Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Lipiec "Zegarkowy freestyle" GŁOSOWANIE

Zegarkowy freestyle  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, souls_hunter napisał:

A gdzie zjadło moje 5 głosów na numery zdjęć 3,7,8,13 i 18?

Jest tak jak napisała Carrot. Ponowne oddanie głosu nadpisuje poprzednie czyli musisz zaznaczyć również poprzednie wybory jeśli nadal chcesz na nie głosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza wygrana w konkursie 😁 dziękuję wszystkim za głosy na moją pracę :) siedziałem cały dzień nad tą fotografią i do konca nie byłem do niej przekonany czy wysyłać czy nie...miała iść inna fotka... Dziękuję również organizatorom za możliwość uczestniczenia w tak fajnej, emocjonującej zabawię fotograficznej :) brawa dla zwycięzcy całego konkursu oraz pozostałych uczestników, dzięki raz jeszcze wszystkim za extra zabawę 📸;] 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałem pogratulować zwycięzcy. Twoja praca była dla mnie murowanym faworytem. Wstyd się przyznać, ale po Twoich poprzednich fotkach nie sądziłem, że potrafisz tak idealnie wyważyć nasycenie kolorów i kontrast. Ta fotka wygląda przegenialnie! Jeśli masz chęć i posiadasz ją w dużej rozdzielczości to sugeruję podesłać ją do klubowego kalendarza bo w pełni się nadaje :)

Fotka @zeRo_Six jest również świetna, ale wydaje mi się, że gdyby EV było +0,5 to byłoby idealnie, a tak jest trochę za ciemno.

@PistolPete po raz kolejny mi udowodnił, że nie ma zegarków brzydkich, są tylko źle sfotografowane. Nigdy nie lubiłem tej referencji, a po Twojej fotce zacząłem oglądać oferty w internecie. A może to te słodycze w tle zrobiły taki smakowity przekaz podprogowy, że aż się śliniłem na tego Seiko? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Masu napisał:

nie ma zegarków brzydkich, są tylko źle sfotografowane.

Tu muszę się od razu wtrącić, bo to co napisałeś idealnie oddaje moje uczucia do fotografii kolegi @Drow. Nie żeby Gray Seal był brzydkim zegarkiem, ale jakoś nigdy na zdjęciach w sieci nie zrobił na mnie oszałamiającego wrażenia. A tutaj bajka😍 Podobnie jak Masu myślę też o zdjęciu @zeRo_Six, odrobina więcej światła i byłoby idealnie. 

Musiałam również docenić fotografię @Masu. Urzekła mnie gra światła i cienia, ostrość i sam główny bohater. Nie można było nie zagłosować na zdjęcie @Christo. Nie dość, że przepiękny zegar, którego pewnie nigdy na żywo nie zobaczę, to jeszcze zdjecie, któremu niczego nie można zarzucić. Znakomite👍

Kolejny mój głos powędrował do @EdwardNygma. Nie umiem ubrać w słowa tego, co sprawiło, że te zdjęcie mi się tak bardzo podoba, ale zdecydowanie ma coś w sobie i jest interesujące. Ciekawe emocje wywołała również fotografia @Wacor. Jest jakiś niepokój i wrażenie, żeby nie iść w stronę tego światła. Trochę mrocznie, ale ciekawie (i ta branosleta!). Chętnie zobaczyłabym ten zegarek en face, bo nawet nie mam pomysłu co to jest. Bardzo fajnie zapowiadało się zdjęcie kolegi @Londek, gdyby tylko było widać nieco więcej zegarka🙂

 

15 godzin temu, Grawermen napisał:

Kolegę który wygrał i kolegę ze zdjęcia nr 16 proszę o adresy na PW - jutro wyślę tarcze.

Wszystkim dziękuję za udział a naszym organizatorom i sponsorom bardzo dziękuję za poświęcony czas

Jeszcze tu słowo wyjaśnienia- oprócz tarczy dla zwycięzcy, czyli Lysolka, kolega Grawermen postanowił nagrodzić również autora zdjęcia, które mu najbardziej przypadło do gustu. Także mamy dodatkowy bonus🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Masu 

Swoje fotki wysłałem, może posłużą przy Kalendarzu ;] 


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lysolek007 napisał:

@Masu 

Swoje fotki wysłałem, może posłużą przy Kalendarzu ;] 

Świetnie, dziękuję Ci i jeszcze raz gratuluję tego kawowego strzału :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@andrzejp1242, @Grawermen oraz pozostali głosujący na moją pracę - bardzo dziękuję! Chciałem pokazać coś zapomnianego, zniszczonego, a zarazem z jakimś śladem dawnej świetności i piękna (dlatego w centrum umieściłem te niebieskie wskazówki). Czyli mniej więcej to, co lubię np. w literaturze, architekturze lub... futbolu ;) 

