Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Fixxxer

Dział sprzedam - powód usunięcia ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Droga administracjo,

 

Moje ogłoszenie dotyczące Omega Deville Prestige i Helberg CH6 zostało usunięte.

Chciałbym poznac powód. Wysyłałem zapytania spod linku "Kontakt" na dole forum ale nie było odzewu.

Było to jedyne (obecnie) i jedno z dwóch ogłoszeń w ciągu ostatnich 30 dni zamieszczonych przeze mnie.

Ogłoszenie podbiłem po upłynięciu regulaminowych 48 godzin.

 

Bardzo proszę o odpowiedź.

 

pozdrawiam,

Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kontakt? Sprawdzę i dam znać. 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Fixxxer napisał:

Było to jedyne (obecnie) i jedno z dwóch ogłoszeń w ciągu ostatnich 30 dni zamieszczonych przeze mnie.

Było w sumie 4 tematy, 3 założone 29 VI i jeden 30 VI. To o dwa za dużo wg regulaminu.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, zakładałem te tematy w nocy około północy, dlatego są dwa dni.

Dwa zostały usuniętę zaraz po wystawieniu (i to rozumiem bo nie doczytałem limitu w regulaminie), ale dwa zostały na forum (zgodnie z regulaminem).

Podbiłem oba w piątek 3.07 i potem jeden w poniedziałek 6.07 (ten z Omegą, bo z tego drugiego zegarki się sprzedały).

I po tym poniedziałkowym podbiciu mój post został usunięty. I nie wiem dlaczego.

Edytowane przez Fixxxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Fixxxer napisał:

Tak, zakładałem te tematy w nocy około północy, dlatego są dwa dni.

Dwa zostały usuniętę zaraz po wystawieniu (i to rozumiem bo nie doczytałem limitu w regulaminie), ale dwa zostały na forum (zgodnie z regulaminem).

Podbiłem oba w piątek 3.07 i potem jeden w poniedziałek 6.07 (ten z Omegą, bo z tego drugiego zegarki się sprzedały).

I po tym poniedziałkowym podbiciu mój post został usunięty. I nie wiem dlaczego.

 

Miałem podobną sytuację i dostałem ostrzeżenie. Kolega Administrator DawPi nie ogarnia coś tematu i z tego co widzę nadinterpretuje regulamin...

Zdjął mi ogłoszenie z kilkoma zegarkami, założyłem regulaminowe 2 tematy z dwiema sztukami, jeden temat zamknąłem, drugi pozostał , ale nie wiedzieć czemu za chwilę został zdjęty przez administrację. A jak ponowiłem dał mi ostrzeżęnie za złamanie regulaminu - więcej niż 2 tematy na miesiąc...kolego Administratorze, apeluję o rozsądek !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 9 czerwca założyłeś 5 tematów w dziale Sprzedam. Nie za dużo?

Na Twoich wszystkich 7 tematów 6 są w dziale Sprzedam.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy stoi zatem coś na przeszkodzie bym zamieścił ten jeden temat i by nie został on usunięty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Eugeniuszu, doskonale zdaję sobie z tego sprawę.

 

Nie takie jednak było moje pytanie i wątpliwści ale rozumiem odpowiedź.

Nadmieniam, że ostatnia odpowiedź DawPi nie dotyczyła mojej osoby.

Dziękuję za 5 punktów ostrzeżenia za dyskusję z moderatorem.

 

pozdrawiam,

Radek

Edytowane przez Fixxxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eugeniuszu, doskonale zdaję sobie z tego sprawę.
 
Nie takie jednak było moje pytanie i wątpliwści ale rozumiem odpowiedź.
Nadmieniam, że ostatnia odpowiedź DawPi nie dotyczyła mojej osoby.
Dziękuję za 5 punktów ostrzeżenia za dyskusję z moderatorem.
 
pozdrawiam,
Radek
Mojej osoby też nie dotyczylo, ten koleś nie wie o czym pisze....zmienili regulamin na 2 oferty, rozumiem, skasował mi ogłoszenie z jak to nazwał 'multiofertami' więc się zastosowałem i zostawiłem 2 ogłoszenia...A ten mi teraz wyjeżdża że od 9czerwca miałem 5 tematów...no z tymi skasowanymi przez niego to na pewno....

