Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
marecki1830

Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Dokup jeszcze dający ostre zdjęcia aparat/telefon i klucz do otwierania kopert... Oczywiście za parę złotych.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę otworzyc kopertę??? Kupiłem ten zegarek od Rozala tego od KSW była to aukcja zapłaciłem 200zl pieniazki poszły na zwierzęta :) 

7F7035CF-05DB-46D6-AA18-7931BB19718B.jpeg

CA09E01C-ECB3-44D2-B1DC-3DC1AA9673E3.jpeg

852BD5AF-0239-47FF-A75B-2A100A9CD898.jpeg

EA1ED491-570B-46F3-ABEF-F8730AC4A445.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No takiej historii to chyba tu jeszcze nie bylo😀

 

Jeśli jest tak jak piszesz dlaczego zakładasz ze Rozal ofiarowuje podróbki na aukcje charytatywne?🤔

Edytowane przez TylerVega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trudno oceniać bo nie znam się na Tudorach (w ogóle na tych nowych to niewiele mam do powiedzenia) ale ciekawi mnie jak ta licytacja wyglądała?

Wystawił go ten znany gość na licytację i tylko za 200zł poszedł? nikogo więcej nie było czy jak? zazwyczaj przedmioty należące do znanych ludzi idą za więcej niż są warte a tutaj jakoś tak ...... 200zł ??

Było jakieś info związane z oryginalnością zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Rozal ma swój bazarek na FB wrzuca tam różne rzeczy które ludzie licytują dochód z aukcji przeznaczony jest na zwierzęta, wiesz nie wszyscy wiedza o tych aukcjach pewnie dlatego nikt nie licytował!! Nic nie pisało o autentyczności zegarka poprostu tudor zapraszam do licytacji :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, zbyniu70 napisał:

Nawet 200 bym nie dał.

Jest pierwszy! tylko czekałem na takie komentarze!!!! Nie interesuje mnie to czy byś dał czy nie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, marecki1830 napisał:

Jest pierwszy! tylko czekałem na takie komentarze!!!! Nie interesuje mnie to czy byś dał czy nie!!

Kolega pisze że podrób nie kupuje się wcale. Ja przychylam się do jego opini. Patrząc na te zdjęcia to bez otwierania dekla można stwierdzić że to nie jakość Tudora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nawet znani ludzie noszą podróby..... hahaha ........... ale u niego na tych tatuażach i tak zegarka nie widać........ więc po co przepłacać :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, arturzbsk napisał:

Nie za bardzo chce mi się wierzyć w tą historię z Rozalem...

Jest i niedowiarek 

5C02FED3-3D0D-4B79-AF3B-19241E49EA5E.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, arturzbsk napisał:

No to kolego pozostało Ci potraktować to ustrojstwo młoteczkiem ;) 

Dlaczego młoteczkiem?? Przynajmniej zwierzaki skorzystały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w wątkach o podróbkach za dużo jest trochę sarkazmu i znęcania się często nad kompletnie nowymi użytkownikami. Ja rozumiem, że dla Was kolejny spadek po dziadku może być śmieszny, ale nie wszystkie historie muszą być zmyślone i po co od razu zniechęcać ludzi do dalszej dyskusji, po co tracić energię na posty jak powyżej? Moim zdaniem lepiej temat szybko i konkretnie sparafrazować zdaniem: szanowny kolego, przykro nam, ale kupiłeś podróbkę, którą powinieneś zwrócić sprzedającemu, a ten powinien zwrócić Ci pieniądze. Jeśli nie będzie to możliwe, a sprzedający jest do znalezienia i transakcja udokumentowana - należy zgłosić się na policję, gdyż dokonano przestępstwa.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał:

Moim zdaniem w wątkach o podróbkach za dużo jest trochę sarkazmu i znęcania się często nad kompletnie nowymi użytkownikami. Ja rozumiem, że dla Was kolejny spadek po dziadku może być śmieszny, ale nie wszystkie historie muszą być zmyślone i po co od razu zniechęcać ludzi do dalszej dyskusji, po co tracić energię na posty jak powyżej? Moim zdaniem lepiej temat szybko i konkretnie sparafrazować zdaniem: szanowny kolego, przykro nam, ale kupiłeś podróbkę, którą powinieneś zwrócić sprzedającemu, a ten powinien zwrócić Ci pieniądze. Jeśli nie będzie to możliwe, a sprzedający jest do znalezienia i transakcja udokumentowana - należy zgłosić się na policję, gdyż dokonano przestępstwa.

