Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Grumens

Szlufka do paska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, urwała mi się oryginalna szlufka od paska zegarka Citizen at9036-08e. Czy zegarmistrz dorobi mi taką szlufkę? Jeśli nie, to gdzie szukać? Google nie pomogły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Big_luk
      Cześć,
       
      Właśnie znalazłem na półce stary zegarek calypso. Zegarek z czasów jak ich ceny zaczynały się od 250zł. Ciągle sprawny :)!
      Ale brakuje mu paska. Diabelski to pasek jest o zaiście paskudnym mocowaniu i wycięciach
       
      Szerokość od strony koperty: 33mm
      mocowanie jest na bolec /trzpień na całej długości




    • Przez JustWalker
      Ja w tytule: szukam Citizen Eco-Drive Day-Date AW0010-01E
      Czarna tarcza. Na godzinie 4-ej dzień tygodnia i miesiąca.

      Jeżeli ktoś wie gdzie można kupić taki zegarek, to proszę o informację.
    • Przez tukansrukan
      Posiadam zegarki jak w temacie, wszystkie mają krótkie paski. Czy polecacie jakieś dłuższe zastępniki, które nie różniły by się zbytnio wyglądem od oryginalnych. Generalnie chodzi mi o paski gumowe lub kauczukowe (czarne).
    • Przez Kuka
      Kupiłem sobie pulsara do noszenia na co dzień. Później dokupiłem citizena jednak stwierdziłem, że są to zegarki bardzo do siebie podobne i jeden z nich będzie mi niepotrzebny. Citizeny są na forum bardziej poważane ale wygodniejszy jest jak dla mnie pulsar. Może to kwestia bransolety, może tego że pulsara używam na codzień a citizena miałem na ręku raz i pasek jest sztywny, nie wyrobiony. Na pewno koperta w pulsarze jest mniejsza i przez to wygodniejsza. Proszę o poradę, który z nich zostawić? Oba mi się podobają. Czy citizen jest jakoś wyraźnie lepszy?
    • Przez tomisss
      Dzień dobry,
      jakiś czas temu na potrzeby własne zacząłem robić paski do zegarków. Przerodziło się to w hobby, własnych zegarków w szufladzie zaczęło brakować a pasków przybywać, ale cóż począć, tworzyć trzeba. Poniżej kilka moich projektów, które powstały na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Nie wszystkie fotografowałem, nie wszystkie nadają się do pokazania. Pochwalę się tymi, które raczej nie powinny razić w oczy.
       
      #1. Na początek czarna 18-tka, która powstała dla szwagra na urodziny.




       

      #2. Drugi szwagier też miał zegarek, tylko 22 mm w uszach, więc powstał taki.




       
       
      #3. Takie dwa powstały przy okazji zakupu nowych zegarków do kolekcji.



       

      #4. W międzyczasie zaszła potrzeba uszycia nowego etui na dokumenty i karty.
       

       

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.