Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
waskoza

Który wybrać ???????

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam do wydania 12-14 k. 

Po przymiarkach na liście pozostały:

https://wkruk.pl/zegarki/tudor/zegarek-tudor-black-bay-steel

https://www.tagheuer.com/gb/en/timepieces/collections/tag-heuer-autavia/42-mm-calibre-5-cosc/WBE5114.EB0173.html

https://www.apart.pl/zegarki/breitling/Navitimer/6428

https://www.apart.pl/zegarki/breitling/Superocean/6801

Chciałbym poznać waszą opinie, który z powyższych będzie najlepszym wyborem, chodzi mi głównie o jakość wykonania, mechanizm. 

Jestem jedno zegarkowy, więc znaczenie ma też dla mnie łatwość odsprzedaży i który z nich najlepiej może trzymać wartość, bo na pewno po jakimś czasie trafi pewnie na sprzedać, żeby zrobić miejsce nowemu.

Jako, że muszę liczyć się z drugą połową warunkiem jest, że zegarek będzie nowy lub używany, ale jeszcze na gwarancji.

Proszę o wasze opinie na temat tych zegarków, ewentualnie jakieś inne propozycje niepeniające powyższe warunki.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście brałbym Tudora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serca słuchaj, nie forumowiczów. Wszystkie są niezłe. Niemniej trudno tagom i breitlingom dorównać (...).


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się Tag, z drugiej strony wydaje mi się, że cena nie adekwatna do jakości.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol
1 hour ago, waskoza said:

 

Chciałbym poznać waszą opinie, który[...]

 

Moim skromnym zdaniem powinieneś kupić Omege 300m, jedną, dwie, ewentualnie siedem plus kilka PO..

 

30 minutes ago, waskoza said:

Najbardziej podoba mi się Tag, z drugiej strony wydaje mi się, że cena nie adekwatna do jakości.

 

..jeśli jednak dobrze wiesz, który zegarek Tobie się podoba i Cie na niego stać to masz szczęście i go po prostu kup.

W przyrodzie, zakup Tag Heuer rzadko odbywa się u AD, ale zakup na greymarkecie ma już bardzo dużo sensu.

W przypadku marek luksusowych jakość nie idzie liniowo z ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, vitriol napisał:

W przyrodzie, zakup Tag Heuer rzadko odbywa się u AD, ale zakup na greymarkecie ma już bardzo dużo sensu.

Jak dają - 30% to czasami trudno się nie skusić. Tak kupiłem moją Carrere Heuer 01 :)

 

PS z tych 4 zaproponowanych też bym kupił Omegę :D

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i na co padło ? 

W dniu 10.07.2020 o 22:25, waskoza napisał:

Najbardziej podoba mi się Tag, z drugiej strony wydaje mi się, że cena nie adekwatna do jakości.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy przymierzałem się do Tudora, jednak nie przekonałem się do wskazówki Snowflake, więc padło na Taga. Po paru tygodniach niestety rozstaliśmy się.

Fajny zegar, jednak doszedłem do wniosku, że obecnie bardziej potrzebuje Divera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może pomyśl o Breitlingu Superocean Heritage w wersji 42 mm?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.