A ja się z Tobą nie zgodzę. Ogromna większość zachowań nowych użytkowników, którzy kupili chińskiego Patka i myślą, że Boga za nogi złapali to pretensje i niedowierzanie - przykład masz właśnie w tym wątku. Zwykle informację o tym, że to marnej jakości podróba odbierają jako atak na siebie i na swoją już zdobytą w Google wiedzę, marnotrawiąc Twój i mój czas i dobre chęci. Pomijam już fakt zaglądania do regulaminu, skorzystania z wyszukiwarki, zajrzenia do innych tematów czy po prostu braku zdrowego rozsądku - ciężko nie być sarkastycznym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Rubis napisał:

A ja się z Tobą nie zgodzę. Ogromna większość zachowań nowych użytkowników, którzy kupili chińskiego Patka i myślą, że Boga za nogi złapali to pretensje i niedowierzanie - przykład masz właśnie w tym wątku. Zwykle informację o tym, że to marnej jakości podróba odbierają jako atak na siebie i na swoją już zdobytą w Google wiedzę, marnotrawiąc Twój i mój czas i dobre chęci. Pomijam już fakt zaglądania do regulaminu, skorzystania z wyszukiwarki, zajrzenia do innych tematów czy po prostu braku zdrowego rozsądku - ciężko nie być sarkastycznym. 

 

W tym temacie pierwszy w miarę merytoryczny post to dopiero Paweł Bury, reszta to naśmiewanie się ze zdjęć, historii zegarka i lamerstwa piszącego.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol
21 godzin temu, marecki1830 napisał:

Dlaczego młoteczkiem?? Przynajmniej zwierzaki skorzystały ;)

 

Poczekaj z tym młoteczkiem. Problem z tym modelem Tudora jest taki, że są podrabiane tak dobrze że nawet z dobrych zdjęć trudno poznać.

Rusz tym czerwonym bezelem w lewo, obracając się powinien mieć 60 kliknięć/skoków. W fejkach wszystkie 60 będzie skakać z taką siłą, z takim samym oporem. W oryginale jedna zapadka jest głębsza niż pozostałem, dlatego przejście z "0" na "1" będzie od Ciebie wymagało minimalnie więcej siły niż pozostałe 59 kliknięć.

Jeśli wyczujesz ten opór to zostaje otwarcie. Jak nie chce Ci się iść do zegarmistrza to weź szarą/brązową taśmę pakową. Uformuj z niej "kulkę" o średnicy podobnej do średnicy dekielka. Strona kleista musi być na zewnątrz "kulki". Dociskasz kulkę do dekielka i otwierasz w lewo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym Tudorze to niestety od razu widać na zapięciu bransolety, że to kiepski ryż :(


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk robi prawie idealne podróbki włącznie z mechanizmem. Takich zegarków nie kupuje się bez papierów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Butik napisał:

Moim zdaniem w wątkach o podróbkach za dużo jest trochę sarkazmu i znęcania się często nad kompletnie nowymi użytkownikami. Ja rozumiem, że dla Was kolejny spadek po dziadku może być śmieszny, ale nie wszystkie historie muszą być zmyślone i po co od razu zniechęcać ludzi do dalszej dyskusji, po co tracić energię na posty jak powyżej? Moim zdaniem lepiej temat szybko i konkretnie sparafrazować zdaniem: szanowny kolego, przykro nam, ale kupiłeś podróbkę, którą powinieneś zwrócić sprzedającemu, a ten powinien zwrócić Ci pieniądze. Jeśli nie będzie to możliwe, a sprzedający jest do znalezienia i transakcja udokumentowana - należy zgłosić się na policję, gdyż dokonano przestępstwa.

A najbardziej śmieszne/tragiczne jest to , że moderatorzy nie bardzo kwapią się do utemperowania prześmiewców. To już drugi wątek, który przeczytałem w ciągu dwóch dni, w którym zamiast merytorycznej odpowiedzi zaczyna się bezsensowna jechanka po pytającym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Si. Najlepiej jak moderator sam dodaje do pieca. Wtedy śmiechom nie ma końca.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.