Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Juby_85

Zelos vs Deep Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze!

Ostatnio złapałem fetysz na divera z microbrandu...automat, szafir, bransoleta. Dodatkowo miał być masywny i średnica ok 45mm. Znalazłem swojego faworyta ale jak to przy poszukiwaniach zawsze znajdzie się jakaś opcja dodatkowa, która niekoniecznie spełnia wszystkie założenia ale ma „to coś”.

Moim nr 1 na ten moment jest deep blue master explorer. 

Alternatywa dla w/w jest zelos sworsfish ss desert grey.

Pytanie do Was, który? 😊

 

1600063F-709F-4535-8E1E-2A664D3B5459.jpeg

FC88FA03-1CBB-4D09-87DF-0341C07E4D2C.jpeg

7036FD0D-CEE9-4FAC-8031-C879D3C54E4D.jpeg

EFFDA355-5E6C-4FA8-AD76-0E127B2A9DFE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem modele obu firm. To już nie są mikrobrandy, zwłaszcza Deep Blue. Co do samych modeli, to poziom wykonania jest podobny, choć bardziej podchodziły mi zegarki ze stajni Deep Blue.  Moim zdaniem miały lepiej wykonane indeksy i sprawiały wrażenie bardziej solidnych, jeśli chodzi o kopertę i bransoletę. Nadmienię tylko, że wrażenia są subiektywne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, „microbrand” trochę na wyrost, po prostu szukałem divera w dobrej relacji cena/jakość.

Technicznie odpowiedź jest prosta, wg mnie lepszy jest deep blue, więcej w nim „nurka”.

Zelos jest po prostu ciekawy, przyciąga wzrok.

Chetnie poznam kolejne opinie, którego byście wybrali z tych dwóch propozycji? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten model Zelosa. Moim zdaniem  ta wersja wygląda  lepiej na zdjeciach niż w realu. Tło daty zlewa się z tarczą i przez to data jest mało czytelna.  Wymieniłem na kolor zielony i jest o wiele lepiej.  Akurat ten model ma 40mm poprzednia wersja miała 42 i na moim nadgarstku wyglądało to lepiej.  Co do DB miałem model Deep star 1000 i jeśli miałbyś okazję gdzieś go dostać  to polecam, ale uprzedzam ze to kawał stali zwłaszcza na  brsnsolecie. 

20200905_140632.jpg

20200807_144724.jpg

Screenshot_20200908-152407_Instagram.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarz!

DB Deep Star piękny, muszę się nad tym pochylić  😊

Odnośnie Zelosa, zmiana „robi robotę”, zielony w diverach się dobrze sprawdza.

U mnie już odpada, mam specjalna edycje od certiny z tarczą zielony gradient, wystarczy 😉E83F4E60-9370-4749-9BC2-B72031D49087.thumb.jpeg.d03ea49ec02aafc1ba60b1e02ab7455d.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.