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Eugeniusz Szwed napisał:

Fixxxer, istotą forum nie jest handel !!! 

 

ale pozwalacie w wielu tematach sprzedawać bez ograniczeń :

 

- rosyjskie zegarki mają bazar bez ograniczeń

- paski do zegarka każdy sprzedaje bez co chce bez ograniczeń

- zegarki polskie to jeden wielki bazarek i jakoś nie widzę by koledzy z tego forum udzielali się gdzie indziej z wyjątkiem tematu o swoich wyrobach

- itd.

 

chyba warto stosować takie same regulaminy wobec wszystkich ?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem właśnie w sumie 6 pkt kary, dwa razy usuwano mi tematy i jeszcze popełniłem ZBRODNIĘ "dyskusji z moderatorami i kwestionowanie ich decyzji". DawPi sam przyznał, że nie wie jak działa ten punkt w regulaminie, ja z tego powodu dostaję po tyłku, a moderatorzy brną jeszcze dalej i karzą mnie za dochodzenie swoich praw? I jeszcze takie wyjaśnienie ostatnich 5pkt: "Traktowanie forum jako należącej się za darmo platformy handlowej." Co to ma znaczyć? Jestem członkiem społeczności, zaakceptowałem i przestrzegałem regulaminu i chciałem wystawić jedno (sic!) ogłoszenie, a oni mi zarzucają roszczeniowość? Farsa. Dodam tylko, że zapis regulaminu "5)     Zwykły użytkownik forum może wystawić maksymalnie 2 tematy z ofertami sprzedaży w ciągu miesiąca, z zachowaniem warunków zapisanych w pkt 3." jest niejasny o tyle, że nie wiadomo czy chodzi o miesiące kalendarzowe, czy o okres 30 dni. W obu przypadkach dochowałem terminu, a teraz dostałem od zarządu punkty karne, ostrzeżenia i jeszcze ochrzan, bo poprosiłem o sprawdzenie, czy na pewno złamałem regulamin. A na informację, że czekam już 24 godziny i trzeba było nie usuwać zgodnego z regulaminem tematu dostałem punkty za "dyskusji z moderatorami i kwestionowanie ich decyzji".
 
Oczywiście że ten pkt reg jest niedoprezyzowany. Jeśli założysz 2 ogłoszenia z 3 zeg na sprzedaz, następnie administrator je usunie bo naruszyles reg to nie możesz poprawić ogłoszenia przez kolejny mies bo zarzuca Ci że znowu lamiesz reg... bo już 2 ogłoszenia zamiesciles...paranoja

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ciekawe, że o tym piszesz, bo wystawiłem ogłoszenie 09 czerwca, po czym zniknęło bez żadnego komentarza, wystawiłem je ponownie 10. Tym razem zniknęło, ja dostałem punkty ostrzeżeń, a na pytanie kiedy wystawiałem ostatnie tematy DawPi uwzględnił oba usunięte przez siebie tematy z 9 i 10
Tak to działa. A jak się upomnisz o sprawiedliwość, to dostaniesz punkty za dyskusje z moderatorami i roszczeniowość. Za chęć wystawienia jednego (sic!) ogłoszenia.
Dokładnie tak to działa i działa niestety źle...rowniez otrzymałem ostrzeżenie za dyskusję... Z czym się nie zgadzam bo to potrójna kara właściwie...zdjete ogłoszenie, blokada na 1 mies i jeszcze ostrzeżenie...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy skrypt sprawdzający możliwość wystawienia oferty w dziale Sprzedam "nadchodzi" a przynajmniej jest w zaawansowanych planach (przeze mnie). Także miejmy nadzieję, że wszystko będzie już wtedy jasne i klarowne. A na razie musimy się wspólnie z tym "męczyć". :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, James napisał:

