Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Fixxxer

Dział sprzedam - powód usunięcia ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

@qbapiasek, masz w sumie 11 tematów, z czego 8 w dziale sprzedam - w rozłożonym czasie, co jest OK. Ale popatrzmy z bliska:

 

obraz.png

 

Te pary tematów dzieli 30 dni? Wątpię. 28,29 czerwiec - potem możliwość od 30 lipca, a Ty wystawiasz 10 lipca. Trochę na bazarku były, więc kolejne liczenie od 10 lipca - do 11 sierpnia, a Ty w tym czasie wystawiasz 3 tematy. Trochę to nie tak powinno działać, nie sądzisz?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny... :(

Cześć Kuba.

Myślę, że znalazłem rozwiązanie, które powinno zadowolić wszystkie strony i jednocześnie wpisuje się w hasło: "istotą Forum nie jest handel".

Będę potrzebował opinii paru osób. Zainteresowanych zapraszam na pw.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszyscy zaglądający do tego tematu są zainteresowanymi, dlaczego nie napiszesz tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, DawPi napisał:

@qbapiasek, masz w sumie 11 tematów, z czego 8 w dziale sprzedam - w rozłożonym czasie, co jest OK. Ale popatrzmy z bliska:

 

obraz.png

 

Te pary tematów dzieli 30 dni? Wątpię. 28,29 czerwiec - potem możliwość od 30 lipca, a Ty wystawiasz 10 lipca. Trochę na bazarku były, więc kolejne liczenie od 10 lipca - do 11 sierpnia, a Ty w tym czasie wystawiasz 3 tematy. Trochę to nie tak powinno działać, nie sądzisz?

 

Ok, tylko gdzie moge te statystki zobaczyc jak tematy zostają usunięte? 

Jeśli zlamalem regulamin, otrzymałem ostrzeżenie i nr 5 i 6 zostały usunięte, to dlaczego kolejna oferta nr 7 również została zdjęta mimo że była zgodna z regulaminem? 

 

3 minuty temu, pablozpueblo napisał:

Następny... :(

Cześć Kuba.

Myślę, że znalazłem rozwiązanie, które powinno zadowolić wszystkie strony i jednocześnie wpisuje się w hasło: "istotą Forum nie jest handel".

Będę potrzebował opinii paru osób. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Tak  istotą forum jest tworzenie treści oraz ich konsumpcja, dlatego od 2008 roku jestem na forum nie dla handlu tylko wlasnie dla czytania....a ze mam zegarkowe ADHD to lubie zmieniać zegarki...


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, clusca napisał:

Myślę, że wszyscy zaglądający do tego tematu są zainteresowanymi, dlaczego nie napiszesz tutaj :)

Myślę, że trzeba założyć nowy temat. Tutaj to zagląda parę osób. Spójrz w okienko ile osób obserwuje.

Rozwiązanie opiszę jak będzie dopracowane Dlatego będę potrzebował kilku opinii.

Nie chcę narazić się na sankcje za naruszenia regulaminu forum, chociaż według mnie wszystko jest zgodne z prawem :)

 


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział Sprzedam będzie przeorganizowany i tak skonstruowany, że nie będziecie musieli nic pamiętać. Teraz jest to okres przejściowy, więc zapamiętanie dwóch tematów na miesiąc nie powinno stanowić problemu tak czy siak.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, qbapiasek napisał:

Tak  istotą forum jest tworzenie treści oraz ich konsumpcja, dlatego od 2008 roku jestem na forum nie dla handlu tylko wlasnie dla czytania....a ze mam zegarkowe ADHD to lubie zmieniać zegarki...

Wiem Kuba. Doskonale Cię rozumiem.

Jeżeli inaczej odebrałeś to co napisałem to przepraszam. Powinienem dodać emotkę.

Sam od Ciebie kupiłem dwa zegarki i jestem z transakcji z Tobą mega zadowolony :)

Mogę Cię polecić śmiało każdemu.

Ja wypowiadam się raczej z pozycji kupującego (nałogowo ;) ) zegarki.

Stosunek zakupów do sprzedaży w tym roku w moim przypadku, to tak na szybko licząc 20 do 1.

 

 

 


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.08.2020 o 11:01, pablozpueblo napisał:

Stosunek zakupów do sprzedaży w tym roku w moim przypadku, to tak na szybko licząc 20 do 1.

