Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
zdrwariat

Który driver lepszy waszym zdaniem?

Rekomendowane odpowiedzi

Glycine GL0092 z czerwonym bezelem, czy GL0093 tak zwany GOLDENEYE, bo jest teraz fajna promocja:

 

https://www.jomashop.com/glycine-watch-gl0092.html

 

https://www.jomashop.com/glycine-watch-gl0093.html

 

p.s. miało być diver, ale słownik spłatał mi figla :)

 

Edytowane przez zdrwariat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mialbym kupowac dla siebie- Goldeneye
PS. Kupuj póki dular słaby- zaraz w stqnach wybory i pewnie skoczy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie,to 0093 jest straszliwie bez wyrazu,ale co kto lubi 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zerknij sobie jeszcze na ashford.com bo tam też jest duży wybór subów. Od podanych cen odlicz rabat 8% i dolicz koszt wysyłki 30 USD. No i opłaty celne. I w przeciwieństwie do Joma, masz międzynarodową gwarancję producenta.

 

obraz.thumb.png.f7ae6c4e17cd946dcd0ee05eb47e7c3d.png

 

obraz.thumb.png.86a1c3e6c46dc3816cde83b91b17bbb5.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie, dawno bym wziął tego Glycine, bo podoba mi się design, a poza tym nie jest, ani za duży, ani za gruby. Problem w tym, że jest za dużo wersji kolorystycznych do wyboru, od których aż głowa boli. Jest kilka, które moim zdaniem dobrze się prezentują. A żal nie skorzystać z promocji, skoro od dawna szukam divera. Mam już g-shocka, pilota, teraz chciałbym jeszcze tylko właśnie divera i coś do garnituru na specjalne okazje. W trzecim rzędzie wszystkie ładne :).

Edytowane przez zdrwariat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak wygrała prostota, bo nie lubię jak się za dużo dzieje na tarczy, albo jak mi się coś świeci na ręce, albo gdy zegarek za bardzo odstaje, zamówiony:

 

spacer.png

 

A to mój Zeppelin Night Cruise:

 

spacer.png

 

:)

Edytowane przez zdrwariat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, ze na nadgarstku ląduje Glycine Combat Sub. Gratulacje i niech się dobrze sprawuje. 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dzięki. Ale był dylemat, który wziąć, czy na przykład wersję GOLDENEYE. Jednak padło na ten model z kilku powodów. Po pierwsze jest na bransolecie, a pasek gumowy sobie dokupię dużo taniej (na wakacje). Po drugie nie chciałem cyfr 1-12, jak w innych modelach, bo już wystarczająco dużo się dzieje na tarczy bez nich. Być może z czerwonym bezelem by lepiej wyglądał, ale to chyba nie problem wymienić. Najbardziej chodziło mi o to, żeby wyglądał skromnie, nie był za duży i gruby, ten jest w okolicach 42/10mm, i żeby był na bransolecie do noszenia na co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Pstrokacizna (goldeneye) szybko się nudzi i jest mało uniwersalna :D 

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, no cóż nie lubię się wyróżniać, dlatego u mnie minimalizm zawsze wygra. Jeszcze tylko uzbierać na tą Certnikę z niebieską wskazówką i dwoma paskami i żadnego zegarka do szczęścia mi więcej nie będzie trzeba...

 

przynajmniej przez jakiś czas 😀.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spacer.png

 

:)

 

A tak się prezentuje nie na mojej ręce z bransoletą, zapomniałem zdjęcie zrobić przed zmianą paska:

 

spacer.png

Edytowane przez zdrwariat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie Citizena, ale w stylu Citizena :) W każdym razie podoba mi się ten pofałdowany od Seiko, czy Citizena właśnie.

 

Miałem dylemat, czy wziąć pomarańczowy, żeby się komponował z cyframi na tarczy, a później myślałem nad czerwonym, no bo super wygląda tego typu pasek w tym kolorze, no ale padło na niebieski, który kojarzy się z wodą :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.