Lincoln tylko w związku z brakiem jasnego regulaminu i wyjątkowo nieuprzejmemu traktowaniu użytkowników spadają ogłoszenia nawet pojedynczego przedmiotu. Jeszcze do niedawna moderator, który usuwał mi ogłoszenie i ładował za to ostrzeżenia sam przyznawał, że regulamin faktycznie nie jest w tej kwetsii jasny. W konsekwencji wlepił mi 2 punkty ostrzeżeń, a w trakcie oczekiwania na wyjaśnienia (czyli obecnie już ponad miesiąc) Eugeniusz Szwed dowalił mi jeszcze 5 pkt. za, uwaga, dyskusje z moderatorami. Żenada. Na forum bywałem codziennie, ale po aktualizacji, po której brakuje przejrzystego sposobu na sprawdzanie aktualizacji wątków w których się brało udział i po zachowaniu zarządu i adminów bywam już tutaj faktycznie tylko po to, żeby podbić moje JEDYNE ogłoszenie na bazarku. Serio. 

 

Potwierdzam. Trudno się dyskutuje, kiedy można dostać bana z dyskusję. ;) 

 

A serio: ja swoje zdanie w kwestii regulaminu dot. sprzedaży wyraziłem tutaj: 

 

 

Prawdę mówiąc, nie bardzo rozumiem sens "wielopłaszczyznowego komplikowania" prób sprzedaży zamiast powszechnego "opodatkowania". Ci, którzy wchodzą na forum WYŁĄCZNIE po to, żeby handlować, nie interesując się żadną formą dyskusji, rozmowy, wymiany opinii z innymi użytkownikami, etc,, i tak nic nie wnoszą do "kontentu" forum, więc jeżeli z powodu "opodatkowania" odejdą, to krzyż im na drogę. Ci, którzy są na forum aktywni, a jednocześnie chcieliby coś jednak sprzedawać, zapewne uiszczaliby rozsądnie skalkulowany "podatek od ogłoszeń". Dzięki temu, Klub zdobyłby jakieś tam środki na utrzymywanie forum, etc. i nie byłoby problemów typu "wypad, bo źle postawiłeś przecinek". Jeżeli "podatek" byłby od SZTUKI (ogłoszenia) plus czasookresu (tak tylko przykładowo - 5 zeta za tydzień od ogłoszenia) , to potencjalny sprzedawca sam mógłby zadecydować, ile i na jak długo chce wrzucić swoich ogłoszeń. A jeżeli kogoś bazarek nie interesuje, to po prostu na niego nie zagląda. Ogłoszenia dotyczące TYLKO propozycji zamiany pozostawiłbym całkowicie darmowe.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

Potwierdzam. Trudno się dyskutuje, kiedy można dostać bana z dyskusję. ;) 

 

A serio: ja swoje zdanie w kwestii regulaminu dot. sprzedaży wyraziłem tutaj: 

 

 

Prawdę mówiąc, nie bardzo rozumiem sens "wielopłaszczyznowego komplikowania" prób sprzedaży zamiast powszechnego "opodatkowania". Ci, którzy wchodzą na forum WYŁĄCZNIE po to, żeby handlować, nie interesując się żadną formą dyskusji, rozmowy, wymiany opinii z innymi użytkownikami, etc,, i tak nic nie wnoszą do "kontentu" forum, więc jeżeli z powodu "opodatkowania" odejdą, to krzyż im na drogę. Ci, którzy są na forum aktywni, a jednocześnie chcieliby coś jednak sprzedawać, zapewne uiszczaliby rozsądnie skalkulowany "podatek od ogłoszeń". Dzięki temu, Klub zdobyłby jakieś tam środki na utrzymywanie forum, etc. i nie byłoby problemów typu "wypad, bo źle postawiłeś przecinek". Jeżeli "podatek" byłby od SZTUKI (ogłoszenia) plus czasookresu (tak tylko przykładowo - 5 zeta za tydzień od ogłoszenia) , to potencjalny sprzedawca sam mógłby zadecydować, ile i na jak długo chce wrzucić swoich ogłoszeń. A jeżeli kogoś bazarek nie interesuje, to po prostu na niego nie zagląda. Ogłoszenia dotyczące TYLKO propozycji zamiany pozostawiłbym całkowicie darmowe.

