Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rk7000

Ciekawostki z zakończonych już aukcji - zrzuty ekranu.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisane było, że balans sprawny, ale zegar nie rabotajut. Pewnie do wskrzeszenia. Żałuję, że nie zalicytowałem, kupię sobie jakiegoś ACZSa na pocieszenie :D

 

 

 

Edytowane przez Mazix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar nie został sprzedany.Cena minimalna była wyższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, racja. Nie zwróciłem uwagi.

 

 

Edytowane przez Mazix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Mazix napisał(-a):

Bardzo ciekawy Jaeger leCoultre, poszedł za 800zł. Ktoś orientuje się czy to na prawdę swiss made, czy to ta kopia produkowana w fabryce vostoka?

image.thumb.png.83c16fb4df321dc3efa9f077f702cf44.png

image.png.3155ba76efb0153dfa780bf2f115044b.png

 

 

 

To jest Jaeger, ale nie LeCoultre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo na tarczy jest francuskie, mechanizm wygląda na szwajcarski.

Co tu się dziś dzieje z tym forum, zapisuje godzinami odpowiedź, robi dwie z jednej... cyrk jakiś.

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kchrapek napisał(-a):

Niedziałający maleńki Wostok który normalnie chodzi po ok 100 zł. A tu...400 zł...

 

Boże, jestem milionerem a nawet nie wiedziałem! Dzięki Krzysztof... Biere się za wydawanie kasy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Boże, jestem milionerem a nawet nie wiedziałem! Dzięki Krzysztof... Biere się za wydawanie kasy. 

Czyżby Twoja aukcja? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kchrapek napisał(-a):

Czyżby Twoja aukcja? :)

Mam trzy takie i do tego sprawne. Aukcja nie moja, ja wariat jestem ale na głowę nie upadłem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pokaże zrzutu bo go nie zrobiłem ale... Jeden z moich fuksów zakupowych. Wydawałoby się że Rosjanie wiedzą co jest coś warte, a tu taka sytuacja... Wystawione na Meshok w zasadzie z gruzem i może dlatego nikt nie chciał. I nawet nie że byłem szybki, leżał dobrych parę dni zanim uskuteczniłem zakup zresztą z pomocą jednego z kolegów. Szturmański z wysyłką za 350 zł :) O przepraszam i jeszcze jakieś 3 kwarcoki które chyba do dziś gdzieś zalegają w jakimś pudle :) 

90827661.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby było 22kam to by za ćwierć tej ceny się sprzedała albo jeszcze taniej 😉

31 minut temu, rysqut napisał(-a):

I tak byś mi ją później musiał odsprzedać 

Pokazywałem Ci ten zegarek - nie byłeś zainteresowany 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odpuściłem, modliłem się aby ktoś mnie przelicytował, brakowało mi sekundnika do tego Poljota ...

 

To fajny zegarek, który kilka lat  zobaczyłem u Ciebie ale tak się zdarzyło, że kupiłem taki sam niedawno - też nikt nie chciał licytować...

 

Trochę szkoda, bo z chęcią bym go zrobił,  już nawet namierzyłem zwykłego Poljota z tymi wskazówkami ale mam brać tu na forum  innego stalowego Poljota, więc za dużo okazji w jednym miesiącu.

 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, art_69 napisał(-a):

Odpuściłem, modliłem się aby ktoś mnie przelicytował, brakowało mi sekundnika do tego Poljota ...

 

To fajny zegarek, który kilka lat  zobaczyłem u Ciebie ale tak się zdarzyło, że kupiłem taki sam niedawno - też nikt nie chciał licytować...

 

Trochę szkoda, bo z chęcią bym go zrobił,  już nawet namierzyłem zwykłego Poljota z tymi wskazówkami ale mam brać tu na forum od Mislavo innego stalowego Poljota, więc za dużo okazji w jednym miesiącu.

 

Ja go w sumie ma toteż płakał nie będę że go nie kupiłem. Tym bardziej że kupiłem u tego sprzedawcy fajnego NOSa z papierami i pudełkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
21 minut temu, kchrapek napisał(-a):

Ja go w sumie ma toteż płakał nie będę że go nie kupiłem. Tym bardziej że kupiłem u tego sprzedawcy fajnego NOSa z papierami i pudełkiem :)

 

Mi jednak szkoda... Mam też  kopertę do tego  Poljota i od kilku lat szukałem tarczy..

Mam cichą nadzieję, że ten co to kupił będzie wiedział, co to za zegarek, bo tam paskiem dekiel zasłonięty i od razu może pójść do kosza...

 

Ta osoba co dawało najmniej, zresztą pewnie się orientujesz, zgarnia wiele dobrych zegarków, czasami potrafi dać i ponad 2000 koron jak trzeba.

ale z kontekstu aukcji jakie z nią wygrałem też wysnułem wniosek, że nie wiedziała, że to stalowy Poljot...

 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Krzysiek wiedział o Poljocie. Nie podejrzewam żeby się nie zorientował, to stary wyga jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak to jest ten znany Krzysiek to pewnie wiedział... Niektóre modele to za darmo prawie bierze.

Może to wynika z tego co u mnie, tak jak już napisałem wcześniej, czasami modlę się by nie wygrać lub zapomnę zalicytować...

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rk7000 napisał(-a):

Nawet chciałem licytować ale sporo nie doszacowałem tego zegarka 😂

Z ciekawości przeliczyłem te Ruble na Złotówki. Mało nie jest...

Powiem, więcej wart niż moje obecne auto 😂😂😂😂😂... 

Roman, orientacyjnie, który to może być rok produkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.