Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rk7000

Ciekawostki z zakończonych już aukcji - zrzuty ekranu.

Rekomendowane odpowiedzi

Brak zdjęcia mechanizmu, brak okeanowego dekla, co do ceny się nie wypowiem bo nie znam się zbyt dobrze na okeanach

image.png.e63e730b768a9b784fa2d46a91287405.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, prw6 napisał(-a):

Brak zdjęcia mechanizmu, brak okeanowego dekla, co do ceny się nie wypowiem bo nie znam się zbyt dobrze na okeanach

 

Załącz link do aukcji. Ciężko tu cokolwiek ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, prw6 napisał(-a):

Co tu się staneło?

image.thumb.png.137c593e045133d5ce8d1a33b762b47c.png

Mówią wszędzie że inflacja, żeby nie trzymać pieniędzy - inwestować w ziemię , mieszkania,  towary byle nie trzymać gotówki.

I to chyba tego efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto nie wiedział jak działa lokalnie wbił dużo i tak od razu zostaje. Albo miało być 339 i się kliknęło raz za dużo. A może fantazja ułańska po pijaku? Kto to wie. Mało prawdopodobne żeby ktoś zapłacił realnie potem taką sumę. Pewnie za chwile znów będzie w licytacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem tę licytację, dodałem nawet do obserwowanych gdy cena wynosiła jakoś 120pln i zapomniałem spojrzeć jak się zakończyła..

Nie wiem jak wycenić takiego 55g, ale na forum były w lepszym stanie, z dobrego źródła i w 10-o krotnie niższej cenie..

Może "przecinek" nie zadziałał bo może cena miała wynieść 339,90 zł..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, zadra napisał(-a):

widziałem tę licytację, dodałem nawet do obserwowanych gdy cena wynosiła jakoś 120pln i zapomniałem spojrzeć jak się zakończyła..

Nie wiem jak wycenić takiego 55g, ale na forum były w lepszym stanie, z dobrego źródła i w 10-o krotnie niższej cenie..

Może "przecinek" nie zadziałał bo może cena miała wynieść 339,90 zł..

 

 

Ponad 300 zł za 55g z nieoryginalną koronką i szkiełkiem to i tak zbyt dużo ...


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okeah ma bardzo ale to bardzo starą tarczę, jedną z pierwszych, 

ma również bardzo ale to bardzo stare wskazówki godzinowe.

Tyle że ja bym nie podchodził do tego bez oglądanie wnętrza i braku dekla.

Cena cos ponad 3 tys jest normalna nawet dla takje aukcji, sprawny i pewny zegarek (reszta   ok) taki to ponda 4 tys lub lepiej...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, mkl1 napisał(-a):

https://allegro.pl/oferta/raketa-kopernik-nos-z-papierami-11837882515

 

To był dobry, czy zły? bo się nie znam...

Co do ceny się nie wypowiadam bo się nie znam - pod kątem oryginalności to tak, jest oryginalny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przestaję kupować w Rosji zegarki, może jakieś części kupię ale tylko to, taką prywatną sankcję nakładam.

A Ukrainę będę zasilał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, rysqut napisał(-a):

Ale piękny... Może nie był holowany 

 

Ta osoba jest z tej samej miejscowości.... Kojarzę ją z giełdy i znam konto.

Minimalne szanse, że aukcja nie była holowana.

Człowiek zna się  na zegarkach, ten chyba dosyć drogo kupił...

Choć ten model nie jest łatwo kupić, sam miałem duży kłopot...

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, taka ciekawostka. Malowany Uran, oczywiście opisany jako oryginał. Za solidny pieniądz się sprzedał. Nawet byłby ładny ;)

Ph9xQIRkZyP184HhFhqO34qonbvRn4wHwhnxvQYvYlhDE94dhAz2qPzy18BcBpb_gn3lZqFrARZWnwAaR4ExuiQVKkU6dAcuUOXNM5kLstSdI0DzaQI9Qzf49JuBP1w-g-xelDT1AYsrGyXM_cZIfnzRTGza_Rk6JG9Pfg9g3sHGb82XP0jItnPHFApkdut-qTKZXkJPZzmlIA9QAJC_95814N78zuz_yVTFISRCLqtT2VeiQCp1Tp2jUGQLe2lg068KwspLPweYdu8_maKbKoWi26WwqITXXbnLGp18q8G2kSG7l_pxlZSSoRsb4wsA800nJmdJHaPXB6E8sCcLuA5_M_7Zvu8RVLiqYDjBw4KiAnYhxDtAEy_K8G2oquhZnV8Hzd1vtRStVTMFO2EnFzGvg0UT-XE14-Za1JyTL5glau9QvouvoD3A45VMzOXqyIoP9Au0MDFhq-6YJJEvsuVxlMu7TjrUnFQ1hbM7fMM2-wTKNaChrmmcyYPLTmRkC8El1NLoJuS9-pkTXFT4qN2Cb3tyYiC_RV4GyH7MIChMAbKv-OIxe_vE0ho7avv772YB5BAtRkGzWq3ZJ5vcEyDsD0XespKjfRkAwGB1StEwbyGXXKfyb0lmO6PC7k2BezGSgQ8r-zGEWcTpIwWwtO08CZryvftdYtCZouSxEv9vtmEnZiuWkDdeFbAdX9b6cj6vEUMlfBEphjC9kCsRa1cda9aYLt2l23FyflGTUTShwme_uLwJAg0jYtrAmt2rEjW48q4tR8HYUb5HjnrPdf8joKyDWRirw8c=w515-h914-no?authuser=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ponoć nie da się już kupić zegarków na Zatoce w normalnej cenie 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Screenshot_20221130-221530_eBay.jpg

Edytowane przez Progfan_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie działa to tak, że w przypadku gdy sprzedawca nie udostępni opcji wysyłki za granicę, to nawet jeżeli chciałbym zalicytować, to i tak ebay blokuje mi możliwość złożenia oferty. Ta oferta była bez opcji wysyłki zagranicznej, bo gdyby taka była to i cena byłaby zdecydowanie wyższa. Można się oczywiście spróbować dogadać ze sprzedającym i teoretycznie ustalić koszty wysyłki, pod warunkiem, że ebay nie zablokuje możliwości zadawania pytań w sprawie wysyłlki zagranicznej i koło się zamyka. Ja już sobie dałem spokój jakiś czas temu z tego typu ofertami, po wylicytowaniu zegarka za śmieszne pieniądze, co nie do końca pasowało sprzedającemu i potem mi próbował podnosić koszty przesyłki. Ale nawet patrząc na cenę tego zegarka, to trzeba doliczyć vat, opłatę pocztową i koszty transportu, a to już nie 5 GBP tylko 15, a wtedy cena nie wydaje się już tak atrakcyjna biorąc pod uwagę, że zegarek ma pleksi do wymiany, a oryginalne kupić da sie, ale za ile?


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ze szkielkiem i wysyłką rzeczywiście mógłby być problem. Ja akurat mam taki plus że jestem na miejscu choć i tak nie licytowałem. Trochę przegapiłem a trochę olałem, bo myślałem że pójdzie za wysoką sumę. Jednak mam 55g w tej tarczy także nie żałuję jakoś bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej ilości Polaków pracujących w GB to chyba każdy ma tam jakiegoś znajomego.

Wystarczy poprosić i kupi, a potem przywiezie do kraju, na ręku, bez cła i vatu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.