 

 

Piszesz głupoty i mieszasz jakieś opodatkowanie z regulaminem forum. Poczytałem dzisiaj dokładnie ustawy i z tego wynika że każdy może sprzedać a powyżej kwoty musi zapłacić 2 % podatku od sprzedaży cywilnej. Nie wprowadzaj zamieszania na  forum .

3 godziny temu, DawPi napisał:

Nowy skrypt sprawdzający możliwość wystawienia oferty w dziale Sprzedam "nadchodzi" a przynajmniej jest w zaawansowanych planach (przeze mnie). Także mieć nadzieję, że wszystko będzie już wtedy jasne i klarowne. A ma razie musimy się wspólnie z tym "męczyć". :)

 

I co to Nam da ? 

Może wytłumaczcie że wprowadzacie ograniczenia do dwóch ogłoszeń miesięcznie bo chcecie - widzę że niektórzy sprzedawcy nerwowo zaczynają pisać o podatkach co mnie bardzo denerwuje zważywszy że piszą głupoty i obrażają ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Grawermen napisał:

 

 

Piszesz głupoty i mieszasz jakieś opodatkowanie z regulaminem forum. Poczytałem dzisiaj dokładnie ustawy i z tego wynika że każdy może sprzedać a powyżej kwoty musi zapłacić 2 % podatku od sprzedaży cywilnej. Nie wprowadzaj zamieszania na  forum .

 

I co to Nam da ? 

Może wytłumaczcie że wprowadzacie ograniczenia do dwóch ogłoszeń miesięcznie bo chcecie - widzę że niektórzy sprzedawcy nerwowo zaczynają pisać o podatkach co mnie bardzo denerwuje zważywszy że piszą głupoty i obrażają ludzi.

 

"piszesz głupoty" to sformułowanie, które właściwie powinno zakończyć "dyskusję". Ale wyjaśniam, skoro cudzysłów jest takim mało popularnym znakiem - nie chodziło mi o oficjalnie obowiązujące w kraju podatki. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

"piszesz głupoty" to sformułowanie, które właściwie powinno zakończyć "dyskusję". Ale wyjaśniam, skoro cudzysłów jest takim mało popularnym znakiem - nie chodziło mi o oficjalnie obowiązujące w kraju podatki. ;)

 

 

Przepraszam ale nie zauważyłem cytatu -  przepraszam za swoje zachowanie i dziękuję za miłą odpowiedź co świadczy o Tym że jest Pan prawdziwym Pasjonatem Czasu

Miłego dnia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U-su-nię-ty-post... mam-i-ja ;)

 

A tak na serio, to właśnie dziś spotkało mnie również to przykre doświadczenie z usuniętym ogłoszeniem z bazarku, pomimo, że nie złamałem jakiegokolwiek zapisu w regulaminie. Co więcej, gdyby nie jedna z zainteresowanych zegarkiem osób, pewnie bym się o tym nie dowiedział przez kolejne kilka dni, nie wspominając już o poznaniu przyczyny kasacji posta. Naprawdę nie rozumiem, co tak skomplikowanego jest w stworzeniu w miarę przejrzystych zasad publikowania ogłoszeń na naszym - zaznaczę raz jeszcze - na naszym forum. Podkreślam to słowo , ponieważ tak naprawdę forum nie jest królestwem Adminów i Modów, na co wskazywałyby ostatnie decyzje przez nich podejmowane.  Jest chimerą, której wszystkie człony składowe powinny żyć w pełnej koegzystencji. Symbioza - to słowo klucz - i niestety chcąc czy nie, Administratorzy oraz Moderatorzy forum powinni również respektować prawa, a nie tylko obowiązki, członków forumowej społeczności. A do nich właśnie należy stworzenie przejrzystych regulaminów, nie takich, które wprowadzają więcej zamieszania niż ich całkowity brak oraz podanie przynajmniej słowa wyjaśnienia, dlaczego post leci "do Koszalina". Niestety bez użytkowników nie będzie forum, no chyba, że pozostanie tylko zamknięty dział do wymiany informacji między Zarządem, Administratorami i Moderatorami, i tam sobie będzie można w kameralnym gronie podyskutować. Owszem, jeden użytkownik mniej, jeden więcej - nic się nie dzieje, ale jak jeden odejdzie, drugi wyleci, a trzeci przestanie zaglądać, a powtórzy się to kilka(naście/dziesiąt) razy, to... można gasić światło.