 

 

 

Sa tez tacy ktorych stosunek zakupu do sprzedazy wynosi 10 : 21

 

Poniekad dlatego ze sprzedajac dwa-trzy, mamy srodki by wejsc polke wyzej i poznac cos ciekawego - w koncu poznanie tutaj jest celem bycia.

 

Co do samego wniosku ze czesc sprzedajacych zrobila sobie ze sprzedazy WLASNYCH PRZEZ SIEBIE UZYWANYCH ZEGARKOW sposob na dodatkowy zarobek i zycie... niech reke podniesie ten co sprzedal za wieksza kwote niz zakupil??

Mnie zdarzylo sie w calej historii dzialania na forum moze z 2-3 razy, gdzie z kolei sprzedanie za mniejsza kwote zdarzylo sie z 30-40... taka juz magia czy tendencja naszego hobby, kupujemy by poznac, ponosic, nacieszyc sie interesujacym modelem, po czym pedzimy dalej czy kolejnego upragnionego szukac.

 

Sam teraz jestem w sytuacji gdzie na forum, na bazarku jest interesujacy mnie model ktorego szukalem i chcialem dodac do kolekcji diverow... ale nie moge sobie pozwolic na niego, bo :

a) nie mam wolnych srodkow na zakup

b) mam dwa wolne zegarki ktore nosilem i teraz chce sprzedac ale nie moge wystawic ogloszenia wiec czekam... czekam czy zegarek poczeka na mnie czy ucieknie sprzed nosa i pomacha bye bye

 

 

Sadzac po wielu wypowiedziach w tym temacie jestem za tym zeby przeprowadzic dyskusje, moze byc w zamknietym temacie, pokoju, czy jak to widzicie, ale wlaczcie do dyskusji i moderatorow/adminow i uzytkownikow, tych zwyczajnych ktorych sprawa bazarka dotyka.

Ze sprzedawcami profesjonalnymi przeprowadzacie rozmowy tak by obie strony byly zadowolone. Czemu z szarymi uzytkownikami nie chcecie takiej rozmowy przeprowadzic i razem wypracowac consensus ktory zadowoli wiekszosc przynajmniej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, kfraniu napisał:

Ze sprzedawcami profesjonalnymi przeprowadzacie rozmowy tak by obie strony byly zadowolone. Czemu z szarymi uzytkownikami nie chcecie takiej rozmowy przeprowadzic i razem wypracowac consensus ktory zadowoli wiekszosc przynajmniej ??

Słuchamy, wypowiedz się zatem.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo : wystawianie ogloszen (do 5 zegarkow w jednym poscie z limitem 3 postow) o wiekszej przepustowosci

 

Jest : wystawianie ogloszen z ograniczeniami (2 aktywne ogloszenia z limitem do 2 zegarkow z karencja na 30 dni od zamkniecia ogloszenia do powieszenia kolejnego ogloszenia)

 

Byly propozycje aby placic za wystawianie ogloszen - ale sadze ze ten pomysl umrze smiercia naturalna...

 

 

Moja propozycja :

- Aktywne 2 ogloszenia zegarkowe (powiedzmy ze z 2 zegarkami, choc moim zdaniem tutaj jakby zwiekszyc do 3 zegarkow to tez nie byloby zle) + aktywne 2 ogloszenia paskowe (tutaj z limitem do 5-8 paskow na ogloszenie bo z doswiadczenia wiem ze przy wiekszej ilosci jest zamieszanie i balagan w wiadomosciach co jest a czego nie ma),

- Dalej pozostaje okres karencji 30 dniowy gdzie od zamkniecia ogloszenia do otwarcia nowego trzeba odczekac

- Wprowadzilbym oplate za zerowanie licznika - powiedzmy 5 pln za wyzerowanie licznika jezeli chcemy / potrzebujemy cos wystawic.

 

W tej sytuacji w moim przypadku wiem ze jest zegarek ktory chce kupic, jestem zdecydowany na sprzedaz swoich, wiec ponosze oplate poniewaz mam w tym cel.

Nie ma nic pilnego do kupienia, sprzedalem cos wczesniej, chce sprzedac cos jeszcze ale nie jest to tak pilne bym przeskakiwal kolejke, to czekam 30 dni i dopiero wystawiam, i mam wiecej czasu na radosc przed sprzedazowa z zegarka (nie jeden powie ze niektore modele najwiecej radosci sprawiaja jak juz sa na sprzedaz wystawione i mamy w wizji ich pozegnanie)...

