Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Frunobulax

Jaki jeszcze zegarek z tym werkiem?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Frunobulax

Czy ktoś stworzył w necie serwis pozwalający na sprawdzenie, jaki zegarek ma podany werk? Czy pozostaje tylko wklepanie go w googla i żmudne wyszukiwanie w poszczególnych sewisach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frunobulax

Np. ETA 2893-2

Tak z czystej ciekawości chciałbym sprawdzić, za ile da się go sprzedać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to odmiana 2893-a2 tyle że dodatkowo ze wskazaniem 24h .

podejrzewam , że cena detaliczna takiego werku z drugiej ręki to mniej niż 50 euro.

nowe 2892A2 w standarcie elabore można kupić już w okolicach tej ceny.

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frunobulax chyba pytał za ile da się sprzedać z resztą detali. Czyli ile kosztuje najdroższy zegarek z tym werkiem? Albo źle zrozumiałem :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frunobulax

Dobrze zrozumiałeś :)

Za zawodowe osiągnięcie na wiosnę zamierzam sobie kupić Fortisa Spacematika GMT, byłem ciekaw, w jak drogim zegarku można znaleźć ten sam mechanizm.

Ze Spacematika i tak raczej nie zrezygnuję, ale z góry dziękuję (z przekąsem) za kolejne godziny rozterek, czy aby ten to jest ten, który mo się najbardziej podoba... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na wiosnę zamierzam sobie kupić Fortisa Spacematika GMT

 

właśnie przyprawiłeś mnie o mały dreszcz zazdrości.... zazdrość straszna rzecz...

 

świetny wybór. Pierwsza piątka moich "most wanted" ... gratuluję ... i zazdroszczę...

 

8)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w swych zegarkach ETĘ 2893-2 dość często stosuje np. Alain Silberstein, a te zegarki do tanich napewno się zaliczać nie mogą :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdroższy z niejubilerskich jest chyba Montblanc "Sport GMT Automatic" - 9000 euro. Silberstein z tą ETA (np. z linii "Rondo") - max. 4500 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.