Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rk7000

Ciekawostki z zakończonych już aukcji - zrzuty ekranu.

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, rk7000 napisał:

Jeśli sprzedała się za taką kasę to pozazdrościć nabywcy 🙂

 

 

Obserwowałem tą aukcję, wygląda na to że sprzedała się za tą cenę. Zegarek był niesprawny, może dlatego


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był niesprawny, sprzedajacy zaznaczył ten fakt w opisie. Jeżeli uda się zrobić to faktycznie cena świetna, nawet z naprawą. Przyznam się że też się zastanawiałem, ale doszedłem do wniosku, że sprzedajacy musiał sprawdzić i wyszło że mechanizmu nie da sie naprawić albo poszukać sprawnego. Co i tak i tak wyjdzie na duży plus

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja oferta była dużo wyższa, niestety jak się samemu nie licytuje to różnie to wychodzi.

Nie wiem czy bym kupił bo nie wiem jaką górną granicę miał drugi licytujący ale była tylko jedna osoba do walki więc szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo tam założyć konto, więc polecam na przyszłość. Ja klkłem po prostu połącz z fejsbukiem czy połącz z google, inaczej pytało o numer ukraiński chyba. A co później z wysyłką to mniejsze zmartwienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile powinien  kosztować?  Tego nie wie nikt. Kris za swojego dał kilka razy więcej ale tamten był w super stanie i nawet oryginalna luma była zachowana. 

Drugi raz licytowałem Generalskiego na valiux 71  i drugi raz się nie udało.

Do trzech razy sztuka 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziś historia zegarka którego nie kupiłem :)

W lipcu pojawił sie 24 kamieniowy chronometr pomocniczy. Stan   - do remontu. Ale te 24 kam sa dość rzadkie więc walczyłem :)  

Niestety z przyczyn o których nie będę pisał nie udało mi się go kupić :(

 

1.1.thumb.PNG.ba235f716cb30dbebb6bac8c034cbb67.PNG1.2.thumb.PNG.b1a3533aac4e6a361bd2775181d7610d.PNG

 

We wrześniu pojawił sie znowu 24 kammieniowiec. 

Po bliższej analizie okazało sie że to ten sam zegarek co poprzednio. Ktoś go wyremontował, zmienił tarczę (niepotrzebnie bo na późniejszą)  i teraz sprzedaje. 

Cena poszła wysoko ale jeszcze do zniesienia -  kolega który licytował dla mnie zaproponował moje maximum ale sprzedający odpisał, że cena minimalna jest dużo wyższa.

Znowu nie kupiłem ale nikt go nie kupił.

 

2.1.thumb.PNG.42e3b8ed6ffd8b692db4ba39a34afadc.PNG2.2.thumb.PNG.e76f432cff1f97c2a84bff6d0c5f7995.PNG

 

 

Niedługo później pojawił się raz jeszcze ale tym razem podano cenę minimalną :D

I tym sposobem po raz trzeci nie kupię tego zegarka ;)

 

3.1.thumb.PNG.637971419280d0a726b1ce631569fec2.PNG3.2.thumb.PNG.3522590e7eb8e7bdbcf6f0e48519d2d9.PNG

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A ja na niego kilka lat temu  (ale w swej zbyt małej wiedzy na owe czasy) pożałowałem za idealny w komplecie z pudłem coś koło 2000 zł. Do dziś sobie pluję w brodę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłaby okazyjna, gdyby sekundnik był w oryginale, a tam niestety był kombinowany. Do czarnego sputnika niklowany oryginalny sekundnik marzenie....


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było komentarza więc pewnie zegarek nieciekawy. 

Jednak się nie sprzedał (cena minimalna była za niska)  i został ponownie wystawiony w ciut wyższej cenie  :) 

https://auction.violity.com/107348825-chasy-raketa-sssr-olimpiada-80/?utm_source=follow&utm_medium=chasy-raketa-sssr-olimpiada-80&utm_campaign=4 326,00uah

 

Aukcja nie jest zakończona ale już jej nie będę obserwował bo nie ma to sensu.

 

1116580969_Rakieta1.thumb.PNG.9a7dd39c02c2cb4941cd65dcb7ab52ec.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman a co tu pisać? Że śliczny, że się Rusom udał jak AK 74? Tylko ta cena...  To jak w muzeum Mercedesa w Stuttgarcie. Inny Świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deczko oczojebny, jak ruska mina przeciwpiechotna. Jednak wolę AK ;) 

Bardziej pasuje do garnituru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu coś czego będę żałował. 

Moim zdaniem do uratowania jak najbardziej a cena  okazyjna mocno. 

Ale przegrałem niestety. Tzn pocieszam się że byłem drugi 😁

 

Screenshot_2021-03-14-18-56-20-053_com.facebook_orca.thumb.jpg.39301b32491d6bbe1385fe004dc7b634.jpg

Screenshot_2021-03-14-18-56-40-545_com.facebook_orca.thumb.jpg.d774cf36756bbcc0dc0fc7d0d86454a5.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że nerki będzie warta :D Bardzo długo cena była bardzo znośna, wręcz zadziwiająco niska i dziwiłem się szczerze powiedziawszy, bo to zdecydowanie zegarek do odratowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeszcze powalczyć wyżej ale sytuacja była taka ze każde podbicie było natychmiast przebijane. Albo ktoś wstawił snajpera z dużo  wyższa ceną albo zacząłem się zastanawiać nad pompowaniem ceny. 

Jakoś źle pomyślałem bo do 2k zł można było spokojnie pójść. 

No ale nie zawsze wszystko wychodzintak jak   chcemy 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet domyślam się, kto tak licytował. Ten, co robi bezele aluminiowe do uszastych ma bzika na punkcie tego zegarka i już od dłuższego czasu wykupuje, co się da, żeby złożyć jeden działający i kompletny. 

EDIT: E, to nie łun.

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek widziałem raz w sprzedaży i to na naszym bazarku. 

Ale widziałem go wtedy na tyle  długo że zdążyłem zdjęcia ściągnąć i jak zajrzalem drugi raz to już było słowo "kosz"

To było z 7 lat temu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy Jaeger leCoultre, poszedł za 800zł. Ktoś orientuje się czy to na prawdę swiss made, czy to ta kopia produkowana w fabryce vostoka?

image.thumb.png.83c16fb4df321dc3efa9f077f702cf44.png

image.png.3155ba76efb0153dfa780bf2f115044b.png

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.