Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cuora

Breitling Navitimer

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Zastanawiam sie nad zakupem jednego z ponizszych Navitimerów. Chcialem dopytac o ewentualne róznice, z tego co widze to jedynie róznia sie paskiem ?

 

https://www.apart.pl/zegarki/breitling/Navitimer/6240

 

Oraz

 

https://www.apart.pl/zegarki/breitling/Navitimer/6963

 

Czy ktoś z Was moze rowniez polecic jakiegos innego dystrybutora. Apart nie jest sklonny do jakis sensownych rabatow a wiekszosc swoich zegarkow up 20 K kupowalwm zwykle w Kruku.

 

Dziekuje za pomoc.

Edytowane przez cuora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za hint. 

 

Faktycznie dobra oferta i sumie realne do zalatwienia ale ograniczylem business tripy do zera. Za duze ryzyko. Jest kilka fajnych sklepow w UK zawsze blizej i mozna samochodem obskoczyc ;).

 

Widzialem kilku sprzedawcow z Polski na chrono ale jakos mam opory ... jest takze jeden sklep chyba o ile sie nie myle to Krafft?? Tam cena oscylowala w granicy +/- 26 K PLN? Ale absolutnie nie znam tego sklepu -   zdaje sie ze kiedys chyba widzialem tu jakas dyskusje na temat tego sklepu ( o niezbyt pochlebnej narracji).

Dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję sam siebie:

W dniu 18.07.2020 o 08:25, evilym napisał:

Sklep ze Śląska - kupowałem u nich osobiście jednego Maurice Lacroix (bez org. papierów). Nie mają sklepu czy biura tylko taką "kanciape" jak to bywa w przypadku sklepów internetowych. 

Nie jest to żaden dystrybutor - więc każdorazowo dopytuj o kwestię gwarancji (jak nie ma międzynarodowej to dostaniesz od nich roczną na paragon). 

Mają dobre ceny na outletowe produkty i tylko niektórych producentów. 

 

Taki typowy grey market. 

 

Pamiętaj o negocjacjach, jak różnica w cenie nie będzie większa niż 10% od tego co masz u AD to bym nie kupował. Pamiętaj że w Kruku / Jubitomie / Aparcie dostaniesz te 20% rabatu. 

 

 

Panowie bardzo sympatyczni, ale ja bym osobiście zegarka o takiej wartości u nich nie kupił.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki evilym  za Twoją odpowiedź.

 

Dokładnie jak mówisz - za ładnie to wszystko wygląda, tego sie nie da ukryć... Wszystkie swoje czasomierze kupowalem w znanych sieciach i zawsze starałem się aby były to duże miasta - gdzie jest "ruch i obroty". 

 

Kiedys moj znajomy korzystal z usług puktu znanej sieciowki w mamym miescie (skad oboje pochodzimy) wartosc zegarka nie była oszałamiająca jakies 15K + i były pewne nie miłe perypetie - stad nauczka do odwiedzania duzych salonow w stołecznych miastach. 

 

 

dziwi mnie fakt, ze dystrybutor kotry ma w Polsce najwieksza oferte Breitlinga oferuje rabat przy zakupie takiego czasomierza na poziomie rownym do posiadanego typu karty stalgo klienta :( - ale oczywiscie kupujacy ma prawo kupic, a sprzedajacy prawo sprzedac po okreslonej cenie ( nie obowiazek :) ) .

 

P.s

 

czy ktoś z Was wie jaka jest roznica ? midzy tymi dwoma modelami?

 

Dzieki za pomoc

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, cuora napisał:

Wszystkie swoje czasomierze kupowalem w znanych sieciach i zawsze starałem się aby były to duże miasta - gdzie jest "ruch i obroty". 

 

 

dziwi mnie fakt, ze dystrybutor kotry ma w Polsce najwieksza oferte Breitlinga oferuje rabat przy zakupie takiego czasomierza na poziomie rownym do posiadanego typu karty stalgo klienta :( - 

 

 

Taki dystrybutor nie musi dawac rabatu bo i tak znajdzie sie duza liczba ludzi ktorzy wola kupic w "znanej sieci" i w duzym miescie zamiast u sprzedawcy takiego jak np kraff czy inny na chrono24

 

Kraff to zdaje sie znany na forum sprzedawca i wielu kolegow od nich kupowalo i sa zadowoleni z obslugi.


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kraffkate z Tarnowskich Gór kupowałem dwa rotomaty i byłem zadowolony z usług tego sprzedawcy.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym różni się kupno w Krafft od sprowadzenia samemu zegarka np. że stanów? 

 

Jak nie spieszy Ci się poczekaj na black friday. Na te zegarki są największe przeceny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może model zbliżony z Sinn od Wrzeciono Czasu? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.07.2020 o 22:54, tolor napisał:

A czym różni się kupno w Krafft od sprowadzenia samemu zegarka np. że stanów? 

 

Jak nie spieszy Ci się poczekaj na black friday. Na te zegarki są największe przeceny. 

 

Po ile chodzi navitimer, z B01 na max. przecenach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.