Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Fixxxer

Dział sprzedam - powód usunięcia ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy narzekają, a nikt nie wysyła zgłoszeń w sprawie nadużyć. Może najpierw to róbcie?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja zgłoszę mój problem (?). Otóż od bardzo dawna nie powinienem mieć statusu sprzedawcy profesjonalnego. Właśnie się zorientowałem, ze mój temat sprzedażowy został przeniesiony do ofert sprzedawców profesjonalnych. Prośba o przerzucenie do „głównego” forum sprzedażowego i obcięcie mi statusu sprzedawcy profesjonalnego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego moje 2 tematy zostały usunięte? Jeden starszy temat z dwoma Ball'ami i drugi świeży temat z Glycine GL0166 i Armand Nicolet.

 

Edytowane przez Krzysiek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99.9% (zaryzykuję - 100%) nie spełniały regulaminu działu Sprzedam do którego nie stosuje się jakieś 30% nie handlarzy i jakieś 60-70% handlarzy. 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już nasz władza stoi na straży przestrzegania regulaminu byłbym wdzięczny aby też sama wywiązywała się z jego zapisów konkretnie punkt 5 uwag ogólnych bo coś od kilku miesięcy to znów szwankuje ( podobnie punkt 6) dziękuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne o kasowanie ofert starczych niż... Mnie to tam nie przeszkadza. I tak spadają na koniec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na 99.9% (zaryzykuję - 100%) nie spełniały regulaminu działu Sprzedam do którego nie stosuje się jakieś 30% nie handlarzy i jakieś 60-70% handlarzy. 

Może dlatego ze chyba wszyscy już dawno uznali ze regulamin w aktualnej postaci to niewypał i zbiór niejasnych zasad. A jakoś nikt z osób odpowiedzialnych nie ma ochoty pochylić się nad jego poprawa. Za to do usuwania ogłoszeń i wyciągania konsekwencji chętni znajdują się bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5)     Oferty z działu RYNEK nieaktualizowane przez 30 dni będą usuwane przez moderatorów lub administrację bez powiadamiania autora postu.

6)      Zapisy pkt 5 nie dotyczą „Sprzedawców profesjonalnych” i działu POSZUKUJĘ, w którym oferty nieaktualizowane przez 90 dni będą po tym czasie usuwane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co nie jest stosowane? :)

Raportowałeś coś co zauważyłeś? Nie.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się zapytać, czy od czegoś zależy to czy mogę podbić swojego ogłoszenie po paru dniach?

Patrze, na niektóre tematy i czasami są codziennie, co 2 dzień podbite a ja w swoim mam info że nie mogę nic napisać (czyt. podbić) 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co 48 godzin można podbić - jak minie ten czas to pojawi ci się okienko do pisania - działa to z dokładnością co do sekundy

Godzinę temu, disaster3 napisał:

chciałbym się zapytać, czy od czegoś zależy to czy mogę podbić swojego ogłoszenie po paru dniach?

Patrze, na niektóre tematy i czasami są codziennie, co 2 dzień podbite a ja w swoim mam info że nie mogę nic napisać (czyt. podbić) 🙄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.