Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
jackm

Nowy regulamin, reguły, na forum/bazarku? - nie lubię!

Rekomendowane odpowiedzi

No nie podoba mi się to co się dzieje z naszym forum. Forum to my a nie zarząd. Piszcie co Wam się nie podoba, może nas usłyszą. 

Edytowane przez jackm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co konkretnie się Tobie Jacku nie podoba?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Jacek, gdzie jest nowy regulamin? Wrzuć linkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum działa fatalnie pod względem technicznym. Tapatalk, który był idealnym narzędziem do wygodnego korzystania z forum praktycznie nie działa. No ale to rozumiem, na to zarząd nie ma wpływu, to kwestie techniczne. Regulamin bazarku? Kpina. Współczuję moderatorowi który to ogarnia. 

Budowanie prestiżu na forum? Ja jestem "guru zegarmistrzostwa" tylko dlatego że czasami uda mi się zrobić fotkę która Wam się spodoba. Moim zdaniem to jak było wcześniej, czyli ilość postów była bardziej wymierna odnośnie naszego wkładu w społeczność forumową.

 

 

36 minut temu, mario1971 napisał:

Co konkretnie się Tobie Jacku nie podoba?

Ja tylko włożyłem kij w mrowisko. 

29 minut temu, maritimeeng napisał:

Jacek, gdzie jest nowy regulamin? Wrzuć linkę.

Paweł, ja tylko protestuje przeciwko zmianom które zaszły kilka miesięcy temu. 

Edytowane przez jackm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziwi mnie grzebanie przy formule bazarku, który do tej pory działał bardzo prężnie, co przy okazji generowało wejścia wejścia na forum, a wiemy z czym  to się wiąże. Na pewno podrążę ten temat w Stowarzyszeniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie konkretnie co jest nie halo i propozycje jak ma byc lepiej


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jackm - trochę marne to włożenie kija w mrowisko. Proszę nie hamuj się ! Jedź po całości !

Napisałeś, że forum to MY, a nie zarząd ... a, to ciekawe. Czyli władze klubu nie są forumowiczami :)  Napisałeś też, że forum działa fatalnie pod względem technicznym - no tak szczególnie po aktualizacji ! Aż, dziwne, że w ogóle cokolwiek da się napisać czy przeczytać. 

Protestujesz - jak piszesz -  przeciwko zmianom, które zaszły kilka miesięcy temu. Czy mógłbyś precyzyjnie określić co Cię boli, co doskwiera i do czego powinniśmy wrócić abyś poczuł się usatysfakcjonowany. 

 

jimmibaton - tu Cię zasmucę, przykro mi, ale grzebanie przy bazarku jeszcze potrwa. A, czy działał bardzo prężnie ? To, zależy od punku widzenia i indywidualnych preferencji biznesowych użytkowników bazarku. Natomiast nie jest prawdą, że bazarek generuje nie wiadomo jakie  tzw wejścia na forum i że to się przekłada ... no, właśnie na co to się przekłada ?

 

Słowa jackm'a - piszcie, a może nas usłyszą.

Ale, my żyjemy i funkcjonujemy w tej samej rzeczywistości co wszyscy. Widzimy i słyszymy wszystko to co wszyscy .  Żaden temat nie jest nam obcy i to nie jest tak, że jesteśmy głusi i ślepi na to dzieje się na forum. Owszem czasami czasu nam brak, ale z całą pewnością nie kreujemy forum pod siebie.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu użytkowników tyle opinii , dogodzić każdemu się nie da.

 

Wiosenna zmiana forum moim zdaniem wypadła na duży plus , obsługa w miarę intuicyjna i przejrzysta (z takiej formuły korzysta wiele innych for) , możliwość przesyłania plików o większej pojemności a to , że forum czasami łapie zadyszki to już nie wina zarządu czy moderatorów tylko firmy zewnętrznej (ogromne graty dla @DawPi za heroiczną walkę z tymi niedogodnościami) , problemy z TT to też raczej wina samego TT a nie naszego forum (to im powinno zależeć na obsłudze wszelkich wersji).

