Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mateusz_

Jaki Diver do 1800 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Postanowiłem, że zaopatrze się w divera 

Na razie na oku mam dwa tego typu zegarki 

Orient Kamasu 

Seiko prospex monster 

Pomóżcie w wyborze Orient wydaje się rozsądniejszy ale serce mówi bierz monstera 

Możecie napisać swoje propozycje ?

Wymagania to maksymalnie 5 cm l2l choć wolałbym mniej 

Średnica max 42.5 

Automat oczywiście 

Bez pvd

Tylko do 1800 zł to i tak jest naciągany budżet 

Może być pasek byle nie gumowy albo bransoleta / obojętnie 

Kolor tarczy, wskazówek itd. obojetny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A Seiko Żółw? Koperta co prawda większa, ale rozsądny, mieszczący się w zakładanym wymiar L2L. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra opcja (44 mm średnicy i 48 mm lug to lug), jak coś jest też mini turtle (SRPC 3/4x) - 42 mm średnicy i 43 lug to lug.

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może skorzystasz z 50% zniżki na Christopher Ward C65 Trident Diver

Promocja niby się już skończyła, ale strona jakby wciąż aktywna:

 

https://www.christopherward.com/sale/c65-trident-diver/S65-41H3H1-S0BB0-VC.html#product-technical-data

 

Zegarek mechaniczny, nakręcany, mechanizm Sellita. Trochę inny typ niż Kamasu i trochę inna liga, ale może warto się zastanowić. W tej promocji w cenie 435 EUR.

 

obraz.png.d9b26829527f2ae814abddf9a2b73acb.png

 

Albo jeszcze takie opcje w Twoim przedziale cenowym. Seiko Samuraj i Orient Triton:

 

obraz.png.2674e3e83b07221866cbf487aa998f1e.pngobraz.png.018113354146d24ef1fbcfdf862b85ad.pngobraz.png.d5e3a05c53baedd02bf8e3cbee5a22be.png

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie kupiłem kiedyś Glycine Combat Sub. Niby jako używany ale był w foliach. Dobrze poszukasz to znajdziesz. W tej cenie bezkonkurencyjny diver.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przedziale do 2000 PLN zdecydowanie Japończyk. Ja bym wybrał Żółwia.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ralf58 napisał:
Poczekaj na Klingerta od VC


Jak dobrze kojarzę, to nie będzie do 1800 pln.

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś był zainteresowany Tritonem lub Samurai szary bezel ze zdjęć powyżej to napisz do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, rutic napisał:

W tej cenie kupiłem kiedyś Glycine Combat Sub. Niby jako używany ale był w foliach. Dobrze poszukasz to znajdziesz. W tej cenie bezkonkurencyjny diver.

 

Combat Sub od Glycine to jak najbardziej fajna propozycja. Wymaga tylko trochę cierpliwości i zakupu z USA. Poniższy model jest teraz po 495 USD, ale jakiś miesiąc temu był po 309 albo 319 USD na Ashford.com. Razem z wysyłką i opłatami celnymi to byłoby jakieś 1700 - 1800 PLN. Trzeba tylko poczekać na okazję i jest taniej niż na Dropie. Kupowałem tam niedawno inną Glicynkę i poszło supersprawnie od strony sprzedawcy i niestety superkiepsko od strony polskiego UPS'u. Zegarek z USA do Warszawy dotarł w dwa dni od chwili zakupu! Potem zaległ w Warszawie w magazynie UPS przez 4 dni robocze i nikt go tam nawet nie tknął. W końcu, po mojej telefonicznej interwencji, UPS zrobił odprawę celną nie komunikując się ze mną i zawyżając wartość transportu i w konsekwencji wartość opłat celnych. Na złożoną reklamację nie raczą nawet odpowiedzieć. Dno i jeszcze pół metra mułu.

 

obraz.png.90c0f6dcbf4f00b9a0fa51bf47668331.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może islander?

w cenie sie zmiescisz, jakosciowo calkiem dobra propozycja.

koperta taka jak w skx.

modele są obecnie mocno przebrane, ale taki pepsi jest dostępny

5DA61CBC-136A-40F4-AF48-037978017A11.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.07.2020 o 17:34, Perpetuum Mobile napisał:

 

Combat Sub od Glycine to jak najbardziej fajna propozycja. Wymaga tylko trochę cierpliwości i zakupu z USA. Poniższy model jest teraz po 495 USD, ale jakiś miesiąc temu był po 309 albo 319 USD na Ashford.com. Razem z wysyłką i opłatami celnymi to byłoby jakieś 1700 - 1800 PLN. Trzeba tylko poczekać na okazję i jest taniej niż na Dropie. Kupowałem tam niedawno inną Glicynkę i poszło supersprawnie od strony sprzedawcy i niestety superkiepsko od strony polskiego UPS'u. Zegarek z USA do Warszawy dotarł w dwa dni od chwili zakupu! Potem zaległ w Warszawie w magazynie UPS przez 4 dni robocze i nikt go tam nawet nie tknął. W końcu, po mojej telefonicznej interwencji, UPS zrobił odprawę celną nie komunikując się ze mną i zawyżając wartość transportu i w konsekwencji wartość opłat celnych. Na złożoną reklamację nie raczą nawet odpowiedzieć. Dno i jeszcze pół metra mułu.

 

obraz.png.90c0f6dcbf4f00b9a0fa51bf47668331.png

 

Z kodem AFFGLY40 cena (na ten model i podobne suby) zostanie zredukowana do $297.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.07.2020 o 11:53, Perpetuum Mobile napisał:


Jak dobrze kojarzę, to nie będzie do 1800 pln.

 

Chyba troche wiecej, probowalem szukac w watku orientacyjnej ceny ale nie udalo mi sie przebic przez calosc i znalezc tej informacji.

Natomiast tradycja forum jest naciaganie budzetow i skladanie propozycji powyzej planowanych pieniedzy wiec ta propozycja musiala pasc :D

 

Vratislavia_Conceptum_-_Klingert_1797.jp

 

Poza tym to zegarek zaprojektowany w Polsce, bardzo ladny i sadzac po wczesniejszych projektach VC bedzie dobrze wykonany.

Przy limitowanej produkcji mysle, ze warto rozwazyc - posiadanie czegos unikalnego to fajna sprawa, zwlaszcza ten w barwach AMG Petronas i czarna klasyka sa bomba jak dla mnie.

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, cordi7 napisał:

 

Chyba troche wiecej, probowalem szukac w watku orientacyjnej ceny ale nie udalo mi sie przebic przez calosc i znalezc tej informacji.

 

 

Gdzieś mi mignęła na Forum kwota w okolicach 2100 PLN. Ale to bez żadnej pewności. Zegarek na Miyocie high-beat (9015) zapowiada się fajnie. Jak można rozciągnąć budżet, to jedna z ciekawych opcji. Zawsze to limitka z polskimi korzeniami. I w końcu coś na bransolecie od VC 😁. Gdybym sam szukał divera, to bym poważnie rozważał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.