Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gersha

Zegarek mechaniczny do 5 tyś PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tylko 16,5 cm i nosze taka Stowę. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę jak płaski jest nadgarstek . Taka dokładnie Marine masz na bazarku , do tego

ze starym logo , co np dla mnie jest atutem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16,5 cm nadgarstka i 40 mm Stowa z L2L w okolicy 50 mm? Wrzucisz zdjecie? Wstrzymuje sie z osadem.

Dla mnie dress watch zaleznie od nadgarstka to 35-38, max 40 mm przy duzym nadgarstku.

Wg mnie o ile to moze dzialac przy diverze / toolwatchu to elegant w tych wymiarach na takim nadgarstku bedzie sie prezentowal wg mnie po prostu zle.

 

Tym niemniej to moje zdanie, wazne zeby by wlasciciel byl zadowolony.

 

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie po prostu czyjkolwiek osąd. zegarki nosze dla siebie a nie dla kogoś i jedynym kryterium jest moja własna opinia. Jeżeli odpowiada mi zarówno wizualnie a także w kwestii komfortu noszenia , a tak jest ze Stowa Marine , nic więcej mnie nie interesuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem dokladnie to samo wczesniej, warto tylko byc uczciwym w prezentowaniu swojej opinii.

Jesli lubie duze zegarki to moj punkt widzenia moze nie do konca pasowac komus, kto woli mniejsze.

Dodatkowo sam zegarek moze wizualnie tracic jesli nie jest wyeksponowany w odpowiedni sposob.

 

Zdjecie kradzione z recenzji modelu 36 mm kolegi @fidelio, ktory ma z tego co pametam niezbyt duzy nadgarstek:

 

IMG_20190201_150130.jpg

 

Zaryzykuje stwierdzenie, ze 40 mm nie wygladalby az tak dobrze.

 

Pozdrawiam :)

 

PS. Zeby sie dobrze zrozumiec - nie szukam dymu, przyjumje do wiadomosci, ze z racji na specyficzna budowe nadgarstka moze to w twoim przypadku pasowac.

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mam 16,5 cm nadgarstek. Ani przez chwilę nie miałem wątpliwości, że lepsza będzie wersja o średnicy 36 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gersha napisał:

Dzień dobry,

 

W interesującym mnie terminie możliwe jest kupno:

- zegarka Nomos Orion w wersji 35 mm, L2L 44,4 mm (dziękuję za podanie źródeł),

- zegarka Stowa Marine Original Roman; L2L: 50,2 mm

 

Mniejsza wersja zegarka Stowa dostępna jest na stronie producenta w dłuższym horyzoncie czasowym. Proszę w związku z tym o opinie czy do nadgarstka ok 17 - 17,5 cm w obwodzie zegarek o L2L 50, 2 mm zupełnie odpada? Przyznam, że w obecnej chwili Stowa podoba mi się bardziej:-) Obecnie mąż nosi zegarek o L2L ok 48 mm, ale jest to tani egzemplarz kupowany bez żadnej wiedzy odnośnie zegarków.

Chciałabym żeby mąż był zadowolony więc w razie czego zdecyduję się na zegarek Nomos Orion.

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

Mam ten zegarek i w nadgarstku 18,5 cm zegarek jest idealny. Jednak na nadgarstek 17,5 cm będzie za duży moim zdaniem. Jeśli mam być szczery to dla mnie Stowa jest bardziej klimatyczna od NOMOSa zaś ten drugi jak by nie patrzeć bardziej prestiżowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Zdecydowałam się na zakup zegarka Nomos. Myślę, że ze względu na rozmiar nadgarstka męża będzie bardziej dopasowany. Ma on zdecydowanie klasyczny charakter, powinien się spodobać.

Stowa faktycznie jest bardziej klimatyczna, zwłaszcza jej większe wydanie (przynajmniej w mojej opinii). Myślę, że może jeszcze do niej wrócimy:-)

 

Dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze i pozdrawiam serdecznie,

Katarzyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy zakupu (bardzo dobry wybor!) i czekamy na tradycyjne zdjecie nadgarstkowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gratuluję. Myślę, że mąż będzie zadowolony 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nomos extra! Szkoda tylko tej małej sekundy :(


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nomos wydaje się być świetnym, a na pewno bardzo oryginalnym wyborem. Na żywo wyglądają na zegarki naprawdę dobrej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.