Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Fixxxer

Dział sprzedam - powód usunięcia ogłoszenia

Recommended Posts

Wszyscy narzekają, a nikt nie wysyła zgłoszeń w sprawie nadużyć. Może najpierw to róbcie?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

To i ja zgłoszę mój problem (?). Otóż od bardzo dawna nie powinienem mieć statusu sprzedawcy profesjonalnego. Właśnie się zorientowałem, ze mój temat sprzedażowy został przeniesiony do ofert sprzedawców profesjonalnych. Prośba o przerzucenie do „głównego” forum sprzedażowego i obcięcie mi statusu sprzedawcy profesjonalnego.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dlaczego moje 2 tematy zostały usunięte? Jeden starszy temat z dwoma Ball'ami i drugi świeży temat z Glycine GL0166 i Armand Nicolet.

Edited by Krzysiek82

Na 99.9% (zaryzykuję - 100%) nie spełniały regulaminu działu Sprzedam do którego nie stosuje się jakieś 30% nie handlarzy i jakieś 60-70% handlarzy. 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Jak już nasz władza stoi na straży przestrzegania regulaminu byłbym wdzięczny aby też sama wywiązywała się z jego zapisów konkretnie punkt 5 uwag ogólnych bo coś od kilku miesięcy to znów szwankuje ( podobnie punkt 6) dziękuje 

Zapewne o kasowanie ofert starczych niż... Mnie to tam nie przeszkadza. I tak spadają na koniec :)

Na 99.9% (zaryzykuję - 100%) nie spełniały regulaminu działu Sprzedam do którego nie stosuje się jakieś 30% nie handlarzy i jakieś 60-70% handlarzy. 

Może dlatego ze chyba wszyscy już dawno uznali ze regulamin w aktualnej postaci to niewypał i zbiór niejasnych zasad. A jakoś nikt z osób odpowiedzialnych nie ma ochoty pochylić się nad jego poprawa. Za to do usuwania ogłoszeń i wyciągania konsekwencji chętni znajdują się bez problemu.

5)     Oferty z działu RYNEK nieaktualizowane przez 30 dni będą usuwane przez moderatorów lub administrację bez powiadamiania autora postu.

6)      Zapisy pkt 5 nie dotyczą „Sprzedawców profesjonalnych” i działu POSZUKUJĘ, w którym oferty nieaktualizowane przez 90 dni będą po tym czasie usuwane.

chciałbym się zapytać, czy od czegoś zależy to czy mogę podbić swojego ogłoszenie po paru dniach?

Patrze, na niektóre tematy i czasami są codziennie, co 2 dzień podbite a ja w swoim mam info że nie mogę nic napisać (czyt. podbić) 🙄

Co 48 godzin można podbić - jak minie ten czas to pojawi ci się okienko do pisania - działa to z dokładnością co do sekundy

Godzinę temu, disaster3 napisał:

chciałbym się zapytać, czy od czegoś zależy to czy mogę podbić swojego ogłoszenie po paru dniach?

Patrze, na niektóre tematy i czasami są codziennie, co 2 dzień podbite a ja w swoim mam info że nie mogę nic napisać (czyt. podbić) 🙄