Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mr.kogito

Stowa Marine - problem ze wskazówkami

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam serdecznie,

 

Ostatnio jedna kwestia nie daje mi spać. Stałem się szczęśliwym posiadaczem Stowy i wszystko jest wspaniałe, jednak zaobserwowałem minimalne przesunięcie wskazówki godzinowej. Jak wybija 6:00, to wskazówka godzinowa centruje się na markerze 6 dopiero o 6:02. Odesłałem zegarek do Stowy, kontakt z nimi jest wspaniały, jednak został mi odesłany w niezmienionym stanie. Nie chcę już się z nimi zbytnio szarpać, bo i tak ugadałem wymianę koronki na płaską, co poczytuje jako duży wybieg z ich strony.
 

W tym miejscu kieruje pytanie do zgromadzonych forumowiczów- czy to ze mną jest coś nie tak, że to minimalne przesunięcie wskazówki tak mnie doskwiera (i jako dopuszczalne odchylenie zostało to zignorowane przez stowe podczas serwisu), czy może olali sobie robotę? Zostawić czy startować do Stowy z pretensjami?

E449BE6F-C2A4-4888-A5FF-67131F65E324.jpeg

Edytowane przez Mr.kogito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymień na Opla :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

No a przeszkadza Ci to? Przeciez tego nikt nie widzo oprocz Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.07.2020 o 09:51, Noodles napisał:

No a przeszkadza Ci to? Przeciez tego nikt nie widzo oprocz Ciebie

No właśnie, jak wybija godzina 6:00, tudzież 12:00, to żyć mi się odechciewa (bo wtedy wskazówki powinny ułożyć się w jednej linii, a to się nie dzieje). Pozostałe pełne godziny z oczywistych względów nie są tak upierdliwe. Wiem, że nikt inny tego nie widzi :D 
Zastanawia mnie tylko na ile jest to rzeczywisty problem, który z fabryki nie powinien występować, a na ile moje zaburzenia obsesyjno kompulsyjne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
Napisano (edytowane)

To jak z niecentrującym bezelem w nurkach, nietrafianiem sekundnika w indeksy w kwarcach, zdecentrowanym kołem daty, trudno wkręcającą się koronka, krzywo nałożona lumą itp. Generalnie jeżeli Cię to aż tak drażni to walcz z oficjanym serwisem albo niech Ci to jakiś dobry majster poprawi. Generalnie jednak proponowałbym odpuścić. Każdy zegarek ma jakieś wady/defekty. Skupiając się na nich tylko se radoche z fajnego zegarka popsujesz :)

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymień na Opla
Nic dodać... Tym bardziej, o ile prawdą jest, że żyć Ci się odechciewa w związku z opisanym problemem, weź sobie tę radę do serca, bo z czasem, to tylko psycholog lub\i psychiatra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.