Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Wrzesień

Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi jest powitać Was w kolejnej odsłonie naszych konkursów.

 

Nie pozwolimy zakurzyć się Waszym aparatom:) Tym razem, powściągliwość i umiar będą mile widziane, gdyż temat na wrzesień to:

 

 

jLM3g2Q.jpg

 

"Mniej znaczy więcej"

 

Temat, który naszym zdaniem, daje duże możliwości interpretacji, ale w szczególności pozwoli pokazać piękno minimalizmu.

 

Za pierwsze miejsce w głosowaniu przyznajemy 10 punktów, za drugie 6, a za trzecie 4.

 

Termin nadsyłania zdjęć: 18.09.2020 godz. 21:00

 

Prace wysyłamy na adres: [email protected] w tytule podając tytuł konkursu oraz swój forumowy nick.

 

Pełny regulamin konkursu znajdziecie tu.

 

Pamiętajcie również, że możecie dodatkowo zatytułować swoje zdjęcie.

 

Pozostaje mi życzyć natchnienia i fantastycznych zdjęć:)

Nie możemy się już ich doczekać, zatem do dzieła!

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobie zegarków z wieloma komplikacjami, subtarczami itd jestem ciekaw jak się odnajdziecie w tym temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sama się zastanawiam czy mam odpowiedni do tego tematu zegarek 🤔 Ale tak czy inaczej, coś się wykombinuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zrobić tylko odrobinę charakterystycznej tarczy. I pomimo że mniej od razu wiadomo już więcej. A może i wszystko
Bardzo ciekawy temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pierwsze pomysły już się rodzą. Super😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Carrot napisał:

Ja sama się zastanawiam czy mam odpowiedni do tego tematu zegarek 🤔 Ale tak czy inaczej, coś się wykombinuje:)

Mi na myśl przyszedł od razu jednowskazówkowiec; może ktoś pochwali się swoim okazem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same dobre pomysły 😃 Teraz tylko zrobić zdjęcie i już 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale jest szansa spotkać się niedługo na żywo. Zapraszamy do zapisywania się w poniższym wątku. W imieniu Ewy i moim, gorąco was do tego zachęcamy bo zawsze najmilej spędza się czas w gronie swoich dobrych znajomych :)

 

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/179440-klasyfikacja-generalna-konkursów-fotograficznych/?do=findComment&comment=2833690

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, koniecznie, chcielibyśmy aby w tym spotkaniu uczestniczyło jak najwięcej osób związanych z naszymi konkursami, zarówno fotografujących jak i głosujących. Więc jeśli tylko będziecie mieć czas, to serdecznie zapraszamy😃 Będzie okazja się poznać i porozmawiać na różne, nie tylko zegarkowe, tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą interesujące foty. Tego jestem pewien.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dorian06 napisał:

Będą interesujące foty. Tego jestem pewien.  

Na to liczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga, garść ogloszeń:

  • Mamy podejrzanie pustą skrzynkę. Troszkę nas to smuci. Mamy jednak nadzieję, że pracujecie nad fotografiami😉
  • Zapraszamy wszystkich na spotkanie połączone z wręczeniem nagród. Każdy może wziąć udział. Zapisy tutaj: 

 

  • Mamy już trochę zdjęć do kalendarza, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby było ich więcej🙂 Niech @Masu ma z czego komponować kalendarze. Szczegóły tu: 
Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, liczymy na Wasze fotki zarówno do konkursu jak i do kalendarza :)

 

A jeśli chcecie się spotkać z nami, pogadać (nie tylko o zegarkach) to bardzo serdecznie was zapraszamy do zapisania się na galę podsumowującą poprzedni sezony konkursów fotograficznych, połączonych z wręczeniem nagród :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ponarzekałam na pustą skrzynkę i chyba poskutkowało, bo pierwsze prace nadchodzą:) Nie chcąc zdradzać zbyt wiele, napiszę tylko, że Wasze pomysły chyba nigdy nie przestaną nas zaskakiwać😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Brak odpowiedniego zegarka już niejedną osobę zmusił do większego główkowania i zawsze mnie to pozytywnie zaskakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chęć pozostania w związku małżeńskim zmusza do racionalnego powiększania kolekcji. Tym samym jeszcze wiele zegarków pozostaje w sferze chciejstwa. Dziś zegarmistrz, do którego zaniosłem na serwis mój nowy nabytek, stwierdził: "Przecież żona nie musi o wszystkich wiedzieć" 😂

Tak więc trzeba kombinować... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Piotoman napisał:

Chęć pozostania w związku małżeńskim zmusza do racionalnego powiększania kolekcji.

😂

Nie ma lekko. Czasem trzeba kombinować. Ale ma to chyba też i dobre strony, bo wtedy wybory są bardziej przemyślane. Ile ja już miałam zegarkowych marzeń... Ale czas minął, entuzjazm opadł i z perspektywy czasu cieszę się, że niektóre zegarki pozostały w sferze planów. 

A co do zdjęć, to zawsze staramy się, aby tematy były na tyle "pojemne", aby zmieścić przeróżne pomysły 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo? Zostało 5 dni do wystartowania głosowania, a w skrzynce mailowej nie widzę kilku znanych nicków :) Ja byłem na urlopie ostatnie 2 tygodnie, ale chyba reszta nie leżała do góry brzuchem, co? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno zdanie i już człowiek wie, że rozmawia ze studentem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownego grona chciałby jeszcze spotkać się z nami na gali wręczenia nagród, którą z Ewą poprowadzimy? Nie ukrywam, będzie nam miło jeśli wpadniecie :) 

 

Termin: niedziela 20 września o godz 17:00, a miejsce spotkania, to :

Platinum Hotel & Residence

ul. św. U. Ledóchowskiej 12

02-972 Warszawa

 

Darmowy parking na terenie, kawa, herbata i ciastka na miejscu. Do tego wspaniali prowadzący. Czy może być coś lepszego? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Masu napisał:

Do tego wspaniali prowadzący

A to się jeszcze okaże 😜

 

Na pewno będzie bardzo sympatycznie, więc kto tylko będzie mógł wpaść, serdecznie zapraszamy🙂

Tylko nie zapomnijcie wcześniej wysłać zdjęcia do bieżącego konkursu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Carrot napisał:
2 godziny temu, Masu napisał:

Do tego wspaniali prowadzący

A to się jeszcze okaże 😜

Wspaniali to niekoniecznie profesjonalni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.