Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Noodles

Guma do divera 22mm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noodles
Napisano (edytowane)

Gdzie znajdę dobrą gumę do divera, 22mm czarna bez N.D. Limits? Borealis - na stronie mają, że czarne są wyprzedane. Bonetto cinturini nie wiem gdzie dostać, szukałem ni ma. Ktoś coś?

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
45 minut temu, Noodles napisał:

Gdzie znajdę dobrą gumę do divera, 22mm czarna bez N.D. Limits? Borealis - na stronie mają, że czarne są wyprzedane. Bonetto cinturini nie wiem gdzie dostać, szukałem ni ma. Ktoś coś?


Twoja ulubiona firma paskowo-kajdanowa ma fajne gumy 😎

https://www.strapcode.com/collections/curved-end-for-seiko

 

 

1A08EABC-EED7-4799-848A-11C861C71EAC.jpeg

32F7F105-7F56-44A0-8C40-0816DD3C5C40.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Uh, thanks but no thanks 😌 poza tym do Casio Duro chciałbym to szkoda pakować go ma gumę droższą od zegarka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
21 minut temu, Noodles napisał:

Uh, thanks but no thanks 😌 poza tym do Casio Duro chciałbym to szkoda pakować go ma gumę droższą od zegarka...


Jakkolwiek polecam do MM i Żółwia. Gumy rewelacyjne. Zapięcie się nie psuje 😱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
Napisano (edytowane)

A jakieś propozycje bez brandingu? Ta z WG ma zuludiver na klamerce. Wiem wiem wymyślam :P

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
Napisano (edytowane)


Niestety, te tańsze gumy to loteria - kupiłem jakieś coś do Sumo i tragedia. Niby 20mm a w rzeczywistości jakieś 18,5 😐
 

Nie lubię szczelin między uchami i między paskiem a kopertą. StrapCode są świetnie dopasowane...

A jak do taniego Kazika to nie pomogę, bo nie znam nic taniego i fajnego...

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz poprzez pasek podwajać wartości zegarka, a możesz chwilę poczekać na przesyłkę, to wal śmiało na Ali.

W zeszłym tygodniu przyszły do mnie właśnie dwa paski z Ali na 22mm.

 

Pierwszy poniżej. Bardzo dobrze wykonany. Ma nawet teleskopy z "quick-release". Guma bardzo elastyczna i wykonana bez żadnych niedoróbek, nadlewek itp... i bez żadnego zapachu. Za 10 PLN 😁

Wadą może być to, że pasek jest z fakturką. Mi to pasowało. Ale widziałem też coś bardzo podobnego i gładkiego, bez wzoru od tego samego producenta. Też wrzucam screena.

 

obraz.png.32816855734bee06d1b9ab61e0c755f7.png

 

 

Poniżej gładka wersja bez fakturki, też z "quick-release":

 

obraz.png.6ab5b4a9dda1ebee85d96bfc101cf763.png

 

 

Przyszło mi jeszcze coś takiego. Też bardzo fajne, przyjemne  dotyku i nie śmierdzi. Do mojego Phoibosa bardziej podszedł mi ten pasek u góry (przede wszystkim kolorystycznie) ale ten poniżej - też nie mam zastrzeżeń.

 

obraz.png.c51b7d79b1a71121b88b10c3d18b3541.png

 

To nie jest jakiś kosmiczny design i wykonanie, ale jest bardzo solidnie i porządnie.

W tym pierwszym pasku klamerka jest wyraźnie lepsza niż w tym trzecim. Nie cienka blaszka, ale chyba odkuwka i do tego bardzo ładnie matowiona na taki "szczotkowany inox"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

No właśnie chińczyka też nie chciałem i widzę, że ni ma opcji w takim razie. Chyba dam se siana i znoszę tą tonę natosów, która zalega w pudle. Dzięki za Wasze odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeżeli jeszcze szukasz gumy do divera to mam oryginalną nie zakładaną na rękę z seiko divera. Niżej link z zegarka.

 https://www.auswatches.com/seiko-prospex-shrouded-monster-baby-tuna-200m-divers-watch-srp641k1-srp641.html

Sprzedam za 100 + przesyłka , bo moja ręka gumy nie lubi.

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.