Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Pajak80

Bicolor - obciach i tandeta czy szyk i splendor.

Rekomendowane odpowiedzi

E tam garderobe i styl trzeba tylko troche zmodyfikowac :D

 

Datta-Phuge.jpg

 

A na powaznie - o gustach sie nie dyskutuje, co sie komu podoba, wazne zeby wlasciciel byl zadowolony.

 

Jakby wszyscy lubili to samo nudno by bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprawdą jest, że połączenie złota i stali zawsze wygląda źle. Kto miał okazję przymierzyć, obejrzeć w dziennym świetle poniższego jegomościa, ten wie.

 

Tudor-Heritage-Black-Bay-Steel-and-Gold-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię, mam kilka, polecam. Zestawienie może być atrakcyjne, trzeba jednak przymierzyć na ręku. Złoto dobrze komponuje się z odcieniem skóry.

 

ff4d42658ad01745.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości, zegarek bardzo mi się podoba - niemniej nie potrafię dla niego znaleźć zastosowania u siebie. 

Preferuję styl bardziej sportowy a te złote akcenty zobowiązują bardziej do casual, soft office. 

Szkoda ale wraca do sprzedawcy, jakość w mojej ocenie naprawdę dobra jak na swoją cenę. 


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz powtorze: fajnie, ze robia bi-colory, fajnie, ze ludziom sie podoba i kupuja, mnie osobiscie sie nie podoba i nie pasuje do mnie / mojego poczucia estetyki / garderoby - i tyle.

Jedni wzdychaja do Emmy Watson, inni wola Kylie Jenner, dla kazdego cos milego, glupio byloby jakby wszystkim sie podobalo to samo bo kazdy by nosil ten sam model zegarka w tym samym wariancie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. 

 

Edytowane przez Pajak80

"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bicolor jest jak najbardziej akceptowalny w zegarkach biżuteryjnych, natomiast zegarek sportowy to stal, ewentualnie ceramika. Aczkolwiek Cartiera w bicolorze bym przygarnął nawet w sportowej stylistyce.


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jacus napisał:

Moim zdaniem bicolor jest jak najbardziej akceptowalny w zegarkach biżuteryjnych, natomiast zegarek sportowy to stal, ewentualnie ceramika. Aczkolwiek Cartiera w bicolorze bym przygarnął nawet w sportowej stylistyce.

Zegarek sportowy... ;)

image.png.d72774f64ebf2e3e260dcc22dff597fd.png


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - taki bicolor to zestawienie dla ludzi wschodu :)

Wiem że z gustami się nie dyskutuje (sam mam też niezłe odpały zegarkowe) ale poszukaj lepiej czegoś bardziej stonowanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Baron Cygański"... Jest taka operetka. Ale przy kosmicznej Inwikcie ta Certina to braciszek zakonny, omalże eremita. Gdyby dziewiętnastowieczni Cyganie latali w kosmos, to ich Omegą Speedmaster byłaby Invicta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do meritum - ani obciach i tandeta, ani szyk i splendor.

Tylko jedna z wariacji na temat.

Jednemu podoba się matka, innemu córka...

Co kto lubi, co kto woli 😉.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex może ma ciekawe modele vintage ale współczesnie jest tyle fake ów, że nie ma generalnie co w chodzić w temat. Rolex to z definicji lekki obciach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KapitanMagellan napisał:

Rolex może ma ciekawe modele vintage ale współczesnie jest tyle fake ów, że nie ma generalnie co w chodzić w temat. Rolex to z definicji lekki obciach:)

 

No, oryginalny to może jednak niekoniecznie.

Chciaż gdybym miał, to pewnie bym sprzedał i kupił zamiast niego ze 3 Omegi. 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.06.2020 o 11:54, Perpetuum Mobile napisał:

 

No, oryginalny to może jednak niekoniecznie.

Chciaż gdybym miał, to pewnie bym sprzedał i kupił zamiast niego ze 3 Omegi. 😁

Heh, mam podobne odczucia co do Rolexa :) 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.