Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
traczu

Fantasy Premier League

Rekomendowane odpowiedzi

Czy gra ktoś z kolegów w:

 

https://fantasy.premierleague.com/

 

?

 

Można by założyć ligę KMZiZ i wspólnie emocjonować się rozgrywkami najciekawszej z lig :)

 

Zapraszam do dyskusji, jak znajdzie się powiedzmy chociaż 6-8 chętnych to założę ligę i wyślę zaproszenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętny ale na ekstraklasę:) jestem masochistą 


Obecnie posiadane: Maurice Lacroix Masterpiece Flyback Chronograph, Gerlach Karaś,  GS DW5600, Seiko Presage SARY057, Balticus "Wiślak"

Historyczne: Longines Hydroconquest, Orient Bambino v2, Tag Heuer Formula 1, Jorg Gray 3500 Chrono, Seiko SSb073p1, Orient Mako III, Citizen ny4050-03l, Dan Henry 1970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, barcafan888 napisał:

Ja chętny ale na ekstraklasę:) jestem masochistą 

Ja w to nie wchodzę, ostatnio oglądałem cały mecz ekstraklasy dobre 10 lat temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, traczu napisał:

Ja w to nie wchodzę, ostatnio oglądałem cały mecz ekstraklasy dobre 10 lat temu :)

 

Polecam - człowiek się utożsamia z tymi zawodnikami. Wydaje się, że grają moi koledzy a nie profesjonaliści. 

W anglii czy hiszpanii to fifa a nie piłka nożna :)


Obecnie posiadane: Maurice Lacroix Masterpiece Flyback Chronograph, Gerlach Karaś,  GS DW5600, Seiko Presage SARY057, Balticus "Wiślak"

Historyczne: Longines Hydroconquest, Orient Bambino v2, Tag Heuer Formula 1, Jorg Gray 3500 Chrono, Seiko SSb073p1, Orient Mako III, Citizen ny4050-03l, Dan Henry 1970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Lata nie grałem w managera, ale jak uzbieramy skład na własną ligę to chętnie.

 

Nie znam tego FPL, to coś jak hattrick.org tylko skupiony na UK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, vitriol napisał:

Lata nie grałem w managera, ale jak uzbieramy skład na własną ligę to chętnie.

 

Nie znam tego FPL, to coś jak hattrick.org tylko skupiony na UK?

Trochę coś innego.

 

Chodzi o to żeby dobrać skład (mając określony budżet), który na podstawie pewnych reguł zdobywa jak najwięcej punktów na podstawie występów tych graczy w prawdziwych meczach. Wydaje się to trywialne, ale oprócz potrzebnej sporej dozy szczęścia pojawią się też przy tym całkiem złożone strategie.

 

Tutaj zasady: https://fantasy.premierleague.com/help/rules#/

e

W razie czego służę pomocą dla początkujących. Gra jest najciekawsza dla tych którzy oglądają ligę angielską, dodaje dodatkowe emocje podczas oglądania meczów. Chociaż każdy może spróbować swoich sił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem, ale z chęcią spróbuję :)

Samemu by mi się chyba nie chciało.. 

Tylko problem, bo oglądam głównie skróty meczów a na żywo to jedynie Man Utd, ze względu na brak weekendowego czasu 😕

Edytowane przez evilym

Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.