 

1 godzinę temu, lysolek007 napisał:

Moja pierwsza wygrana w konkursie 😁 dziękuję wszystkim za głosy na moją pracę :) siedziałem cały dzień nad tą fotografią i do konca nie byłem do niej przekonany czy wysyłać czy nie...miała iść inna fotka... Dziękuję również organizatorom za możliwość uczestniczenia w tak fajnej, emocjonującej zabawię fotograficznej :) brawa dla zwycięzcy całego konkursu oraz pozostałych uczestników, dzięki raz jeszcze wszystkim za extra zabawę 📸;] 

 

Gratuluję. Taka wygrana to jest coś! To jak wygranie zawodów pucharu świata - zostaje już na zawsze w statystykach, biografii i każdym komentarzu Szaranowicza ;) Też głosowałem na Twoje zdjęcie. Choć konkurencja mocna, to niemal od razu zdecydowałem, że zagłosuję właśnie na to.

 

Wielkie podziękowania dla Organizatorów za koordynowanie wspaniałej zabawy i poświęcony temu czas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Edmund Exley napisał:

Chciałem pokazać coś zapomnianego, zniszczonego, a zarazem z jakimś śladem dawnej świetności i piękna (dlatego w centrum umieściłem te niebieskie wskazówki)

Doskonałe przesłanie. Zrozumie je każdy kto spróbował kolekcjonowania czegoś nadgryzionego zębem czasu i trafił na perełkę :)

A ja dziękuję Tobie za regularny udział - to dla nas dużo znaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Edmund Exley napisał:

Chciałem pokazać coś zapomnianego, zniszczonego, a zarazem z jakimś śladem dawnej świetności i piękna

I udało się w 100%. Mój ojciec , który nie był zegarmistrzem wiecznie coś przy swoich zegarkach kręcił , jak zobaczyłem Twoje zdjęcie , przypomniało mi się jego biurko sprzed  ponad 40 lat .... Jeszcze raz gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za oddane na moje zdjęcie głosy...

W tej edycji było kilka naprawdę fajnych zdjęć, ale dla mnie bezapelacyjnym numerem jeden było zdjęcie @Masu . Wyglada jak z jakiegoś luksusowego folderu, przypomina mi zdjęcie AP RO, które gdzieś widziałem. Bardzo mi się podoba!

Co do obiektu mojej fotografii @Carrot to jest to Adriatica, którą kupiłem mojej żonie - historię tą opisałem jakiś czas temu na stronie KMZiZ -> https://kmziz.pl/artykul/droga-ku-zatraceniu-czyli-zegarki-w-moim-zyciu-wyjatkowe-chwile . Jak będę w domu, to mogę cyknąć fotkę en face.

Dzięki organizatorom i uczestnikom za wspólną zabawę i do zobaczenia w kolejnych edycjach...Trzeba się będzie naprawdę przyłożyć, bo poziom staje się coraz wyższy...nie mogę wiecznie przegrywać 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wacor napisał:

Dziękuję wszystkim za oddane na moje zdjęcie głosy...

W tej edycji było kilka naprawdę fajnych zdjęć, ale dla mnie bezapelacyjnym numerem jeden było zdjęcie @Masu . Wyglada jak z jakiegoś luksusowego folderu, przypomina mi zdjęcie AP RO, które gdzieś widziałem. Bardzo mi się podoba!

Bardzo dziękuję za uznanie. Właśnie taki cel miała sesja tego zegarka - miał wyglądać jak z luksusowego katalogu. Bardzo się cieszę, że właśnie tak to odebrałeś. Z ciekawostek to zegarek wygląda na żywo jak milion dolarów, a kupiłem go kiedyś na ebay za 112zł gdzie wisiał miesiącami :) 

 

DSCF6262.thumb.jpg.e3b30d28766275af99957f46962ad142.jpg

 

DSCF6273.thumb.jpg.6bf77abd3e9aa0b033a4d1dce615c020.jpg

 

DSCF6285.thumb.jpg.1cbfa38dcf69bb780ab26fd37b9c5f38.jpg

 

DSCF6300.thumb.jpg.046e3b51d27228be83247191cdd429a7.jpg

 

DSCF6346.thumb.jpg.cbc6f3c7822c2297f3e803b0de8f5b01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach ta magia zdjęć 😃 I przywołuje wspomnienia i nieco podkoloryzowuje rzeczywistość... Najważniejsze, że są emocje.