 

 

Taka sytuacja sprawi ze bedzie mniej ogloszen (zgodnie z intencja Administracji) ale da tez uzytkownikom mozliwosc dzialania w potrzebie (jednoczesnie zapewniajac wplate dla administracji chociazby na utrzymanie hostingu).

Znajac zycie i czesc uzytkownikow, zakladam ze 60% zostanie przy limicie i nie bedzie przekraczac 30 dniowego rygoru, ale te 40% (moze mniej) majac cos na celowniku juz, z checia zaplaci by moc swojego grala zdobyc.

 

 

Moim zdaniem taka wersja ucieszylaby duza czesc uzytkownikow, nie wszystkich, bo pewnie nie istnieje rozwiazanie dla wszystkich...ale by zamknela temat bazarku.

 

Proponuje rozmowe, tak jak wspomnialem, lub ankiete... poznajmy glos uzytkownikow.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ze takie zapisy regulaminowe i ich dowolna interpretacja przez Adminów powodują, że Panowie chcący, niechcący po raz kolejny robią krok ku uwstecznieniu się forum oraz ograniczeniu możliwości rozwoju naszego hobby. Starzy użytkownicy wiedza o czym mówię ... Dlaczego nie mogę kupić sobie seiko żółwia i po tygodniu zapoznania się z zegarkiem wystawić go na wymianę za skx, a potem skx za samuraja i nastepnie samuraja z glycine... itd.  a to ze dostaje się ostrzeżenia za dyskusje z adminami to zalatuje mi przedszkolem i Lukaszenką. 


propozycja Krzycha jest w porządku i można na niej bazować Aby zrobić regulamin dla użytkowników a nie administracji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Scaut napisał:

Aby zrobić regulamin dla użytkowników a nie administracji. 

 

I to jest sedno sprawy. ;) Swoją drogą, za obrażanie użytkowników, powinno się natychmiast tracić funkcję moderatora. To nie powinna być zabawa dla zakompleksionych, mentalnych gimbusów, którym "władza" uderza do głowy. Właśnie zaczyna się mecz LM Bayern : Barcelona. Nie powinno być takich sytuacji, że - użyję porównania piłkarskiego - żółte i czerwone kartki rozdawane są w zależności od "widzimisię" i prywatnych prefeduperelencji.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

  

1 godzinę temu, kfraniu napisał:

Jest : wystawianie ogloszen z ograniczeniami (2 aktywne ogloszenia z limitem do 2 zegarkow z karencja na 30 dni od zamkniecia ogloszenia do powieszenia kolejnego ogloszenia)

 

Dalej pozostaje okres karencji 30 dniowy gdzie od zamkniecia ogloszenia do otwarcia nowego trzeba odczekac

 

Nie wiem jaki jest zamysł "bazaroregulaminotwórców", ale wcale z regulaminu nie wynika, że trzeba odczekać z zamieszczeniem ogłoszenia 30 dni od zakończenia poprzedniego. Byłaby to ogromna zmiana w stosunku do poprzednich reguł. Ktoś wystawi zegar, z którym będzie się bujał pół roku, a potem bez względu, czy go sprzeda, czy nie, będzie musiał czekać kolejne 30 dni, aby móc wystawić następny... bez sensu ;)

Naprawdę nie wiem co złego jest w rozwiązaniu, które zaproponowałem wcześniej. Możliwość zmieszczenia dwóch ogłoszeń w miesiącu kalendarzowym, przy czym maksymalnie dwa ogłoszenia zamieszczone jednocześnie, cokolwiek by się nie działo i ile czasu by nie upłynęło od ich zamieszczenia. W ten sposób możliwe będzie utrzymanie płynności sprzedaży ;) Obojętnie mi, czy po dwa, czy trzy zegarki - i tak zazwyczaj wystawiam jeden, więc tutaj się nie wypowiem. Albo inaczej - może trzy ogłoszenia po jednym zegarku w miesiącu kalendarzowym. Uniemożliwi to kombinowanie z dodawaniem zegarków w trakcie trwania ogłoszenia, zastępowanie jednego z dwóch zegarków innym po sprzedaży któregoś i liczenie, że może admin nie zauważy. Jednym słowem zmniejszy ryzyko kombinowania. Hipotetyczna sytuacja: zamieszczam dwa zegarki. Jeden się sprzedaje, a ja w jego miejsce dodaję inny. Jestem w zgodzie z regulaminem? Jestem - mam ogłoszenie z dwoma zegarkami wystawionymi na sprzedaż. Jak ktoś chce, to znajdzie sposób na "przechytrzenie" systemu. Zresztą w tej chwili taki "gimmick" jest w pełni dozwolony "prawnie", bo regulamin tego nie zabrania. A tak sprawa jest prosta. Jedno ogłoszenie - jeden zegarek. Zabronione podmienianie - można zablokować możliwość zmiany tematu i nakazać w temacie wpisanie nazwy sprzedawanego modelu.