 

Żeby nie było , że samo słodzenie :

- zmiany w bazarku w sumie nie wiadomo w jakim celu (z aktualnymi regułami dla mnie do tej pory nie zrozumiałymi) , zakusy na odpłatne ogłoszenia (skok na kasę ?) bardziej zaskodzi niż pomoże (no chyba , że "ktoś" chce się pozbyć tego działu) , rozumiem ograniczenia (2 aktywne ogłoszenia) ale po co te ramy czasowe przez które dochodzi do nieporozumien

- system punktowania - wydaje mi się , że ten z poprzedniej wersji forum był lepszy , bez liczbowej ilości punktów przy użytkowniku (i tych "dumnych" tytułów) tylko z ilością przy konkretnym poście (ukrycie punktujących też chyba było zdrowszym rozwiązaniem) 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lawnowerman napisał:

Napiszcie konkretnie co jest nie halo i propozycje jak ma byc lepiej

 

1 godzinę temu, Eugeniusz Szwed napisał:

jackm - trochę marne to włożenie kija w mrowisko. Proszę nie hamuj się ! Jedź po całości !

Napisałeś, że forum to MY, a nie zarząd ... a, to ciekawe. Czyli władze klubu nie są forumowiczami :) 

.........

Ale, my żyjemy i funkcjonujemy w tej samej rzeczywistości co wszyscy. Widzimy i słyszymy wszystko to co wszyscy .  Żaden temat nie jest nam obcy i to nie jest tak, że jesteśmy głusi i ślepi na to dzieje się na forum. Owszem czasami czasu nam brak, ale z całą pewnością nie kreujemy forum pod siebie.

 

Witam, powiem tak. Jeśli się jest w jakiejś grupie to trzeba szanować zasady które ta grupa ustala.

Myślę że Zarząd stara się żeby forum działało jak najlepiej. I większość osób działających tak chce.

Problemem jest jednak to że kiedyś było jedno forum, potem dwa, trzy. Ale można przyjąć że KMZiZ był zawsze wiodącym.

Rozumiem zmiany dotyczące "bazarku" było na nim sporo "handlarzy" a nie kolekcjonerów i nie wiem jak to można było ukrócić (myślę że moderatorzy dali by sobie z tym radę)

 

Natomiast ograniczenie ofert spowodowało że np. ostatnio Kol. "szpindlakfan" który chciał przewietrzyć swoją kolekcję szpindli został "zabananowany"

a jak wyobrażacie sobie sprzedaż np. 10 szpindli przez 5 miesięcy ??? tym bardziej że nie są to typowe zegarki więc potencjalny kupiec chce pooglądać i wybrać sobie jeden z wielu.

 

Obawiam się że chcąc zrobić porządek "wylewamy dziecko z kąpielą". Tym bardziej że po czasach kiedy były tylko trzy fora teraz for i grup zegarkowych jest sporo choćby na facebooku . I jak wiem to sporo kolegów z forum jest na tych grupach.  A one nie mają takich ograniczeń.

 

Pozdrawiam

Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie atakuje nikogo personalnie. Nie mam zamiaru jechac po kimkolwiek.

Chyba większość z nas używała tt, przed zmianami bylo ok, teraz nie jest i nie jest to wina tt, mimo że DawPi bardzo się starał rozwiązać problem tapatalka jest jak jest.

Zmiany w regulaminie bazarku? Po co?

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie każda zmiana rodzi obawy, jest okres tzw. przejściowy, który niestety z czasem poprawia błędy czy niedopatrzenia. W kwestii bazarku, niestety nie ma tylu chętnych moderatorów do sprawdzania i moderacji. Jest to czasochłonne i aktualni moderatorzy są bardzo obciążeni. W kwestii ruchu, który przekłada się na tzw. kliknięcia, to już inna bajka. Niestety firmy coraz mniej płacą a niektóre przestały. Dlatego za niedługo będzie i tutaj zmiana, część z reklam zniknie. Niestety COVID i tutaj się daje we znaki.

 

Bazarek ostatnio stał się bazarem w złego tego słowa znaczeniu. Nowy regulamin miał być próbą ukrócenia handlarzom wykorzystywania forum tylko do tego celu, który nic nie wnosiły w zamian merytorycznego. Interesował ich tylko rynek zbytu! Nikt nie chciał źle dla kolekcjonerów z krwi i kości. Niestety próby ucywilizowania stanęły na "odczytaniu" regulaminu tak, aby mi pasowało! By obejść przepisy i najlepiej storpedować. Dlatego podjęliśmy już następne kroki, aby automat odciążył moderatorów i nie było większych ograniczeń. Za niedługo będzie to już wprowadzone. Proszę o chwilę cierpliwości.

 

Dodaliśmy opcję Blog'a darmowego dla naszych użytkowników, jeśli ktoś chce mieć darmową platformę do pisania zapraszamy.

