Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tiunaq

Jak to złożyć

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba lepsza od takiego pisania jest rozmowa telefoniczna.j Zapytać wypada o wszystko, a jakby było mało to mechanizm do torby i na umówione korepetycje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten czarny ząbek o którym mówisz faktycznie jakby leży na trajektorii jednej zębatki;i byłoby miejsca żeby on tam podług niej się ruszał. ale ona się nie rusza, ta zębatka, i jej w ogóle; palcami - nijak w ogóle ruszyć nie idzie (narzędzi nie brałem do niej) tak się ewentualnie podnosi i opada jak bije - ale na nieruszonej zębatce, na tym samym ząbku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)👍😀


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Safinowski napisał:

Chyba lepsza od takiego pisania jest rozmowa telefoniczna.j Zapytać wypada o wszystko, a jakby było mało to mechanizm do torby i na umówione korepetycje. Pozdrawiam

noja nie wiem czy mi coś rozmowa da :D ale jak chcesz pomóc to jestem za

59 minut temu, mkl1 napisał:

 A chyba powinien bo ta czarna zębatka właśnie ma podnieść młoteczek..

Powinien być na dole nad gongiem. Potem jest podnoszony właśnie prze "gwiazdę"  i opada...

 

ten czarny ząbek o którym mówisz faktycznie jakby leży na trajektorii jednej zębatki;i byłoby miejsca żeby on tam podług niej się ruszał. ale ona się nie rusza, ta zębatka, i jej w ogóle; palcami - nijak w ogóle ruszyć nie idzie (narzędzi nie brałem do niej) tak się ewentualnie podnosi i opada jak bije - ale na nieruszonej zębatce, na tym samym ząbku.

 

to co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem  jaka Twoja "miejscówka"

 ale lepiej chyba jednak telefonicznie..

 Nie wszystko się da opisać, a do nieporozumień potem blisko.

 Ja np. o  jednym,  a Ty domyślasz się  i  potem  problem

 Napis PW.


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam dalsze działania i jaki dały skutek, ale pomyślałem, że włączę się z poradą. 

Widzę, że młoteczek wisi na dół.... A powinien, z całym swym ramieniem, być w pozycji poziomej. Brak jakiejś blokady... jest założony prawidłowo, więc palcem unieś go do pozycji poziomej ( a nawet nieco wyżej), przypatrz się jego osi i zobaczysz, że z niej wystaje płaski kołeczek i ta gwiazda pasuje do niego... ona go nieco unosi ( czyli młoteczek), a gdy z niej spada, to młoteczek uderza w gong..... Po pracy popatrzę na zdjęcia jeszcze raz, bo w telefonie, to nie to samo. Uważam, że brakuje kółeczka ograniczającego ruch młoteczka.... on nigdy nie opada na sam dół. Opada zawsze do pozycji prawie poziomej 2-3 mm. nad prętem gongu. A podnoszenie, to około 3 centymetry. W płycie czołowej ( tej od tarczy), od strony wewnętrznej, powinien być mały kołeczek, który zapobiega opadaniu. Na tym kołeczku zatrzymuje się, taki,, dziwnie,, wygięty drucik, umieszczony prawie przy końcu tej ośki młoteczka. 

PS. 

.... poza tym, jak ma zegar chodzić, jak transporterek osadziłeś bezpośrednio do wieszaka ( obok, wspólnie z zawieszką), zamiast zahaczyć, powiesić na zawieszce. 

Edytowane przez PM1122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.