 

A może jeszcze inaczej. Odpowiedzmy sobie najpierw na pytanie, jaki jest cel zmian w regulaminie bazarkowym. Powody widzę dwa i na pewno żadnym z nich nie jest przekonanie użytkowników do poświęcania większej ilości czasu na zgłębianie wiedzy na temat wychwytu Grahama, tourbillona, czy innego rattrapante, zamiast siedzenie na bazarku. Pierwszy to zapewne mniej pracy dla Admina, który "musi ten cały bajzel ogarniać", drugi to oczywiście kasa. Jak będziemy wiedzieć, jaki jest cel, to będzie można wypracować najsensowniejsze rozwiązanie :)

 

  

1 godzinę temu, kfraniu napisał:

...i mam wiecej czasu na radosc przed sprzedazowa z zegarka (nie jeden powie ze niektore modele najwiecej radosci sprawiaja jak juz sa na sprzedaz wystawione i mamy w wizji ich pozegnanie)...

 

Powiem więcej, często wystawienie zegarka uzmysławia nam, że wcale nie chcemy się go pozbyć. Ze dwa dni temu napisałem do sprzedawcy na OLX w sprawie zegarka, który wisiał tam chyba z miesiąc albo dwa. Zdążył nawet trochę stanieć. Zadałem kilka pytań. Otrzymałem od sprzedawcy odpowiedzi oraz informację, że on jednak nie chce sprzedać tego zegarka, po czym wycofał ogłoszenie ;) Czasem docenienie zegarka przez kogoś innego sprawia, że sami go bardziej cenimy :)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i ja dostałem ostrzeżenie,

Wycofalem zegarek z bazarku, 

Bo ten który chciałem kupić, się sprzedał, ale dzisiaj pojawił się inny,

Więc  wystawilem go ponownie, ale został wycofany z ostrzeżeniem, bez wyjaśnienia, ponoć można dwa tematy w miesiącu,  czy ponowne wystawienie mozna uznać za drugi temat?

Czy bez względu na wszystko trzeba trzymać zegarek na bazarku z 1000 podbić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby wyjaśnić, czy ogłoszenie usunięte ze względu na zbyt dużą "zawartość" zegarków w ogłoszeniu (przeoczyłem zmiany w regulaminie bazarku dotyczące limitu, co też pokazuje jaki ze mnie handlarz) zalicza się do limitu dwóch ogłoszeń na miesiąc? Wolałbym się nie narobić jak łopatą przy nowym ogłoszeniu tylko po to, żeby za chwilę zniknęło z prezentem w postaci punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, wkamil napisał:

Czy ktoś mógłby wyjaśnić, czy ogłoszenie usunięte ze względu na zbyt dużą "zawartość" zegarków w ogłoszeniu (przeoczyłem zmiany w regulaminie bazarku dotyczące limitu, co też pokazuje jaki ze mnie handlarz) zalicza się do limitu dwóch ogłoszeń na miesiąc? Wolałbym się nie narobić jak łopatą przy nowym ogłoszeniu tylko po to, żeby za chwilę zniknęło z prezentem w postaci punktów.

 

Z tego co rozumiem z zawiłości nowego regulaminu, to wykorzystałeś już jedno ogłoszenie zamieszczając "nielegalną" ;) ofertę zawierającą cztery zegarki. Teraz przysługuje Ci już tylko drugie z max dwoma zegarkami. Pozostałe dwa zegarki będziesz mógł zamieścić po 30 dniach od usunięcia tego drugiego. Na pocieszenie Ci powiem, że i tak długo nikt się nie połapał i udało Ci się jeden zegarek sprzedać :)


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, pablozpueblo napisał:

 

Z tego co rozumiem z zawiłości nowego regulaminu, to wykorzystałeś już jedno ogłoszenie zamieszczając "nielegalną" ;) ofertę zawierającą cztery zegarki. Teraz przysługuje Ci już tylko drugie z max dwoma zegarkami. Pozostałe dwa zegarki będziesz mógł zamieścić po 30 dniach od usunięcia tego drugiego. Na pocieszenie Ci powiem, że i tak długo nikt się nie połapał i udało Ci się jeden zegarek sprzedać :)

