Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
evilym

Pudełko / Etui na 3-4 zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam w internetach i znaleźć nie mogę... 

 

Potrzebuje pudełko na 3-4 zegarki które będzie się ładnie prezentować w salonie. Drewno, skóra czy coś sztucznego. 

 

Wymagań dużych nie mam, ale mają się tam zmieścić 3 czasomierze o wymiarach od 41 do 45mm (+ koronki). Najlepiej z poduszkami. 

 

Budżet czym mniejszy tym lepszy :) Ale wszystko zależy od wykonania i wyglądu. 

Edytowane przez evilym

Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj coś mają

https://www.amazon.co.uk/s?k=watch+boxes+3&crid=S9TVLW4EVKUP&sprefix=Watch+Boxes+3%2Caps%2C211&ref=nb_sb_ss_i_1_13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne! 

Ale faktycznie ta wysyłka... 

Nie pomyślałem o chrono24, później przejrzę inne oferty. Na 4 zegarki też w sumie może być. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście widziałem. Ale ma bardzo wąskie przegródki i boję się że moje chrono i diver będą sie tam obijać o siebie. 

 

Chyba jednak pójdę w prawdziwe drewno. Kilka ofert na etsy znalazłem... 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.08.2020 o 18:38, evilym napisał:

Oczywiście widziałem. Ale ma bardzo wąskie przegródki i boję się że moje chrono i diver będą sie tam obijać o siebie.

Te allegrowe, a w zasadzie aliexpressowe pudełka nie nadają się dla zegarków większych niż 3,5 cm średnicy - wypełnienia są zarówno wąskie (nieco ponad 4 cm), jak i płytkie (niecałe 4 cm). Z tego powodu mi się współczesne zegarki w nich obijały i obecnie używam ich tylko do vintage'ów. W dodatku te wypełnienia są kartonowe (oklejone jedynie tkaniną i milimetrową warstwą gąbki), a z tego powodu dość sztywne, zatem jeśli nie masz nadgarstka o obwodzie ok. 20 cm (bo tyle one mają), to dobrze będą na nich leżały tylko zegarki na paskach.

 

Ze swojej strony sugeruję wybór pudełka na zegarki, które jest wyposażone w wypełniacz przegródki w postaci poduszki - zegarki dużo lepiej na nich leżą, a często dają możliwość uzupełnienia lub zmniejszenia ilości wypełnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię. Na właśnie takie "byle jakie" wyglądały.

Mam dwa pudelka z poduszkami i jedno z miękkim dopasowanym wypełnieniem (fabryczne, do zegarka z paskiem). 

Poduszki są jednak zdecydowanie bardziej uniwersalne. 

 

Np. takie coś i to robione w Polsce:

il_794xN.2354060546_4bqs.jpg


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, evilym napisał:

Dzięki za opinię. Na właśnie takie "byle jakie" wyglądały.

Mam dwa pudelka z poduszkami i jedno z miękkim dopasowanym wypełnieniem (fabryczne, do zegarka z paskiem). 

Poduszki są jednak zdecydowanie bardziej uniwersalne. 

 

Np. takie coś i to robione w Polsce:

il_794xN.2354060546_4bqs.jpg

A gdzie to można znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Smycel napisał:

A gdzie to można znaleźć?

Portal ETSY, użytkownik BurlapWedding4u. Jak ktoś jest w stanie wygrzebać prawdziwą nazwę firmy i kontakt byłoby miło!


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, evilym napisał:

Portal ETSY, użytkownik BurlapWedding4u. Jak ktoś jest w stanie wygrzebać prawdziwą nazwę firmy i kontakt byłoby miło!

 

46 minut temu, andrzejp1242 napisał:

664 175 224 Białystok , nie na 100%, ale zadzwonić możesz 

 Dzięki 👍🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na Białoruską manufakturę :)

Od momentu zamówienia do dostarczenia paczki upłynęło nieco ponad 4 dni robocze. 

Polecam! 

 

DSC_5824.JPG

DSC_5837.JPG

DSC_5840.JPG

Edytowane przez evilym

Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo ładnie i solidnie. I granatowe poduszeczki robią wrażenie. 👍

Dokup jeszcze ze dwa na zapas. Zegarków na pewno jeszcze przybędzie. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Perpetuum Mobile napisał:

Wygląda bardzo ładnie i solidnie. I granatowe poduszeczki robią wrażenie. 👍

Dokup jeszcze ze dwa na zapas. Zegarków na pewno jeszcze przybędzie. 😉

Mam nadzieję że moja silna wola wygra i skończy się na 4! :P 

A pudełko faktycznie jest solidne. Może nie jest to skomplikowany twór, ale nie dopatrzyłem się absolutnie żadnych niedociągnięć. 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odgrzać ten wątek.

 

Szukam pudełka na zegarki, najlepiej ciemno zielonego z 4-6 slotami. Możecie polecić jakieś firmy, niekoniecznie high-end'owe? Z drugiej strony no-name'y z Amazona budzą moje obawy o jakość... Jak mam dać za pudełko ponad 1.000 zł, to wolę dołożyć i kupić jakiś fajny zegarek (teoretycznie).

 

Znalazłem już:
https://dolinski.pl/pudelko-beco-green-309310-na-8-zegarkow-i-bizuterie/

Za dużo miejsca - wiem co napiszecie... 🙂

 

https://dolinski.pl/pudelko-wolf-windsor-4583029-na-5-zegarkow/

To wygląda sensownie, ale nie jest zielone...

 

https://dolinski.pl/pudelko-na-6-zegarkow-apple-watch-wolf-463101/

Też nie jest zielone i trudno, patrząc na zdjęcie, wyczuć jak wygląda na żywo. Chyba,dedykowane pod apple watche'a.

 

https://dolinski.pl/pudelko-wolf-blake-305502-na-5-zegarkow/

OK, ale nie jest zielone. U mnie wygląda na ciemno brązowe, choć w opisie stoi, że jest czarne.

 

https://dolinski.pl/pudelko-na-6-zegarkow-apple-watch-wolf-463124/

To jest niby zielone, ale wygląda jak jasno seledynowe - nieładne.

 

https://www.amazon.pl/przechowywania-Organizer-metalowym-biżuterię-aksamitną/dp/B09P1H5GMX/ref=sr_1_1?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&crid=2C6YXZZXONIRM&keywords=zielone%2Bpudełko%2Bna%2Bzegarki%2B6%2Bslotów&qid=1645818783&sprefix=zielone%2Bpudełko%2Bna%2Bzegarki%2B6%2Bslotów%2Caps%2C83&sr=8-1&th=1

Wygląda OK, ale zastawiam się nad jakością...

 

Pozdrawiam,

MarZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MarZ

A może poszukaj czegoś takiego jak to co ja kupiłem, tylko poproś żeby dali zielony kolor materiału poduszek zamiast niebieskiego.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.