Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
patryk2404

GBA - 800 Krokomierz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu moj G-Shock GBA 800 nalicza kroki od 0 do 100 i tak w kółko. Kiedyś po prostu pokazywał ile kroków przeszedłem, np. 8654 itp. Pomoże ktoś jak wrócić do tamtego ustawienia? Czy to może jakaś usterka? 

Edytowane przez patryk2404

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez swierszczu
      Jak w tytule. Poszukuje Risemana w dobrym stanie. Najchetniej z polskiej dystrybucji i dowodem zakupu
    • Przez KapitanMagellan
      Sprzedam Casio G-SHOCK GSTS100D-1A4 Zegarek posiadam od nowości. Założony 2-3 razy. Stan oceniam na 9/10 Specyfikacja na stronie producenta: polecam zakładkę watch features, gdzie opisanych jest mnóstwo funkcji zegarka. https://www.casio.com/us/watches/gshock/product.GST-S100D-1A4/   Sprzedaję w komplecie jak na widocznym zdjęciu. Możliwość odbioru osobistego w Warszawie. Koszt wysyłki inpost pokrywam. Polecam, ponieważ zegarek prezentuje się jeszcze lepiej na żywo niż na poglądowych zdjęciach. cena: 900 800 zł







    • Przez Lukasz9292
      Cześć! 
       
      Czy wiecie może co oznacza taki symbol na wyświetlaczu zegarka G-Shock GBA-800? Już 2 razy zdarzyło mi się, że ekran zrobił się taki jak na załączonym obrazku, z migającym symbolem G czy 0, po czym po kilku minutach wrócił do normalnego stanu. Nigdzie w instrukcji, ani w Internecie nie znalazłem informacji na ten temat. Pamiętam, że jakieś 1.5 roku temu pomogliście mi rozgryźć, co oznaczał migający symbol "R" (rezystencja, bateria do wymiany), mam nadzieję, że również i tym razem znajdzie się ktoś, kto miał podobne doświadczenia z tymi migającymi symbolami.  Pzdr.

    • Przez Lukasz9292
      Drodzy Forumowicze!
       
      Od jakiegoś czasu mam problem z zegarkiem G-Shock GBA 800-1AER. Już kilka razy zdarzyła mi się taka sytuacja, że ekran gaśnie, wskazówki stają, a na wyświetlaczu zaczyna migać symbol "R". (tak jak na dołączonym zdjęciu). Trwa to około 1min/2min, po czym zegarek znowu zaczyna działać jak gdyby nigdy nic. Takie sytuacje mają najczęściej miejsce, gdy zrobię coś wymagającego większego zużycia energii jak np. wciśnięcie klawisza podświetlenia czy przytrzymanie przycisku "START" uruchamiającego funkcję Bluetooth do sparowania zegarka z telefonem. Czy ktoś z Was miał może podobne kłopoty albo wie co owy problem powoduje? Zegarmistrz twierdzi, że nie jest to wina słabej baterii. Zegarek kupiłem nowy około 16 miesięcy temu ze strony zegarki24h.  

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.