Przepraszam bardzo, a gdzie mam znaleźć usunięte ze względu na naruszenie regulaminu, albo takie które zostały usunięte ze względu na dokonaną sprzedaż. Przecież nawet nie pamiętam dokładnie, kiedy zamieściłem to ogłoszenie... Licząc to "nielegalne" za jedno, to nie mogę dokonać kolejnego ogłoszenia, bo równolegle miałem jeszcze jedno, gdzie był jeden zegarek (i sprzedał się). No ale chciałbym wiedzieć kiedy mogę, a zwyczajnie nie wiem jak sprawdzić, kiedy mija zastrzeżony okres... Nie ma co, legislacja na najwyższym poziomie (Wiejska mogłaby się zarumienić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, wkamil napisał:

Przepraszam bardzo, a gdzie mam znaleźć usunięte ze względu na naruszenie regulaminu, albo takie które zostały usunięte ze względu na dokonaną sprzedaż. Przecież nawet nie pamiętam dokładnie, kiedy zamieściłem to ogłoszenie... Licząc to "nielegalne" za jedno, to nie mogę dokonać kolejnego ogłoszenia, bo równolegle miałem jeszcze jedno, gdzie był jeden zegarek (i sprzedał się). No ale chciałbym wiedzieć kiedy mogę, a zwyczajnie nie wiem jak sprawdzić, kiedy mija zastrzeżony okres... Nie ma co, legislacja na najwyższym poziomie (Wiejska mogłaby się zarumienić).

Jak miałeś jeszcze jedno aktywne, to tak na "chłopski rozum", nowe możesz dać po upływie 30 dni od dzisiaj :)

Właściwie to nie rozumiem czemu 30, a nie np 31(sierpień ma akurat tyle), łatwiej byłoby liczyć miesiąc kalendarzowy.

Dobrze, że ustawodawca nie przyjął miesiąca księżycowego. Chociaż wtedy niektórzy mieliby łatwiej z liczeniem okresu ;)

Edytowane przez pablozpueblo

Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie miałem dzisiaj na pewno. Zegarek sprzedał się w piątek (albo w sobotę). Kiedy do kosza został przeniesiony, też nie wiem, nie miałem świadomości, że to należy sobie notować w kajeciku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wkamil napisał:

Nie, nie miałem dzisiaj na pewno. Zegarek sprzedał się w piątek (albo w sobotę). Kiedy do kosza został przeniesiony, też nie wiem, nie miałem świadomości, że to należy sobie notować w kajeciku.

Chyba jeszcze dzisiaj widziałem to z czterema (trzema) zegarkami.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pablozpueblo napisał:

Jak miałeś jeszcze jedno aktywne, to tak na "chłopski rozum", nowe możesz dać po upływie 30 dni od dzisiaj :)

Poza tym, "może wystawić maksymalnie 2 tematy z ofertami sprzedaży w ciągu miesiąca"  to znaczy w ciągu miesiąca od dnia wystawienia ogłoszenia mogę wystawić dwa kolejne. Z tych zapisów nie wynika, że mogę mieć aktywne tylko dwa tematy sprzedażowe, a jeżeli taka jest oficjalna wykładnia tych przepisów, to gratuluję dobrego samopoczucia interpretatora.

1 minutę temu, pablozpueblo napisał:

Chyba jeszcze dzisiaj widziałem to z czterema (trzema) zegarkami.

Tak było (myślałem, że chodzi Tobie o to ogłoszenie jednozegarkowe - równoległe do tego "przestępczego"), ale wg mnie znaczenie ma nie data zamknięcia ogłoszenia, tylko data jego zamieszczenia. Rozumiem, że oficjalna wykładnia jest przeciwna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam co jest większym problemem czy to że ktoś wystawi jeden zegarek w ogłoszeniu więcej niż pozwala regulamin

czy to że są osoby które albo nie oznacza lub oznacza źle nieaktualne oferty, co powoduje niezły bałagan( sprzedałem mam gdzieś-są za to jakieś konsekwencje? bo przecież to też jest w regulaminie)

już nie wspomnę o tym że tematy niepodbite 30 dni miały być usuwane na tą chwile na 15 stron prawie 1/3 jest już do wywalenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znikną ci którzy nic nie piszą i tylko sprzedają to ruch -50% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.