Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Fixxxer

Dział sprzedam - powód usunięcia ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą zawsze mnie dziwiło, że tworzenie i podbijanie własnych ofert na bazarku jest dodawane do licznika aktywnościi użytkownika.

 


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przyglądam się tej dyskusji i jedno mnie zastanawia, czy ktoś potrafi podać racjonalne powody wprowadzania ograniczeń, restrykcji na bazarku? O co tak naprawdę chodzi, jaki jest cel tych zmian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o pieniądze. 

W skrócie.... aby ci co zarabiają na sprzedaży w jakikolwiek sposób, czy to hurtowo czy okazjonalnie coś tam sprowadzając dokładali się do forum finansowo. 

Innych powodów nie ma, inaczej było by jak było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie prostym rozwiązaniem było by naliczanie opłaty za każdy wystawiony TEMAT na bazarku. Tematów możesz mieć ile chcesz - za każdy temat 1zl tylko za wystawienie ilość podbić dowolna, każdy zegarek osobny temat i kolejna złotówka bez uzależnienia od wartości zegarka czy przedmiotu oraz tego czy się sprzedał czy nie. 

Paski to powiedzmy po 5szt w temacie. 

Opłaty raz w miesiącu np pierwszego. 

 

Łatwe do liczenia, cena zachęci, ilość wejść wzrośnie, złotówki się posypią 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby tak ale z drugiej strony  wystawiając zegarek na bazarku i tak "robimy" kasę dla forum bo każdy wystawiony post i ilość wejść to kasa dla forum a zegarki na bazarku przynoszą sporo wejść. To ni to że "sępię" na wystawieniu ale zegarki z nieba nie spadają, w ogródku też nie wyrosną w zasadzie nie każdego stać każdy zakupiony zegarek "trzymać" dożywotnio a są pewno forumowicze którzy kupują i po kilka zegarków w tygodniu lub miesiącu więc też sprzedają je częściej i czy zaraz trzeba przyklejać łatkę handlarz? Jeśli wprowadzimy opłatę na bazarku to jak pisałem wprowadźmy też opłatę od porad czy warto zakupić, czy oryginalny no i w polskich i rosyjskich też sprzedaż powinna być ograniczona nie tylko szwajcary. A te pieniądze też się dla forum przydadzą tyle pewno będą przyczynkiem jego powolnego upadku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Paweł Bury. napisał:

Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o pieniądze. 

W skrócie.... aby ci co zarabiają na sprzedaży w jakikolwiek sposób, czy to hurtowo czy okazjonalnie coś tam sprowadzając dokładali się do forum finansowo. 

Innych powodów nie ma, inaczej było by jak było 

Wiadomo o co chodzi.

Dziwi mnie, że nikt nie podjął jeszcze takiej decyzji.

Nie ma tu prawdziwego mężczyzny? ;)

Może ktoś celowo przeciąga, aż sfrustrowani użytkownicy sami się zaczną prosić o wprowadzenie "daniny".

 


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
8 minut temu, pablozpueblo napisał:

Wiadomo o co chodzi.

Dziwi mnie, że nikt nie podjął jeszcze takiej decyzji.

Nie ma tu prawdziwego mężczyzny? ;)

Może ktoś celowo przeciąga, aż sfrustrowani użytkownicy sami się zaczną prosić o wprowadzenie "daniny".

 

 

2 godziny temu, DawPi napisał:

ZMIANY NADCHODZĄ. Naprawdę, spokojnie.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.08.2020 o 10:52, DawPi napisał:

Jak to policzyłeś?

Nijak. Widziałeś takie żółte kółeczko a w nim kropki, kreski? Oznacza ono przymróżenie, puszczenie oka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak będzie wyglądała reorganizacja bazarku.. hmmmm

 

Ja również dostałem ostrzeżenia za wykroczenia, jak się okazało złamałem regulamin, nie ważne, że nie świadomie bo i on się zmienia. Dlatego też przestałem wystawiać ale i kupować na bazarku.  Nie on jest istotą forum i z tym się zgadzam. 

 

Raz jeszcze powtórzę, cieszę się, że będzie reorganizacja, jak sprawa będzie jasna co i jak, to i też tam wrócę. 


📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo juz kiedy bedzie zmiana - lub jaki wymiar tej zmiany bedzie - albo przynajmniej jaka jest obecna wykladnia interpretacyjna kwestii 30 dni??

 

Chcialbym wystawic ponownie wczesniej skasowane zegarki i zastanawiam sie kiedy mija karencja bym znow za roznice matematyczne nie dostal punktu ostrzezenia...

 

Rozpoczelismy dyskusje, zapytano sie jak to widzimy, czy tez widze... i nastapila cisza.

To mile uczucie wiedziec, ze bedac wywolanym do tablicy celem nawiazania dyskusji zostaje sie olanym nie dajac zadnej don odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu usunąłem wszystkie swoje wpisy z tego tematu. Stwierdziłem, że dyskusja do niczego nie prowadzi. Z wielu względów.