 

Abstrahując od kwestii związanych płatnością za korzystanie z bazarku, problemem jest jedynie podpunkt 1. i po części dublujący go 5. w punkcie III. regulaminu. Czy nie mogą one brzmieć po prostu:

 

"Użytkownik może założyć w miesiącu kalendarzowym maksymalnie dwa tematy w dziale Sprzedam, przy czym ilość aktywnych jednocześnie w tym dziale tematów nie może przekroczyć liczby dwóch. W każdym z tematów można wystawić do sprzedaży maksymalnie dwa zegarki lub pięć innych przedmiotów nie będących zegarkami (paski, bransolety, czy inne elementy i części związane z zegarkami). W przypadku ofert mieszanych, w jednym temacie wystawić można maksymalnie jeden zegarek i trzy inne przedmioty nie będące zegarkami."

 

Małe wyjaśnienie odnośnie powyższego:

  • dlaczego kalendarzowym? A dlaczego nie? Co za różnica, czy kalendarzowym, czy 30 kolejno po sobie następujących dni? To drugie zresztą kojarzy mi się z zapisami Tarczy Antykryzysowej, i o ile tam ma to jakiś sens, to tutaj żadnego. Ogłoszenie to ogłoszenie, a nie wielkość obrotu, która się w zależności od przyjętego przedziału czasowego zmienia. Jasne i klarowne. Dałem dwa ogłoszenia w sierpniu - muszę czekać z kolejnym do września. Zaraz zaraz, ale to już trzecie będzie na bazarku... OK, to muszę najpierw przynajmniej jedno zakończyć.
  • oferta mieszana - chyba nie była brana pod uwagę taka ewentualność, a warto o tym wspomnieć, bo też może budzić wątpliwości.

 

Powyżej tylko przykład. Można to zrobić na "milion" różnych, a przy tym przejrzystych sposobów, a my kolejny miesiąc "gonimy własny ogon".

 

I jeszcze korzystając z okazji - być może ostatniej* - chciałbym odnieść się do punktu 4. w rozdziale V. Sankcje, tj.: "4. Decyzje Moderatorów nie podlegają dyskusji."

 

Z całym szacunkiem, ale co to oznacza, że nie podlegają dyskusji. Moderator, to nie jest boski twór, który wyłonił się z trójzębem z fal oceanicznych, noszący na sobie brzemię odpowiedzialności za losy wszechświata, z którym dyskusja kończy się spopieleniem adwersarza. To tak samo omylny człowiek, jak każdy z pozostałych użytkowników forum, dający się ponieść emocjom, mogący mieć słabszy dzień, migrenę, czy zdradzającą żonę. Rozumiem, że ów zapis jest swojego rodzaju "kagańcem" chroniącym go (tego Moderatora znaczy) przed odszczekująca się hordą wściekłych, nieposłusznych i bezkreśnie rozpasanych "użytkowniczków", ale "do jasnej-ciasnej", nie może być tak, że użytkownik nie ma możliwości zawalczyć o swoje prawa. W takim razie powinien w regulaminie znaleźć się punkt informujący o możliwości wniesienia przez użytkownika odwołania od decyzji lub złożenia zażalenia na postanowienie Moderatora, by pozostawić przynajmniej ostateczną linię obrony, wraz z podaną ścieżką postępowania w takich przypadkach.

