Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gosher

Podróbka czy autentyk ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio dostałem od dziadka zegarek marki Rolex niestety nie mam pojęcia czy jest oryginalny i jest trochę zaniedbany. Moim pytaniem jest czy można sprawdzić autentyczność zegarka i czy można go jakoś odświeżyć ?

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic więcej nie trzeba sprawdzać, na odświeżanie szkoda czasu.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałeś podróbę.  

 

Fuu, ale to jest wstrętne! :wacko:

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fejk. Nawet zabawny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak od "dziadka" to na bank podróba -administrator-programista mógłby zakodować taką formułę w silniku forumowym, że jak pojawia się hasło "dziadek" kasuje z automatu temat/posta ;) 

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, sviety napisał:

Jak od "dziadka" to na bank podróba -administrator-programista mógłby zakodować taką formułę w silniku forumowym, że jak pojawia się hasło "dziadek" kasuje z automatu temat/posta ;) 

Ej, ja dostalem komandira i ponoć oryginalny 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to sorry ... hasło powinno brzmieć "rolex od dziadka" :).Nikt od Babci nie dostał?  Ja dostałem Warsa -też od Dziadka.

A swoją drogą to jak tak popatrzeć ile takich przypadków już było tylko tu na forum to te czasy peerelowskie nie były chyba takie złe -same rolexy i omegi ludziska nosili, chyba w Społem rzucili. Moim szczytem marzeń była Montana z melodyjkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, sviety napisał:

 

Kiedy w połowie lat 80tych dostałem (jak większość moich znajomych) Montanę na Komunię, byłem szczęśliwy 😃. Koledzy, którzy dostali wskazówkowe zegarki, byli wściekli na swoich rodziców. My zaś szpanowaliśmy 16ma melodyjkami😁. Co za czasy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W połowie lat 70 zegarków elektronicznych chyba jeszcze nikt nie widział, ja dostałem dwa mechaniczne. Pamiętam, że był to Poljot i ZIM :) oba przepadły, a szkoda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział, widział. Mam - po dziadku zresztą - dwa trupy typu red LED ;)

 


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też we wczesnych latach osiemdziesiątych dostałem na komunię mechanicznego, radzieckiego Cornavina. Szczęśliwie, byłem niecierpliwy i zepsułem go już pierwszego dnia - nakręcając uparcie w przeciwnym kierunku niż należało 🤣

A szczęśliwie to dlatego, że dzięki temu był prawie nie noszony i przetrwał do dziś w bardzo dobrym stanie. Oddałem go w zeszłym miesiącu do naprawy. Jak do mnie wróci, to się pochwalę na Forum w zegarkach radzieckich 😁

 

Swoją drogą - fajna Daytona. Wygląda jakby była robiona przez jakiegoś zręcznego spawacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te tematy. Szkoda tylko "dziadków". Chyba przeklną swe zakłamane wnuczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.06.2020 o 09:02, sviety napisał:

A, to sorry ... hasło powinno brzmieć "rolex od dziadka" :).

 

 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant
W dniu 20.06.2020 o 17:19, gosher napisał:

Witam, ostatnio dostałem od dziadka zegarek marki Rolex niestety nie mam pojęcia czy jest oryginalny i jest trochę zaniedbany. Moim pytaniem jest czy można sprawdzić autentyczność zegarka i czy można go jakoś odświeżyć ?

 

Zegarek masz teraz pierwsza klasa. Zadowolony jesteś?!

Widać że ktoś nad tym kombinował.

To jest nowy typ. Tak zwany: proto typ

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.06.2020 o 20:02, arturzbsk napisał:

To trzeba je przywrócić do życia 

Są w kolejce.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.