e @Grawermen. Może faktycznie nieco brakuje wskazówek do pełni szczęścia, ale nie mogłam nie docenić tak interesującego projektu i oryginalnego podejścia😀 Wspaniała tarcza 😀

 

 

 

Dziękuję - problem z tą tarczą jest w tym że ma grubość 0,9 mm a celem było uzyskać efekt 3D - i o ile moi klienci  jakoś dają sobie z tym radę to ja nie mogę dopasować mechanizmu o tak wysokich ośkach.

Większość tarcz w swojej kolekcji pasuję do grubości tarczy 0,7 mm ale to już nie jest ten sam efekt głębi.

Tarcze moich kolegów ze znanych firm mają czasami nawet 1,2 mm grubości co daje im możliwość zrobienia grawerowanego tła i zastosowania papilonów lub innych ozdób - ja niestety jestem tylko hobbystą więc cieszę się z tego co mam.

Pozdrawiam serdecznie

 

 

3c42bf935f51a8b20cf52d82c8316e0f.jpg

381cce715135f66b040c308d781b4877.jpg

738f0250b64a7610df426aada81029a9.jpg

7634944f374d9c56060f5d26bb96e2ae.jpg

dde92ec7666658629ef2eebbc762eb72.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo efektowne są te tarcze😀

 

A już jutro ogłosimy ostatni temat w tej edycji. Można powoli szykować aparaty😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota @Grawermen

Miałeś kiedyś pomysł na Wielką falę w Kanagawie? Uwielbiam ten obraz i widziałbym go na tarczy... Zresztą kilku producentów nawet posiada takie tarcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Masu napisał:

Piękna robota @Grawermen

Miałeś kiedyś pomysł na Wielką falę w Kanagawie? Uwielbiam ten obraz i widziałbym go na tarczy... Zresztą kilku producentów nawet posiada takie tarcze.

 

 

Robiłem wielokrotnie - grawerowane na stali, mosiądzu, tytanie , emaliowane i malowane 🙂

.

kagava.jpg

IMG_9551.JPG

IMG_9549.JPG

IMG_9548.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaaa, ale ta gwiaździsta noc Van Gogha wygląda niesamowicie... Super wiedzieć, że są tacy pozytywnie zakręceni ludzie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Masu napisał:

O jaaa, ale ta gwiaździsta noc Van Gogha wygląda niesamowicie... Super wiedzieć, że są tacy pozytywnie zakręceni ludzie :) 

 

 

sorki tutaj jest fala - 🙂

 

 

kaganawa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fala kocham, ale Gwieździstą nocą też nie pogardzę :) Niesamowicie to wygląda :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.