Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość norbie

Najciekawsze podcasty

Rekomendowane odpowiedzi

Dział zagraniczny jest rewelacyjny.  Nikt tak dogłębnie nie porusza mało znanych tematów, zwłaszcza o Ameryce Płd.

 

Trochę inny w tematyce ale równie warty uwagi  jest Dariusz Rosiak.

 

https://raportostanieswiata.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.07.2020 o 16:12, norbie napisał:

Serdecznie polecam tym, którzy jeszcze nie znają:

 

http://www.dzialzagraniczny.pl/

 

Proszę, wrzucajcie swoje propozycje🙂

 

Nie znałem. Dzięki kolego, bardzo ciekawe materiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich aktualnych bardzo dobry merytorycznie jest Po prostu wschód, prowadzi Piotr Pogorzelski. Człowiek mieszkał na Ukrainie i zna bardzo dobrze wschodnie realia. Z tematyki wschodniej bardzo dobry jest podcast Ośrodek Studiów Wschodnich. Bardzo ciekawie jest teraz posłuchać materiałów sprzed 24 lutego. Niektóre analizy są tak trafne że ma się wrażenie że słucha się aktualnych wiadomości a nie audycji np. z grudnia/stycznia 2021/ 2022    Np. materiał z 26 stycznia  -https://open.spotify.com/episode/2tYDcZx0pR0bU30uGaZ0vR?si=PD3bscx3RRGjTnVNCYpK0w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan po Burzy

Raport o stanie świata

Polityka insight

Dział zagraniczny

Podróż bez paszportu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Stan po burzy to rewelacja. Polecam jeszcze podcasty Sensacji XX wieku dla radia Zet na YouTube. Bardzo się dobrze słucha w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanu po burzy nie znałem ale sobie dodałem. 
 

Dział Zagraniczny i Raport o stanie świata zdecydowanie tez polecam. 
 

Od siebie dodam ciekawe rozmowy o triathlonie w TriGapa (teraz samodzielnie wcześniej w weszlo.FM) i pozostając w tematyce sportowej Black Hat Ultra. 
 

ostatnio przy bieganiu najbardziej lubię rozmowy Wojewódzki Kędzierski (teraz Onet, wcześniej newonce). Nawet jak ktoś nie lubi prowadzących to warto dać szansę (najlepiej zacząć od starszych rozmów bo w onecie próba jest jeszcze mała). 
 

Swego czasu lubiłem tez podcast Dawida Podsiadlo i Radka Kotarskiego ale trochę mi się konwencja przejadła. 
 

kilka ciekawostek można znaleźć na niestety juz praktycznie nieaktualizowanym kanale Nerdy Nocą (dla mnie szczególnie ciekawe były rozmowy z bratem prowadzącej). 
 

I na koniec jeszcze trochę ze świata nauki - podcast Nauka XXI wieku. Na razie odsłuchałem kilka odcinków ale myślę, że warto zajrzeć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podcast historyczny.

Odsłuchałem jedynie 2 odcinki o Jamesie Cooku i okręcie podwodnym Kursk, ale mogę polecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblicza XX wieku. Klub ludzi ciekawych wszystkiego. Polihistor, bardzo profesjonalne. Muzeum historii Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze swojej strony kanał na YT

 

Good Times Bad Times

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Good Times Bad Times również polecam, najciekawsze są analizy sprzed wybuchu wojny. Praktycznie wszystko się potwierdziło. 
 

Nie wiem czy już było: moje ostatnie odkrycie - Brzmienie świata z lotu Drozda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szkoda, że good times bad times nie ma na serwisach podcastowych a tylko na yt. Niemniej kanał warty polecenia

Edytowane przez Rebrov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raport międzynarodowy. Ukraina

Skądinąd

Rafał Gębura

Ameryka i ja - Lidia Krawczuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.