Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
emiel

Japoński ogród zen...

Recommended Posts

Dostałam więcej niż się spodziewałam. Świetna recenzja, rewelacyjnie się ją czytało👏 Widać, że zegarek wywołał mnóstwo pozytywnych emocji. Trafne porównanie do SARXa, którego kiedyś rozpatrywałam, ale wielkość mnie skutecznie zniechęciła. Żeby człowiek wiedział, że wyszedł taki SARY, to kto wie...

A co do wskazówek, to chyba najbliżej im do typu leaf.

Dzięki za dobrą lekturę🙂

Rzeczową i lekka w stylu recka. Bardzo fajnie się czytało. Dzięki 

Fajna recenzja, z ładunkiem emocji 👍

Dziękuję. Bardzo fachowo i ciekawie. Nie jestem miłośnikiem białych tarcz, ale ten śnieżny efekt bardzo poprawia estetykę zegarka. Sama emalia byłaby zbyt nudna. Do tego "przyprószone" indeksy dodają zegarkowi charakteru.

Dziękuję wszystkim za miłe słowa, miałem duży ból głowy, bo forum coś zmieniło na przestrzeni czasu i nie mogłem już tak ładnie wrzucać zdjęć, jak w mojej recenzji Orisa sprzed roku - tam idealnie zdjęcia komponowały się w tekst, a teraz wszystko wyszło krzywo i koślawo. 

Emocje owszem pozytywne, w recenzji zapomniałem też dodać, że ten model jest w całości Made in Japan.

@Perpetuum Mobile jest też wersja z czarnym cyferblatem i mlecznymi wskazówkami, SARY149, choć mnie od razu kupił ten zmrożony Snowflake - ale kto wie, może i czarnego do kolekcji dorzucę, bo coraz bardziej do mnie gada (nie mam chyba zegarka z takimi mlecznobiałymi wskazówkami).

Zdjęcie z Seiya:

seiko-automatic-presage-sary149-made-in-japan_3_436_1200x.jpg

Fajnie jak zegarek cieszy i sprawia satysfakcję, dzięki za rzeczową recenzję. 

JACEK

Posted (edited)

Super recenzja, świetnie się czyta

Zegarek ostatnio widziałem na stronie sklepu Demus od razu mnie trochę zaintrygował

aż na powiększeniu musiałem sobie pooglądać ten szron na indeksach 🙂

jestem ciekaw jak efekt szronu wygląda na takim SRPD42J1

Edited by marcin s

Fantastyczna tarcza - wygląda jak flamowane srebro - dziękuję za fotorelację ( brawo Ty ) 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By MISTYK
      tarcza 38,9  Templariusz 

#MojecyferblatyRKMistyk
    • By kruka
      Poszukuję sprawadzonego serwisu - perypetie z trudno się nakręcającym SARBEM opisałem jakiś czas temu w wątku:
      Problem (w przeciwieństwie do wcześniejszego "zacieku") nie ustąpił - nawet po całodniowym intensywnym użyciu (cały dzień na nogach, w ruchu) zegarek osiąga maks. 30 h rezerwy. Podejrzewam, że może mieć za sucho. Kupowałem na na ebay: https://www.ebay.pl/itm/253552207028, nieby jest jeszcze na gwarancji, ale nie chcę odsyłać, a serwisu Zibi się obawiam (bazując na doświadczeniach sznownych kolegów).
      Może mógłby ktoś polecić jakiś zacny serwis / zegarmistrza, najchętniej z opcją korespondencyjnego dostarczenia zegarka (jeśli tylko stacjonarnie, to optymalnie byłoby z Lubelskiego lub Mazowieckiego)?
      Dzięki i pozdrawiam
    • By beriam
      Od jakiegoś choruje na ten zegar, dodam, ze to nie jest choroba przewlekła, idzie się jak sadze wyleczyć 😉 Ogólnie chciałem go nabyć jako opcja wakacyjna, w sumie w pracy tez by dał rade, po wymianie paska na jakaś gumę, alby można było się spokojnie w nim wykapać i deszcz tez mu był nie straszny. Rozmiar tez jest dla mnie poprawny, mam Hama 39 i jest idealnie 👌 Alternatywą jest Alba APBT 209, ale koszt zdecydowanie większy. Koszt to +- 260 pln (ebay) Co sadzicie, moze ktoś miał. Opinie wszelakie mile widziane.   Tak po cichu tez zastanawiam się od jakiegoś czasu na Citizenem BN ...🤐   ps. Foto poglądowe.  

• By JestemTuNowy
      Część wszystkim ? 
      Jestem nowym użytkownikiem forum, nie znam się na zegarkach i poszukuje porady.
      Znalazłem w domu zegarek, wiem o nim tylko tyle że jest marki Seiko i należał do mojego ojca.
      Czy ktoś mógłby powiedzieć mi co to jest za zegarek i czy opłaca się oddawać go do renowacji do zegarmistrz? (Nie biorąc pod uwagę że to pewnego rodzaju pamiatka. Chodzi mi o to czy przypadkiem cena renowacji nie przekroczy wartości nowego zegarka podobnej jakosci.

Zegarek nie działa (na 99% to wina baterii)
      Z góry dziękuję za pomoc ?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.