Jeżeli zasady funkcjonowania forum mają być zmienione, z wprowadzeniem minimalnych opłat za wystawianie ofert i ze znacznym zmniejszeniem skomplikowania regulaminu i restrykcji, dyskusje o obecnym regulaminie tym bardziej moim zdaniem nie mają sensu. W każdym razie, aktualnie Dura et stulta lex sed lex ;)

Nic więcej, zwłaszcza o terminach nie wiem.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na aktywowanie usługi z PayU i ogarnięcie kwestii księgowania tych wpłat.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DawPi napisał:

Czekamy na aktywowanie usługi z PayU i ogarnięcie kwestii księgowania tych wpłat.

 

A jaki jest powód stosowania (wyrywkowego) nowego, mocno kontrowersyjnego i słabego regulaminu? Może lepiej wrócić do poprzedniego? Wprowadzamy badziew, a teraz zaczynamy dyskutować o PayU? Bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że wciąż trwa procedura aktywacji usługi PayU. Po tym podamy szczegóły zmian.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu dyskusji mogę rozumieć, że po przyznaniu mi punktu karnego za nieumyślne złamanie regulaminu forum i wprowadzeniu nowego regulaminu punkty karne pozostają na dożywocie i to za złamanie nieistniejącego regulaminu?


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące "punktów karnych" właśnie. Czy zostają one na stałe, czy po jakimś czasie się zerują? Jeżeli ulegają przedawnieniu, to po jakim czasie, a jeśli są przyznawane dożywotnio, to... khmmm... nawet za zabójstwo się kiedyś wychodzi z paki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety przy punkcie karnym jest napisane że nie ulega przedawnieniu co uważam za śmieszne

rozumiem gdyby ktoś działał niekorzystnie na rzecz forum lub rażąco z premedytacją łamał postanowienia regulaminu...


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
39 minut temu, clusca napisał:

Mam pytanie dotyczące "punktów karnych" właśnie. Czy zostają one na stałe, czy po jakimś czasie się zerują? Jeżeli ulegają przedawnieniu, to po jakim czasie, a jeśli są przyznawane dożywotnio, to... khmmm... nawet za zabójstwo się kiedyś wychodzi z paki ;)

U nas tylko dożywocie ;)

A tak serio to wszystko zależy od moderatora, to on decyduje nakładając punkty na jak długo one będą "wisiały" na użytkowniku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli moderator się nie pier.... :)

ale z Nas przestępcy


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Macie problem z rażącą niesprawiedliwością, bezprawiem? Idźcie pod Sejm, ministerstwa wszelakie, pojedźcie na Białoruś...

A najlepiej, zgłoście się na moderatorów. Zobaczycie wkrótce, że cokolwiek zrobicie, lub nie zrobicie, będzie źle. 60% Was pochwali, a zarazem 80 procent skrytykuje, albo na odwrót. Bo to Polska właśnie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kwiatek napisał:

U nas tylko dożywocie ;)

A tak serio to wszystko zależy od moderatora, to on decyduje nakładając punkty na jak długo one będą "wisiały" na użytkowniku.

 

 

Ok, dzięki za info. Pytałem z ciekawości, bo gdzieś mi przemknęła przed oczami informacja, że można dostać tzw. wieczystego bana za punkty, ale nigdzie nie znalazłem informacji, czy jest tak w rzeczywistości oraz po jakim czasie ewentualnie może nastąpić kasacja punktów. Czyli jednym słowem, teoretycznie można na zawsze "wylecieć".

 

6 minut temu, tarant napisał:

Panowie. Macie problem z rażącą niesprawiedliwością, bezprawiem? Idźcie pod Sejm, ministerstwa wszelakie, pojedźcie na Białoruś...

A najlepiej, zgłoście się na moderatorów. Zobaczycie wkrótce, że cokolwiek zrobicie, lub nie zrobicie, będzie źle. 60% Was pochwali, a zarazem 80 procent skrytykuje, albo na odwrót. Bo to Polska właśnie.

 

Nie każde pytanie lub odmienne zdanie na pewne tematy jest utyskiwaniem spowodowanym rażącą niesprawiedliwością. Ja po prostu pytałem. Przypuszczam, że kolega @CIESLUT również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
4 minuty temu, clusca napisał:

Czyli jednym słowem, teoretycznie można na zawsze "wylecieć

Zawsze można było "wylecieć na zawsze". 

10 punktów blokuje konto forever i zawsze tak było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za wyjaśnienie, nie wiedziałem. Wprawdzie w regulaminie jest o tym wzmianka, ale ujęte jest to niejednoznacznie: "2. Moderatorzy mogą przyznać lub odjąć użytkownikom punkty ostrzeżeń. Uzyskanie sumarycznie 10 punktów ostrzeżeń skutkuje zablokowaniem dostępu do forum." - sądziłem, że chodzi o starego dobrego "bana" na jakiś czas jedynie ;)

 

BTW, przypomniało mi się, gdzie była mowa o "banie forever" za 10 pkt - Matej Case :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
9 godzin temu, clusca napisał:

BTW, przypomniało mi się, gdzie była mowa o "banie forever" za 10 pkt - Matej Case :(

Matej ma zdjętego bana. 

Czyli ogólnie jak się chce to można wszystko.

 

Niejednokrotnie wracali tu użytkownicy "zbanowani forever" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.