Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cryuff

Poszukiwania Jubilera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

planuję w najbliższym czasie oświadczyć się wybrance mojego serca. 

Pierwszym krokiem wydaje się być zaopatrzenie się w odpowiedni pierścionek zaręczynowy.

 

Poczytałem, poszukałem i wiem jedno, wolałbym zlecić zrobienie czegoś bardziej 'autorskiego', niż kupno w sieciówce.

Czy ktokolwiek z was ma jakieś doświadczenie z dobrym jubilerem, chodzi mi również o doradzenie, np w zakresie jaki kamień wybrać itd.

 

Z góry dzięki za wszystkie porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jaki kamień? Diament (brylant) i to minimum 1ct... ;) w osiemnastce... Skąd jesteś?

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o szafirze w otoczeniu diamentów. Jestem z Wrocławia, ale do dobrego jubilera jestem w stanie odbyć małą podróż :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuję się jutro z kolegą z Poznania... Dam znać na priv... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kiniol napisał:

Skontaktuję się jutro z kolegą z Poznania... Dam znać na priv... 

Będę bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat, jak ktos ma namiary na dobrego jubilera bede mega wdzięczny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mkuka

Witam,

Polecam firmę jubilerską Łyko.

Ma punkt sprzedaży w Magnolii i salon-pracownię na Kościuszki (siedziba firmy).

Robi na zamówienie wg indywidualnych projektów oraz wg swoich projektów.

Pierścionek z brylantem ok. 1ct, + złoto 18ct to od  20tys, w górę.

Ciekawe, inne niż typowe, wzory.

pozdrawiam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joanna i Bogdan Mazurek w Warszawie. 

I tak w kwestii systematycznej to szukasz złotnika, a nie jubilera ;)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cryuff napisał:

Podbijam temat, jak ktos ma namiary na dobrego jubilera bede mega wdzięczny 

Niestety kolega zamknął firmę, bo wybudował dwa pensjonaty nad morzem i przeszedł na wczesną emeryturę... ;) dzisiaj się dodzwoniłem... ;)

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galeria Dominikańska wejście od przejścia podziemnego, zaraz po prawej stronie jest chyba salon Yes, ale w głębi, na zapleczu przyjmuje właściciel (złotnik/jubiler/zegarmistrz).

Ewentualnie w Warszawie mogę polecić mojego imiennika tylko nie wiem, czy chciałoby Ci się aż tak daleko jechać? Mogę dać tel. na priv.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon ma rację, że musisz szukać złotnika a nie jubilera. Ja mam namiar na gościa, który robił mi kilka drobiazgów wg mojego projektu. Tylko raczej nie będzie Ci się opłacało jechać aż do Warszawy. Poszukaj złotnika w swojej okolicy, bo powinieneś spokojnie znaleźć. Tylko raczej szukaj w mniejszych miastach, bo w dużych są najczęściej nastawieni bardziej na handel niż produkcję. I skupiaj się na rzemieślnikach z własną pracownią, których będziesz mógł odwiedzić w trakcie prac, bo to dość istotne, żebyś  to co zamówiłeś mógł zobaczyć w trakcie tworzenia, czyli na etapie gdzie bez większych problemów można zrobić jakieś poprawki jak będzie miał już z grubsza nadany kształt - wbrew pozorom nie tak łatwo wytłumaczyć jak dokładnie w realu ma wyglądać coś co mamy tylko w wyobraźni 😉 - to jest chyba jeden z powodów dla którego nie każdy złotnik chce się podejmować takich prac, bo o wiele łatwiej jest zrobić coś i położyć gotowe w gablocie niech czeka na klienta, niż robić na zamówienie wg wytycznych klienta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi. W piątek zjeżdżę lokalnie pracownie pod Wrocławiem, jeśli nic się nie uda znaleźć uderzę w polecanych przez was we Wrocławiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Łyko, ale na Kościuszki, w Magnolii nie zrobili najlepszego wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.