 

 

* - Mam nadzieję, że to co napisałem zostanie potraktowane poważnie, ale jednocześnie z lekkim przymrużeniem oka i nie spowoduje dłuższych, albo co gorsza wiecznych wakacji on forumowej braci. W końcu jakby nie patrzeć, to dyskusja z m.in. Administracją i Moderacją forum, za którą można beknąć, no ale jak sama nazwa wskazuje, to forum dyskusyjne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.

Regulamin wszedł w życie z dniem 15.06.2020 r. Czy ktoś zgłaszał wtedy jakieś uwagi/wnioski?

Zaczynacie pisać dopiero jak spadają wasze ogłoszenia, dostajecie kary za łamanie regulaminu itd.

Ponieważ regulamin nie jest podpisany ustaliłem, że odpowiedzialny za jego treść jest Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ.

Moderatorzy odpowiadają tylko za jego respektowanie. Dyskusja z Nimi ma taki sens jak dyskusja z policjantem, dlaczego np w terenie zabudowanym można jechać 50 km/h, albo czemu musicie mieć zapięte pasy i jeździć całą dobę z włączonymi światłami. Nawet jak prywatnie będą uważać obowiązujące przepisy za wyjątkowo durne to oficjalnie tego nigdy  nie powiedzą. Wprost przeciwnie - będą Was karać za ich łamanie :) Moderator odpowiada tylko i wyłącznie za nadinterpretację lub łamanie zapisów istniejącego regulaminu lub przekroczenie uprawnień. Prawdopodobnie możecie w takim przypadku wnieść skargę. Wiecie gdzie....Powodzenia :)

 

 

 

 

 

 

 

 


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.08.2020 o 21:04, James napisał:

Lincoln tylko w związku z brakiem jasnego regulaminu i wyjątkowo nieuprzejmemu traktowaniu użytkowników spadają ogłoszenia nawet pojedynczego przedmiotu. Jeszcze do niedawna moderator, który usuwał mi ogłoszenie i ładował za to ostrzeżenia sam przyznawał, że regulamin faktycznie nie jest w tej kwetsii jasny. W konsekwencji wlepił mi 2 punkty ostrzeżeń, a w trakcie oczekiwania na wyjaśnienia (czyli obecnie już ponad miesiąc) Eugeniusz Szwed dowalił mi jeszcze 5 pkt. za, uwaga, dyskusje z moderatorami. Żenada. Na forum bywałem codziennie, ale po aktualizacji, po której brakuje przejrzystego sposobu na sprawdzanie aktualizacji wątków w których się brało udział i po zachowaniu zarządu i adminów bywam już tutaj faktycznie tylko po to, żeby podbić moje JEDYNE ogłoszenie na bazarku. Serio. 

Smutno mi się zrobiło po przeczytaniu tej wypowiedzi. Bardzo smutno...:(

 

Nie będę komentował powyższej sytuacji z wiadomych względów. Chciałem tylko powiedzieć, że My, zwykli użytkownicy tego Forum, zaglądamy także do tego tematu...   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

mogę wiedzieć który punkt regulaminu znowu złamałem?

Nie rozumiem tego już wcale, ostatnie oferty zostały usunięte mimo, że zachowałem ponad 1 miesiąc odstępu między ofertami. Wcześniejsza oferta na Makarę była z tego co pamiętam z 1 lipca, po sprzedaży odczekałem ponad 1 miesiąc i na początku sierpnia wstawiłem dwie oferty Strela oraz Gshock i obie zostały zdjęte i otrzymałem ostrzeżenia mimo że nie złamałem żadnego punktu regulaminu. 

Jako że te dwie oferty zostały usunięte to dlaczego nie mogłem wystawić kolejnej mimo że nie złamałem żadnego podpunktu regulaminu? 


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.