Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
RagnarPL

Richard Le Grand Odyssea Mar III już dostepny.

Rekomendowane odpowiedzi

To już trzecia odsłona świetnego divera w przystępnej cenie. Tym razem pod nazwą Oceanfarer. Dotepne trzy wersje kolorystyczne.

https://www.richardlegrand.com/

 

https://www.richardlegrand.com/shop

 

Moim faworytem jest wersja polar white. Mam nadzieję, że ta wersja powtórzy sukces poprzednich.

 

 

956c535fbfcf5f8ad76572f609d095a3.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem. Fajne, ładne zegarki w stosunkowo małym rozmiarze. Klasyczne nurki na fajnym mechaniźmie. Gdybym jeszcze nie miał divera, to bym się poważnie zastanawiał.

Mnie akurat najbardziej podszedł kolor czarny matowy. To o tyle dziwne, że zazwyczaj preferuję granatowe. 🤔 Chyba dlatego, że ta piaskowa luma fajnie się z czarnym komponuje.

 

obraz.thumb.png.71d93cb6dfec956bb902c2a132723fdf.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diverów nigdy dosyć w kolekcji. Ja zacząłem jak wielu od Casio Duro, później był Citizen Excalibur, kolejny RLG Atlanticus, niedawno Zelos Swordfish Teraz dogrywam temat Phoibosa Wave Mastera Chyba jestem uzależniony. Niedawno w poście pytałem o radę dotyczącą garniturowca. Ale chyba kasa pójdzie na kolejnego divera

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Zerknąłem. Fajne, ładne zegarki w stosunkowo małym rozmiarze. Klasyczne nurki na fajnym mechaniźmie. Gdybym jeszcze nie miał divera, to bym się poważnie zastanawiał.
Mnie akurat najbardziej podszedł kolor czarny matowy. To o tyle dziwne, że zazwyczaj preferuję granatowe. Chyba dlatego, że ta piaskowa luma fajnie się z czarnym komponuje.
 
obraz.thumb.png.71d93cb6dfec956bb902c2a132723fdf.png
A co do kolorów to rzeczywiście ten czarny sztos.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, RagnarPL napisał:

Diverów nigdy dosyć w kolekcji. Ja zacząłem jak wielu od Casio Duro, później był Citizen Excalibur, kolejny RLG Atlanticus, niedawno Zelos Swordfish emoji16.png Teraz dogrywam temat Phoibosa Wave Masteraemoji1787.png Chyba jestem uzależniony. Niedawno w poście pytałem o radę dotyczącą garniturowca. Ale chyba kasa pójdzie na kolejnego divera

 

Wszytko zależy od tego, czego się używa na co dzień. Podobają mi się divery, ale do pracy, pod mankiet raczej do końca mi nie spasują. Więc na noszenie divera zostaje mi weekend. Stąd mam jednego divera (a nawet dwa, bo jest jeszcze Wostok Amfibia), a reszta to raczej zegarki, które mogę nosić do pracy. Christopher Ward C65 Trident jest takim moim najlepszym połączeniem "divera" i zegarka do pracy. Dlatego tak go lubię.

Gdybym potrzebował więcej diverów, to pewnie właśnie RLG Atlanticus i Zelos Swordfish (no, może Zelos Horizons GMT - gdyby był o połowę tańszy) byłyby u mnie w pudełku. I jeszcze Dan Henry. I tak, cały czas się rozglądam za Citizenem BN151-017. Za nieduże pieniądze kultowy nurek eco-drive. Pewnie się nie powstrzymam. Pewnie w końcu kupię i prawie nie będę miał okazji go nosić 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Wszytko zależy od tego, czego się używa na co dzień. Podobają mi się divery, ale do pracy, pod mankiet raczej do końca mi nie spasują. Więc na noszenie divera zostaje mi weekend. Stąd mam jednego divera (a nawet dwa, bo jest jeszcze Wostok Amfibia), a reszta to raczej zegarki, które mogę nosić do pracy. Christopher Ward C65 Trident jest takim moim najlepszym połączeniem "divera" i zegarka do pracy. Dlatego tak go lubię.
Gdybym potrzebował więcej diverów, to pewnie właśnie RLG Atlanticus i Zelos Swordfish (no, może Zelos Horizons GMT - gdyby był o połowę tańszy) byłyby u mnie w pudełku. I jeszcze Dan Henry. I tak, cały czas się rozglądam za Citizenem BN151-017. Za nieduże pieniądze kultowy nurek eco-drive. Pewnie się nie powstrzymam. Pewnie w końcu kupię i prawie nie będę miał okazji go nosić
Hehe. Zgadzam się z Tobą w pełni. Ja też do pracy najczęściej chodzę w koszuli ale nie powstrzymuje mnie to przed noszeniem diverów do tejże . Mi też przydał by się tak Christopher Ward do pracy ale na horyzonciewciąż kolejne divery. Obiecałem sobie, że po zakupie Phoibosa kolejne będzie coś do koszuli.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do koszuli idealnie pasuje Oris 65. Taka "garnirura" w wydaniu Orisa. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Ładny zegarek ten Oceanfarer.

Zwłaszcza ten

spacer.png

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś zamierzał się skusić lub się wahał, to jest kod zniżkowy na ten zegarek na 50 USD. Kod OCEANFARER.

Mail z tym kodem od ponad tygodnia zalegał u mnie w spamie w skrzynce na Onecie. 😤 Gdybym go miał wcześniej, to może bym się skusił na niebieski. A teraz niebieski już niedostępny.

 

obraz.png.c3c560e9800acd5205ab8652d46739de.png

 

obraz.png.f078f3effa8dbf7f98ff601bb11ee18f.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych. ccce4a8b381298d9b7c5d4815adce679.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna promocja na RLG





95dfcf99486c23c0cb560663ddf574d0.jpgf6fe94f65bbb585b963118daaca1bdc7.jpg

.12e6c7864806d361b889d5e3ad99e11c.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam kolejny kod zniżkowy. 73195c93adda87a086a65c94ad62d40c.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Friday w RLG9ef772e347468faf027fd83a64a2e24d.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zegarki, niezły jest ten Atlanticus.

Myślę jednak, że lepszym podforum dla RLG byłby "AHCI i niezależni", tam wklejamy nowości i aktualności miccrobrandów.

Ofertę wkleję też w "Okazjach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorder od RLG. Zapowiada się ciekawie.46fc3730187c288deb0dbfe92681ea59.jpg&key=9b114f8ce583f26ce26ff39008e16d7ad21971d516697083c4d38c90dfc7a126face78c3faa38f0b31710da1d268ccbc.jpg&key=900031f3058eec0f994ca9205406e7e3f4500e8db3820a1de60d05455ffc214e49ac4e30df24f9572674e5ce2e82b9a9.jpg&key=37592cdba1e3177ed0657f5f8530d16f84c281b52ed33c5fada2b6fce8f028a2

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.