Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Weder

Seiko Sumo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Chciałbym kupić sobie zegarek Seiko Sumo i tu rodzi się moje pytanie jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma modelami?

Seiko SBDC033J1

Seiko SPB101J1

 Który w Waszej opinii jest lepszy  np. Jakość w stosunku do ceny, funkcjonalność , wygląd.

 

Z góry dziękuję za odpowiedz.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Różnią się mechanizmami. Ten droższy ma 6R35 vs 6R15.

Oba mechanizmy są dobre, wiadomo 6R35 ma większą częstotliwość itd. możesz sobie o tym poczytać.

Bierz ten który Ci się bardziej podoba i ma którego Cię stać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz problem polega na tym, że nie mam możliwości zobaczenia tych zegarków na żywo  i opieram się na filmach i na tym co przeczytam.

Różnica w cenie jest ale nie odgrywa dla mnie większej roli  po prostu chcę kupić zegarek lepszy. Dla mnie oba zegarki wyglądają bardzo podobnie nie znam się na mechanizmach poczytam o tym.

Chciałem wiedzieć  czy np. Któryś z nich to nowszy model bo spotykam się z tym, że SPB101J1 jest dostępny w  większości sklepów internetowych i ten wydawał mi się nowszym modelem.

W sklepach internetowych nie mogę  spotkać   SBDC033J1 jest dostępny tylko na portalach aukcyjnych.  Szukam też sprawdzonego sklepu w którym można być pewnym, że kupie prawdziwe Seiko.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
10 godzin temu, Weder napisał:

Dziękuję za odpowiedz problem polega na tym, że nie mam możliwości zobaczenia tych zegarków na żywo  i opieram się na filmach i na tym co przeczytam.

Różnica w cenie jest ale nie odgrywa dla mnie większej roli  po prostu chcę kupić zegarek lepszy. Dla mnie oba zegarki wyglądają bardzo podobnie nie znam się na mechanizmach poczytam o tym.

Chciałem wiedzieć  czy np. Któryś z nich to nowszy model bo spotykam się z tym, że SPB101J1 jest dostępny w  większości sklepów internetowych i ten wydawał mi się nowszym modelem.

W sklepach internetowych nie mogę  spotkać   SBDC033J1 jest dostępny tylko na portalach aukcyjnych.  Szukam też sprawdzonego sklepu w którym można być pewnym, że kupie prawdziwe Seiko.

 

 

Tak, SPB to nowe referencje Sumo, SBDC to starsze. Zegarki różnią się detalami, jak wskazówki, czcionka bezela, wspomniany mechanizm, no i kolor tarczy ;)

Tych zegarków się nie podrabia, ja nie spotkałem się z fejkem Sumo, chociaż nie twierdzę, że nie ma... może są.

Sklepów reklamował nie będę ;) podrzuć coś to na pewno ktoś się wypowie o tym zegarku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy te nowe Sumo nie mają też szafirowego szkła zamiast Hardlexu? No i dodatkowo są chyba minimalnie lepiej wykonane (ale tu się opieram na opiniach).

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Szafir tak, wykonie takie samo.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi w temacie.

Więc skłaniam się do zakupu SPB szukam go z niebieską tarcza a wszędzie gdzie go spotykam jest z czarną lub zieloną.Ten zegarek występuje z wersją niebieska lub ciemny granat tarcza. Jedyne co znalazłem to Seiko SPB 053 czy to jest SUMO ?. Ma niebieską tarcze ale jest na gumowym pasku co mi absolutnie nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

SPB053 to nie Sumo tylko BiedaMAS


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę kupić Sumo zdecydowałem, że SPB czy istnieje z niebieską tarczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

SPB053 to nie jest Sumo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.