@Wacordzięki za link, na pewno przeczytam, już sam tytuł jest mocno zachęcający 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wacor napisał:

 

przeczytałem ale Wakor 5 lat temu to nie jest Wacor dzisiaj - bez urazy ale komercja wygrała nad freestylle. Tyle - i bez odzewu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Grawermen napisał:

 

przeczytałem ale Wakor 5 lat temu to nie jest Wacor dzisiaj - bez urazy ale komercja wygrała nad freestylle. Tyle - i bez odzewu


Hmm. Nawet nie wiem, jak skomentować 🤷🏻‍♂️ Chodzi o tekst, czy o zdjęcia? Nie wiem też, w jaki sposób wygrała komercja? 
W sumie fajnie by było, jakbyś jakoś to rozwinął...

Co do freestyle dobrze skomentował to bodajże @Masu...zbyt duża wolność w wyborze obiektu, charakteru zdjęcia może okazać się kajdanami, które skutecznie powstrzymują przed wolnym wyborem...taki paradoks.

 

Moje postrzeganie zegarków przez te kilka lat się nie zmieniło i dalej w 100% zgadzam się z tym, co napisałem.

Edytowane przez Wacor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Masu napisał:

Bardzo dziękuję za uznanie. Właśnie taki cel miała sesja tego zegarka - miał wyglądać jak z luksusowego katalogu. Bardzo się cieszę, że właśnie tak to odebrałeś. Z ciekawostek to zegarek wygląda na żywo jak milion dolarów, a kupiłem go kiedyś na ebay za 112zł gdzie wisiał miesiącami :) 

 

 

 

 

Masu, Twoje zdjęcie i dla mnie było faworytem. Cóż za cudowny zegarek! Mam ogromną słabość do kanciatych Citizenów z lat 80. Gdybyś kiedyś - hipotetycznie - planował się go pozbyć, pamiętaj o mnie :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Masu napisał:

 

Fotka @zeRo_Six jest również świetna, ale wydaje mi się, że gdyby EV było +0,5 to byłoby idealnie, a tak jest trochę za ciemno.

 

 

Absolutnie się nie zgadzam. To własnie ten mroczny klimat robi całą robotę w tym zdjęciu i za ten klimat dostało ode mnie punkt (który został zjedzony).


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest clue naszych konkursów: to, co jedni uznają za drobny minusik, innym będzie się bardzo podobać. 

@Wacor przeczytałam obydwa teksty, bardzo mi się podobały. Konkursowy zegarek ma ogromną wartość dodaną 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Wacor napisał:


Hmm. Nawet nie wiem, jak skomentować 🤷🏻‍♂️ Chodzi o tekst, czy o zdjęcia? Nie wiem też, w jaki sposób wygrała komercja? 
W sumie fajnie by było, jakbyś jakoś to rozwinął...

Co do freestyle dobrze skomentował to bodajże @Masu...zbyt duża wolność w wyborze obiektu, charakteru zdjęcia może okazać się kajdanami, które skutecznie powstrzymują przed wolnym wyborem...taki paradoks.

 

Moje postrzeganie zegarków przez te kilka lat się nie zmieniło i dalej w 100% zgadzam się z tym, co napisałem.

 

O zdjęcie 🙂  oczywiście 🙂

Edytowane przez Grawermen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewolucja zdjęć na forum jest niesamowita. Jak teraz sobie przypomnę moje pierwsze wstawiane na forum kalafiory...😂 Pamiętam, że któreś z moich zdjęć wywołało nawet wątpliwość u innego użytkownika, co do oryginalności przedstawionego zegarka. Musiało być nieźle 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Carrot napisał:

Ewolucja zdjęć na forum jest niesamowita. Jak teraz sobie przypomnę moje pierwsze wstawiane na forum kalafiory...😂 Pamiętam, że któreś z moich zdjęć wywołało nawet wątpliwość u innego użytkownika, co do oryginalności przedstawionego zegarka. Musiało być nieźle 😉

Ja też jak pamiętam pierwszą fotkę to poziom przyłożenia się do niej był aż śmieszny w porównaniu do tego ile czasu spędzam teraz przy nich. A wtedy wystarczyło cyknąć telefonem zegarek, poprawić na komórce i wysłać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzcy. Bardzo dziękuję za oddane na moje zdjęcie głosy. Wszystkie zdjęcia bardzo ciekawe i można z nich wyciągnąć sporo inspiracji, dlatego pewnie jeszcze zobaczycie Grey Seala w nowej odsłonie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Drow napisał:

Gratulacje dla zwycięzcy. Bardzo dziękuję za oddane na moje zdjęcie głosy. Wszystkie zdjęcia bardzo ciekawe i można z nich wyciągnąć sporo inspiracji, dlatego pewnie jeszcze zobaczycie Grey Seala w nowej odsłonie. ;)

Grey Seal jest świetny, kadr też mi się bardzo spodobał. Fajnie, że pojawił się wreszcie Balticus, brakowało mi tych zegarków tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, mamy już podsumowanie tegorocznej edycji. Jeszcze raz serdeczne gratulacje zwycięzcom😃 Wy szczególnie powinniście zajrzeć do ponizszego wątku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.