Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rk7000

Ciekawostki z zakończonych już aukcji - zrzuty ekranu.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra cena jak za taki zegarek. Niestety nie udało mi się wygrać licytacji ale z tego co mi wiadomo trafi w dobre ręce.

Screenshot_20231110-124436_eBay.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, rk7000 napisał(-a):

Drogo? 

Raczej nie. Żałuje, że nie powalczyłem. 

OKEAH.thumb.PNG.b06cf41e0794f6843346fd9ede666dea.PNG

 

577060226_OKEAH1.PNG.8548e96b660de09f8f7f96452c76f628.PNG

 

OKEAH2.PNG.55f1d895b4c632b544506b7f094e265d.PNG

 

Ze tak zacytuję kolegę wyżej...

W dniu 10.11.2023 o 12:47, Progfan_87 napisał(-a):

...z tego co mi wiadomo trafi w dobre ręce.

 

Niestety, nie moje :( Ktoś znajomy ustawił się pierwszy w kolejce, jak z resztą przypuszczałem, i wyhaczył w niezłej cenie. Sam bym gdzieś w tych granicach licytował, może nawet ciut więcej, ale nie chciałem bratobójczej licytacji. Jeszcze się trafi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, renqien napisał(-a):

Ze tak zacytuję kolegę wyżej...

 

Niestety, nie moje :( Ktoś znajomy ustawił się pierwszy w kolejce, jak z resztą przypuszczałem, i wyhaczył w niezłej cenie. Sam bym gdzieś w tych granicach licytował, może nawet ciut więcej, ale nie chciałem bratobójczej licytacji. Jeszcze się trafi...

dobre i to


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, renqien napisał(-a):

Ze tak zacytuję kolegę wyżej...

 

Niestety, nie moje :( Ktoś znajomy ustawił się pierwszy w kolejce, jak z resztą przypuszczałem, i wyhaczył w niezłej cenie. Sam bym gdzieś w tych granicach licytował, może nawet ciut więcej, ale nie chciałem bratobójczej licytacji. Jeszcze się trafi...

Pisaliśmy o tym zegarku wcześniej, ja miałem inny target na ten czas i na szczęście się udało.  Bratobójcze licytację nie są wskazane ale to zawsze musi działać w obie strony - dziś Ty odpuszczasz ale następnym razem ktoś drugi musi odpuścić. 

Cieszę się że ten zegarek przyjedzie do Polski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.01.2024 o 20:18, rk7000 napisał(-a):

Drogo? 

Raczej nie. Żałuje, że nie powalczyłem. 

OKEAH.thumb.PNG.b06cf41e0794f6843346fd9ede666dea.PNG

 

 

 

 

 

 

Niestety ale żeby mieć pewność by wygrać i żeby dojechał, trzeba nieco więcej zapłacić. Cena będzie trochę ponad 3k ale raczej warto.

Dawno nie widziałem tak mocno oryginalnego zegarka w takim dość dobrym stanie. Rzadko dwie pomarańczowe wskazówki pasują do siebie.

   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot automat w kopercie z falbanką. Stan koperty dość średni ale i tak poszedł za dobrą cenę.

Screenshot_20240224-185341_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składak. Ciekaw jestem zdjęcia mechanizmu - jak faktycznie 24 kam to tarcza  założona od 22 kam. Ale wątpię.  Raczej to 22 kam ze skazówkami od starszej  tarczy z lumą.

24 kam za tą kasę warto byłoby wziąć nawet z tą tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że mechanizm był oryginalny jednak usunąłem już tą aukcję z obserwowanych także nie dysponuję zdjęciem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, rk7000 napisał(-a):

Składak. Ciekaw jestem zdjęcia mechanizmu - jak faktycznie 24 kam to tarcza  założona od 22 kam. Ale wątpię.  Raczej to 22 kam ze skazówkami od starszej  tarczy z lumą.

24 kam za tą kasę warto byłoby wziąć nawet z tą tarczą.

 

link:

https://www.ebay.co.uk/itm/386844631166?itmmeta=01HSCCYRDYZG9VADYSG1NJ7JX0&hash=item5a11bca07e:g:UOoAAOSwlu5l63~n&itmprp=enc%3AAQAJAAAA4JorK9SEUb5t0iUQ0wIXNDfb%2FJ1LFxfKh8gFdiWqiVrjWicH5CfTCXcf0Xrksws%2FL%2BTHK1N588C4S9UHYf6YknoD7%2FRHplN2NQmuLSTytEJmH82QnOxQTzN6SVDnf8cEhZoXAuMW2EZt6BlZ3NxiXqii6Qn6J4yAW2igdTMPkq%2FvFaWO754p59UReRpeZA3%2BcXSCVHFGO5dJryRXSdZ87J5Q5grsCf5EZU4KWRoMWXJ5sa5udygCSx45OqEcNSgfh1K4G9pcDARpe2HXbOvpAZL6rPXHjonic9N69%2Fckf7r0|tkp%3ABk9SR4CH-4zLYw

 

 

fff1.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm jest oryginalny 24 kam. W tym zegarku przełożono tarczę.  Napis Poljot - pojawił się na tarczach dopiero około 1960 wraz z rozwojem programu kosmicznego. W 1952 nie było nawet takiego planu :)  

Mam taki chronometr z 1954 - w oryginale wygląda tak

IMG_20211022_160155.thumb.jpg.de63c2e7acc09b31a3d002f8e9aa489a.jpg

 

IMG_20211022_155918.jpg.77e22000cadcd45b7452bf9deb89edec.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niewiele ponad 2000 zł...

 

19 jewels.png

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.