Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gisby

tania omega fals?

Rekomendowane odpowiedzi

co to za omega kwarc, auto, mech ?

cena niska a denko no name........

image.png.9db01899f263d801349264a303cf4bf6.pngimage.png.9034e2f3296ff53f1caec2dd8eef0770.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jest aż tak źle. Tylko trzeba te luźne nitki w pasku oderwać :) A potem jeszcze parę rzeczy.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jest normalny orginał  Omega Seamastek nieprodukowana w Szwajcarii. Nie jednemu psu Burek na imię 😁 no chyba, że nazwa Omega jest zastrzeżona ale chyba nie jest więc wszystko OK.😏

Edytowane przez deviles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, deviles napisał:

no chyba, że nazwa Omega jest zastrzeżona ale chyba nie jest więc wszystko OK.😏

To jest OMEQA więc jest OK. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz po wszystkich nic nie wnoszących śmichach i chichach dwa słowa na poważnie.

 

Kolego, to jest coś, co próbuje wyglądem i czcionkami nawiązać do zegarka OMEGA Seamaster Aqua Terra, ale:

- logo napisane podobnymi czcionkami podaje nazwę OMEQA

- model napisany już mniej podobnymi czcionkami brzmi Seamastek

- wygląd, wykonanie, napęd to już materiał rzeczywiście na śmichy chichy i jak to czasem tutaj się mówi "koło Omegi to nawet nigdy nie leżało"

 

Swoją drogą pamiętam jeszcze na przełomie komuny i nowych czasów, kiedy większość czegoś nowego kupowało się na bazarach, jak sam wpadłem w podobne sidła i kupiłem m.in. buty PNMA zamiast PUMA oraz jeansy LGG zamiast LEE, albo buty Adibas zamiast Adidas.. Wszystko pisane tą samą czcionką, tylko odwrócone literki (więc tutaj nie do końca oddaje to rzeczywistość). Wtedy jeszcze nie wiedziałem o takich praktykach i mój wzrok mnie oszukał, trik zauważałem dopiero po jakimś czasie.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była nawet kawa Jacops, do tej pory żałuję, że nie zrobiłem zdjęcia, ale nie miałem telefonu. Te telefony na drucie ciężko się nosiło, nikt tego nie targał do sklepu, a już na pewno nie po to, żeby robić zdjęcia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki ... lamer ze mnie okropny... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, gisby napisał:

dzięki ... lamer ze mnie okropny... 

 

Kolego, nie przejmuj się, wielu z nas ma ten etap za sobą. Nie poddawaj się, głowa do góry!


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, gisby napisał:

dzięki ... lamer ze mnie okropny... 

 

Pamiętaj, super okazji praktycznie nie ma. Jeżeli zegarek znanej marki jest wystawiony sporo poniżej średniej rynkowej, to od razu powinna Ci się zapalić czerwona lampka... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps: sprawdziłem na olx, ta Twoja sztuka jest wystawiona za 99 zł (nowy zegarek!!!). Napisz tak serio, naprawdę liczyłeś, że to oryginał??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówią "nadzieja to matka głupich i ubogich. Teraz pewnie się nie odezwie, że kupił zegarek na jarmarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć chłopaki - wcale nie kupiłem go nie kupiłem ;)  tak jak myślałem że cena za niska a okazja to zwykle jest dla głupiego ... nie było mnie trochę więc nie odpowiadałem. Poszukałem ostatnio coś takiego ale pewnie znów wtopa ....

 

Tissot Powermatic 80

image.thumb.png.e635f428833c25a18333352f0c24846b.pngimage.thumb.png.7c45b8fecf583a984bf2327865ae7d3f.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze do trzech razy sztuka a poki co pytanie padlo tylko dwa razy - raz w watku o Powermatic 80 i raz w watku o Omedze. Za trzecim razem na bank okaze sie oryginalem :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.