Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Lipiec

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć!

Przed nami ostatni temat tej edycji konkursów fotograficznych. Oto on:

 

"Zegarkowy freestyle"

 

k78qPVZ.jpg

 

...czyli temat dowolny. Na pewno podczas poprzednich konkursów przychodziły wam do głowy różne pomysły na zdjęcia, ale trudno było je dopasować do podawanych przez nas tematów. Dlatego teraz dajemy wam szansę na ich zrealizowanie🙂 Jednym zdaniem - robicie, co chcecie, byleby zegarki były głównymi bohaterami fotografii.

 

Termin nadsyłania prac: 19.07.2020 godz. 22:00

Limit rozdzielczości prac został zniesiony!

 

Zdjęcia wysyłamy na adres: [email protected], w temacie podajecie tytuł konkursu oraz forumowy nick.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie tu

 

Nagrodą dla zwycięzcy lipcowego konkursu będzie tarcza autorstwa @Grawermen

 

Już niedługo zwycięzcy punktacji ogólnej będą mogli cieszyć się wspaniałymi upominkami ufundowanymi przez:

 

Bartosza Knopa, właściciela marki Balticus. Nagrodą główną będzie zegarek😀

7ERVHE9.png

 

Jakuba Filipa Szymaniaka, twórcę ręcznie robionych skórzanych pasków zegarkowych oraz akcesoriów. Filip zafundował nam skórzany brelok z inicjałami zwycięzcy oraz zegarkowe skarpetki😁

RBlBKIz.png

 

Mateusza Piechnika, autora książek dotyczących zegarków do nurkowania. Mateusz przeznaczył zwycięzcy drugie wydanie swojej książki "Czas na Głębokości"😀

s96kTV5.jpg

 

Jak widzicie, jest o co powalczyć. Zatem aparaty w dłoń i do dzieła! Z niecierpliwością czekamy na wasze prace:-)

 

 

 

 

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak się temat podoba szanownym koleżankom i kolegom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka. Przewiduję rekordową frekwencję :) Postaram się też przesłać jakąś "wypocinę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Carrot napisał:

I jak się temat podoba szanownym koleżankom i kolegom?

 

Fenomenalny 🙂

1 godzinę temu, Watch-er napisał:

Temat rzeka. Przewiduję rekordową frekwencję :) Postaram się też przesłać jakąś "wypocinę"

 

Tez mi się wydaje że tym razem konkurencja będzie "ostra" - i dlatego uwielbiam takie konkursy 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Watch-er napisał:

Temat rzeka. Przewiduję rekordową frekwencję :) Postaram się też przesłać jakąś "wypocinę"

 

2 godziny temu, Grawermen napisał:

 

Fenomenalny 🙂

 

Tez mi się wydaje że tym razem konkurencja będzie "ostra" - i dlatego uwielbiam takie konkursy 🙂

 

Oby tak było jak piszecie:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że prac będzie sporo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A czy można wysłać 2-3 zdjęcia  - by zwiększyć swoje szanse ? 🙂

Edytowane przez Grawermen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje fotki nie potrzebują zwiekszania szans :) Masz 2 tygodnie żeby się zastanowić i wybrać dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grawermen napisał:

A czy można wysłać 2-3 zdjęcia  - by zwiększyć swoje szanse ? 🙂

W tym zazwyczaj jest największy problem, żeby wybrać wśród swoich zdjęć to jedno, jedyne, najlepsze😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Carrot napisał:

W tym zazwyczaj jest największy problem, żeby wybrać wśród swoich zdjęć to jedno, jedyne, najlepsze😀

 

Zgadzam się 

 

 

4 godziny temu, Masu napisał:

Twoje fotki nie potrzebują zwiekszania szans :) Masz 2 tygodnie żeby się zastanowić i wybrać dobrze :)

 

 

A może dla zwiększenia atrakcyjności tej edycji konkursu ufundował bym za pierwsze miejsce symboliczną nagrodę w postaci tarczy ?

 

Oczywiście zależy to od organizatora.

 

punisher.thumb.jpg.1faa6043bc5ebfae2ea0ed3a47a02cd1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Grawermen napisał:

 

Zgadzam się 

 

 

 

 

A może dla zwiększenia atrakcyjności tej edycji konkursu ufundował bym za pierwsze miejsce symboliczną nagrodę w postaci tarczy ?

 

Oczywiście zależy to od organizatora.

 

punisher.thumb.jpg.1faa6043bc5ebfae2ea0ed3a47a02cd1.jpg

 

Ojej...takiego rozwoju spraw się nie spodziewałem, aż nie wiem co napisać. Ale jeśli chcesz się podzielić tak niesamowitą tarczą ze zwycięzcą to ja mogę tylko przyklasnąć tej szlachetnej propozycji. Naprawdę to doceniam :) Myślę, że @Carrot doceni nie mniej niż ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz nas mocno zaskoczyłeś @Grawermen. Oczywiście, że chętnie przygarniemy jako organizatorzy taką nagrodę😀 Super inicjatywa👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Masu napisał:

 

Ojej...takiego rozwoju spraw się nie spodziewałem, aż nie wiem co napisać. Ale jeśli chcesz się podzielić tak niesamowitą tarczą ze zwycięzcą to ja mogę tylko przyklasnąć tej szlachetnej propozycji. Naprawdę to doceniam :) Myślę, że @Carrot doceni nie mniej niż ja :D

 

17 minut temu, Carrot napisał:

To teraz nas mocno zaskoczyłeś @Grawermen. Oczywiście, że chętnie przygarniemy jako organizatorzy taką nagrodę😀 Super inicjatywa👏

 

Zawsze będzie jakaś nagroda dla kolegów którzy starają się i pozwalają nam się bawić.

Proszę przesłać na PW - adres to wyślę jutro listem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy, teraz już oficjalne info🙂 Zwycięzca lipcowego konkursu otrzyma tarczę zegarkową widoczną kilka postów wyżej, autorstwa kolegi @Grawermen😀 Miła niespodzianka na koniec😀 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest dla mnie powód do starań :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś nie zauważył,  to w międzyczasie trwa ankieta dotycząca widoczności wyników w trakcie głosowania. Zapraszam wszystkich zainteresowanych🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze prace już są😀 Mam nadzieję, że u pozostałych są chociaż zarysy pomysłów na konkursowe zdjęcie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten weekend siadam i kombinuję czym by tu zaskoczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja może się przymierzę do planu "A"😁 Jak nie pójdzie,  to trzeba będzie wymyślać plan B, C itd. Ciekawe na jakiej literce się skończy?😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Masu napisał:

Ja w ten weekend siadam i kombinuję czym by tu zaskoczyć :D

 

Ja nie mam czy zrobić zdjęcia to wstawię fotkę z przed 5 lat 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też można 😊 Ja od początku robię zdjęcia konkursowe telefonem. Z różnym skutkiem😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko do jutra można się wypowiedzieć w temacie bardzo ważnym - czy w trakcie głosowania chcecie widzieć jak się układają głosy oddane na zdjęcia.

Zapraszam do oddania głosu w ankiecie poniżej.

 

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/187649-widoczność-wyników-głosowania-w-trakcie-konkursów/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zdjęcia się robią już pełną parą😊 Został niecały tydzień. Liczymy na to, że zasypiecie nas całą masą fajnych fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 4 dni zostały, a potem mamy nadzieję, że zaprezentujemy wam prace z kategorii top of the top :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.