Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomek.wzr

Christopher Ward C65 vs. C60

Co wybrać?  

5 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba o pomoc w wyborze niebieskiego divera na bransolecie i w automacie, który miałby zastąpić Orienta Ray 2. Nadgarstek 18 cm, dotąd byłem nastawiony na CW C60 Mk3 w wersji 42 mm, ale coraz bardziej zaczynam się zastanawiać nad C65. Mile widziane zwłaszcza opinie osób, które miały styczność z obiema wersjami. Niebieski w C65 na niektórych zdjęciach wygląda na nieco wyblakły, na innych wpada niemal w granat - jak to jest na żywo?

 

Rozmiarowo wygrywa C65, jeden uniwersalny rozmiar, cieńszy, małym minusem jest brak zakręcanej koronki.

 

 

C65-41ADA1-S0BB0-B0_Picture_1.jpg

C60-40ADA3-S0BB0-B0_Picture_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być bardziej nurkowo to C60.

 

46 minut temu, tomek.wzr napisał:

Niebieski w C65 na niektórych zdjęciach wygląda na nieco wyblakły, na innych wpada niemal w granat - jak to jest na żywo?

 

Niebieski C65 zmienia odcien dosyc widocznie  w zależności od światła ale jest bardziej niebieski niż granatowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na C60, żadnego nie miałem więc się nie wypowiem na temat koloru, ale widać zarówno po zdjęciach jak i filmach które oglądałem, że C60 jest bardziej błyszczący (także przez ceramiczną wkładkę bezela), a C65 bardziej stonowany kolorystycznie. Tak naprawdę to dwa różne zegarki C60 nowoczesny vs C65 stylizowany na vintage.  Oba fajne i każdy ma coś w sobie. Ja zerkam coraz częściej na C60 niebieskiego, ale z czarnym bezelem. Jeśli planujesz zakup szybko to aktualnie jest niebieski C65 "nearly new"  w lepszej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze i poświęcony czas. Wracam jednak do tego, który spodobał mi się już dawno temu, czyli C60. Ze względu na duże l2l zmianie ulegnie jedynie planowany rozmiar z 42 na 40 mm. Poczekam teraz aż zegarek pojawi się w dziale nearly new. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może pojawia sie w promocji, chociaż  nearly new chyba bardziej prawdopodobne.

 

Najwaznuejsze, że będzie cieszył. CW to ogólnie ładne i przyzwoicie wykonane zegarki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma być diver, to wybierz C60. C65 mam od niedawna i to jest bardziej stylizowany na vintage EDC niż diver. Bezel raczej symboliczny a koronka nie jest zakręcana. Bardzo go lubię, ale do wody bym w nim wchodził ostrożnie 😉 (abstrahując od tego, że mam wersję na pasku 😁)

Kolor tarczy jest bardzo ładny. Bardziej matowy niż w C60 i bardzo zmienny w zależności od oświetlenia.

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy nadgarstku 18cm każdy będzie dobrze leżał więc rozmiarem się nie kieruj. Uważam za ciekawszy C65 ale jak ma być moczony to raczej uważam jak koledzy powyżej C60.


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskoczył niebieski C60 w rozmiarze 42mm na nearly new, ale niestety wygląda na to, że już podnieśli ceny 🙁

 

1.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.