Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Sierpień "Zegarki w kosmosie, kosmos w zegarkach" GŁOSOWANIE

Zegarki w kosmosie, kosmos w zegarkach  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję zwycięzcom👏 W pełni zasłużone punkty🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod komentarz @Masu i też postaram się o szerszy komentarz jutro. Tymczasem pozwolę sobie otworzyć "szampana". W zasadzie tylko miejscowe nagazowane wino o pojemności 0.2l. Jaka sława taki szampan. 🙂

Muszę jednak dać choć jeden komentarz, tak na goroąco bo nie wytrzymam. @Olciakk genialne to Twoje zdjęcie. Kreatywne i z poczuciem humoru, . Ręce same się składają do oklasków. Zazdroszczę takich pomysłów.

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale super! Cieszę się że moje zdjęcie wywarło tak pozytywny efekt, bardzo dziękuję za głosy :) Niestety mam teraz ostatnie dni na dokończenie pracy dyplomowej, więc pozwolę sobie na jakiś pełniejszy komentarz za kilka dni, gdy będę mogła sobie pozwolić na chwilę odpoczynku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Olciakk napisał:

Ale super! Cieszę się że moje zdjęcie wywarło tak pozytywny efekt, bardzo dziękuję za głosy :) Niestety mam teraz ostatnie dni na dokończenie pracy dyplomowej, więc pozwolę sobie na jakiś pełniejszy komentarz za kilka dni, gdy będę mogła sobie pozwolić na chwilę odpoczynku ;)

No to trzymam kciuki za równie kreatywny słowotok jak Twoje fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

👋👋👋

Pierwszy konkurs, pierwsze zdjęcie, pierwszy głos. Dzięki za dobrą zabawę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Piotoman napisał:

👋👋👋

Pierwszy konkurs, pierwsze zdjęcie, pierwszy głos. Dzięki za dobrą zabawę. 

Cała przyjemność po naszej stronie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotoman, to teraz mogę napisać, że bardzo mi się podobało jak ten zegarek, a przeszycia paska szczególnie, dobrze współgrał z tłem😃 To czego zabrakło, to mocniejszego nawiązania do tematu. Ale jak na pierwszy raz super👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim którzy zdecydowali się oddać głos na moją pracę. Gratulacje dla zwycięzcy(-ów)
To był bardzo fajny temat. Ciekaw jestem kolejnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej urzekły zdjęcia, których autorzy postarali się o odbicie kosmosu w zegarku. Na pewno wymagały ogromu pracy. Tu zdecydowanym faworytem jest zdjęcie @Drow. Przepiękna odsłona Balticusa, no i te kolory...  Po prostu magiczne. To musiało się zakończyć na podium:) 

Na uznanie zasługują też fotki, które są świetne technicznie.

Mowa tu o pracy @Masu, który najwyraźniej wykradł plany SpaceX i postanowił je wykorzystać;) Bardzo mi się podoba w Twoich fotkach ta symetria, ład, ostrość i proporcje, widać, że wszystko jest zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. I oczywiście zdjęcie @PistolPete, które zostawiło konkurencję daleko w tyle. Fantastyczna wersja Speedmastera, do tego proste, ale idealne tło. Gra światła potęguje wrażenie, jakby Omega została sfotografowana gdzieś w kosmicznej otchłani. Dodajmy do tego umiejętności fotograficzne Piotrka i mamy przepis na zdjęcie doskonałe😃

Muszę jeszcze wspomnieć o zdjęciu @rk7000, który zaprezentował chyba najbardziej charakterystyczny "kosmiczny" radziecki zegarek w iście księżycowej scenerii. Piękny zegarek i świetne zdjęcie:)

Raz jeszcze brawa dla zwycięzców i podziękowania za dobrą zabawę. I do zobaczenia za kilka dni w temacie wrześniowym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzcy i brawa dla uczestników. Bardzo ciekawe zdjęcia, pomysłowe i z humorem :) Dziękuję za oddane głosy. Miło, że moje zdjęcia się podobają. Ciekawi mnie temat na następny miesiąc i czy dam radę go Balticusem ogarnąć ;) Chyba potrzebuję więcej zegarków 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca czeka na zatwierdzenie przez promotora, więc w międzyczasie mogę przedstawić mój plan zdjęciowy :) kalarepka na widelcu przymocowanym do tekturowego pudełka, Poljot przyczepiony na taśmę. Uran na sznurku zawieszony o półkę :) z tyłu za tło robił plakat w stylistyce kosmicznej, który lata temu dostałam od koleżanki na urodziny. Może to trochę głupie, ale pierwsze o czym pomyślałam po przeczytaniu, jaki jest temat konkursu, to właśnie była kalarepka :) jakiś czas temu moja mama była na warzywnej diecie i widząc kalarepę pomyślałam że wygląda identycznie jak sputnik. No i mi zostało gdzieś z tyłu głowy, ostatecznie więc zrobiłam Poljota Sputnika lecącego w kosmosie na podbój Uranu ;)cc9491f30c59abb57bff910611d77431.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Olciakk napisał:

Praca czeka na zatwierdzenie przez promotora, więc w międzyczasie mogę przedstawić mój plan zdjęciowy :) kalarepka na widelcu przymocowanym do tekturowego pudełka, Poljot przyczepiony na taśmę. Uran na sznurku zawieszony o półkę :) z tyłu za tło robił plakat w stylistyce kosmicznej, który lata temu dostałam od koleżanki na urodziny. Może to trochę głupie, ale pierwsze o czym pomyślałam po przeczytaniu, jaki jest temat konkursu, to właśnie była kalarepka :) jakiś czas temu moja mama była na warzywnej diecie i widząc kalarepę pomyślałam że wygląda identycznie jak sputnik. No i mi zostało gdzieś z tyłu głowy, ostatecznie więc zrobiłam Poljota Sputnika lecącego w kosmosie na podbój Uranu ;)cc9491f30c59abb57bff910611d77431.jpg

Twoje pomysły są niesamowite, ogromny szacunek za włożoną w to pracę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ola powinna dostać dodatkową nagrodę za kreatywność 😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcy. 

 

Dla mnie najciekawszą fotkę zrobiła Olciakk. Kalarepa, zapewne była inspiracją dla projektantów Sputnika. :lol:  

 

Wyszstkie prace jak zawsze na wysokim poziomie.  

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwycięzcy jednak dla mnie numer 1 jest foto PistolPete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, XX81 napisał:

Gratuluje zwycięzcy jednak dla mnie numer 1 jest foto PistolPete.

W/g mnie to ta sama osoba , więc podwójne gratulacje dla PistlPete 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.