Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
jarekbrzoza

Czy moje wiadomosci sa widoczne.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problem z tym ze probuje napisac do pewnego uzytkownika forum w sprawie zakupow. A wlasciwie to napisalem juz do niego trzy prywatne wiadomosci przez Tapatalka. Czy jest mozliwosc ze on ich nie widzi czy poprostu grzecznie mnie '' olewa'' nie odpowiadajac na moje wiadomosci? Poprosze o odpowiedz ewentualnie jesli moj temat jest glupi o usuniecie go.

 

Wysłane z mojego H4413 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. To zależy od ilości punktów reputacji użytkownika. Niestety, Kolega Lincoln Six Echo od pewnego czasu nie odpowiada na moje PW, dostałem tylko informację, że mam ich zbyt mało.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, tarant napisał:

Dokładnie. To zależy od ilości punktów reputacji użytkownika. Niestety, Kolega Lincoln Six Echo od pewnego czasu nie odpowiada na moje PW, dostałem tylko informację, że mam ich zbyt mało.

 

No bo masz za mało. Ale wyraźnie Ci to napisałem w odpowiedz na jedną z Twoich wiadomości, na które nie odpowiadam.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reputacja reputacją ale najlepsze jest to ze juz kiedys robilem interesy z tym panem i odnioslem wrazenie ze byl zadowolony ze wspolpracy ze mna. nawet ma mnie w obserwowanych. No coz najwyrazniej mnie olal. Trzeba bedzie poszukac nowego kontrachenta

Wysłane z mojego H4413 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowilem przeciez o panu.

Wysłane z mojego H4413 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat odbieram to na bardzo powaznie. Nie udzielam sie zbyt duzo na forum bo jestem laikiem w tych sprawach zegarkowych. Lubie zegarki ktore lubie I to mi wystarcza. Czytam forum ale sie nie wypowiadam bo zbyt malo wiem. Czasem robie tu zakupy po cichu i zawsze porozumiewam sie przez pw. Nie mam odpowiedniej ilosci postow bo nie problem natrzaskac 1000 postow ktorymi mozna sobie lazienke co najwyzej wytapetowac. Ale kiedys ktos powiedzial mi ze tu panuje kolezenska atmosfera ale widze ze zeby kolega zostac to trzeba jeszcze reputacje miec odpowiednia

Wysłane z mojego H4413 przy użyciu Tapatalka

A wracajac do sprawy to chcialem chlopu dac zarobic a ten leje na mnie i nawet nie odpisze chociaz na forum jest codziennie. Wiec jak by sie panowie szanowni poczuli na moim miejscu?

Wysłane z mojego H4413 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, jarekbrzoza napisał:

A ja akurat odbieram to na bardzo powaznie. Nie udzielam sie zbyt duzo na forum bo jestem laikiem w tych sprawach zegarkowych. Lubie zegarki ktore lubie I to mi wystarcza. Czytam forum ale sie nie wypowiadam bo zbyt malo wiem. Czasem robie tu zakupy po cichu i zawsze porozumiewam sie przez pw. Nie mam odpowiedniej ilosci postow bo nie problem natrzaskac 1000 postow ktorymi mozna sobie lazienke co najwyzej wytapetowac. Ale kiedys ktos powiedzial mi ze tu panuje kolezenska atmosfera ale widze ze zeby kolega zostac to trzeba jeszcze reputacje miec odpowiednia

Wysłane z mojego H4413 przy użyciu Tapatalka
 

Nie przejmuj się jakąś tam wirtualną reputacją. :)

Pamiętaj, że ci którzy mają największą reputację to zwykły tłum który się wzajemnie klepie po plecach i depcze sobie po piętach.:)

Ci którzy mają najmniejszą reputację przy dużej ilości postów, to indywidualiści którzy mają swoje zdanie i idą własną niezależną drogą.  

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dziadek napisał:

Nie przejmuj się jakąś tam wirtualną reputacją. :)

Pamiętaj, że ci którzy mają największą reputację to zwykły tłum który się wzajemnie klepie po plecach i depcze sobie po piętach.:)

Ci którzy mają najmniejszą reputację przy dużej ilości postów, to indywidualiści którzy mają swoje zdanie i idą własną niezależną drogą.  

 

W ogóle nie słuchaj tych z Puszczy Kampinoskiej - oni coś kombinują, mówię Ci. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.