 

Staramy się, aby wszystkim dogodzić, ale chyba jeszcze taki się nie urodził. Jeśli macie jakieś pomysły, chętnie wysłuchamy i wprowadzimy jeśli będzie to w naszych możliwościach.

 

 


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, RTK-WGM napisał:

Panowie każda zmiana rodzi obawy, jest okres tzw. przejściowy, który niestety z czasem poprawia błędy czy niedopatrzenia. W kwestii bazarku, niestety nie ma tylu chętnych moderatorów do sprawdzania .....

Staramy się, aby wszystkim dogodzić, ale chyba jeszcze taki się nie urodził. Jeśli macie jakieś pomysły, chętnie wysłuchamy i wprowadzimy jeśli będzie to w naszych możliwościach.

 

Gdybym wiedział jak to rozwiązać to bym zaproponował - myślę że wszyscy wiemy kto na forum handlował a kto tylko wyprzedawał swoje zbiory.

Przykład Kol. "Szpindlakfana" może być dobrym do dyskusji widząc jego kolekcję myślę że wielu z nas coś by dla siebie kupiło - ale jak kupić czekając na wystawienie kolejnych 2 cały miesiąc. 

 

Czy na przykład ja od lat zbieram m.in. narzędzia zegarmistrzowskie - ostatnio zaproponowano mi ok 70 kg !!!! narzędzi z likwidowanego zakładu w Niemczech. Wieloma bym się podzielił bo po co mi 3 welcmaszyny/kalibrownice, czy 5 tokarek. Ale wystawiając je po 2 w miesiącu do końca życia tego nie sprzedam. Jest opcja oczywiście że wystawię to wszystko w jednym pakiecie ale kto da za to kilka tysięcy €.

 

Zaletą forum było to że było nas dużo w jednym miejscu a obostrzenia spowodują że część przeniesie się np. na facebooka gdzie powoli grupy zegarkowe rosną w siłę.

A trudno wyć aktywnym w wielu miejscach i jak już raz się odejdzie/przeniesie to tak łatwo się nie wraca.

 

Pozdrawiam

Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Eugeniusz Szwed napisał:

 

 

jimmibaton - tu Cię zasmucę, przykro mi, ale grzebanie przy bazarku jeszcze potrwa. A, czy działał bardzo prężnie ? To, zależy od punku widzenia i indywidualnych preferencji biznesowych użytkowników bazarku. Natomiast nie jest prawdą, że bazarek generuje nie wiadomo jakie  tzw wejścia na forum i że to się przekłada ... no, właśnie na co to się przekłada ?

 

 

Znam podobne historie z forum Canon Board. Bazarek stał się miejscem, gdzie można było nawiązać fajne kontakty i kupić bezpiecznie sprzęt. Niestety przez ograniczenia - w mniejszym stopniu niż u nas - bazarek padł, a z nim praktycznie całe forum. Hobby dotyczące zegarków jest specyficzne i istnieje ogromna liczba ludzi, którzy z wiadomych względów (budżet nie jest z gliny, zwłaszcza w kraju, w którym żyjemy) sprzedają i kupują zegarki, żeby spróbować ich "na żywo", często odkupują też modele, które posiadali, a przedwcześnie sprzedali, szukając dla siebie zegarka idealnego. Nie chcę dramatyzować, ale niektóre rzeczy nie potrzebują "udoskonaleń".  Moim zdaniem formuła działu SPRZEDAM sprawdzała się bardzo dobrze. W razie czego, dla dobra wspólnego mogę zostać moderatorem, jeśli jest problem w tym dziale, to chętnie pomogę. Jedynymi zmianami, jakie bym wniósł, byłby zwiększony limit do powiedzmy 200 postów i możliwość założenia 4 nowych postów sprzedażowych w miesiącu, ale z zastrzeżeniem, że w bieżącym czasie mogą istnieć dwa posty jednocześnie.  Każde ogłoszenie mogłoby zabierać maksymalnie trzy przedmioty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy w ramach eksperymentu znieść np. na miesiąc  wszelkie ograniczenia. Puścić bazarek na żywioł bez kontroli moderatorów i bez jakichkolwiek regulaminów. Albo się dotrze sam albo wszystko się zawali w oparach wielkiej ogólnej  kłótni ...

Próbujemy ???   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możemy w ramach eksperymentu znieść np. na miesiąc  wszelkie ograniczenia. Puścić bazarek na żywioł bez kontroli moderatorów i bez jakichkolwiek regulaminów. Albo się dotrze sam albo wszystko się zawali w oparach wielkiej ogólnej  kłótni ...
Próbujemy ???   
Lepiej nie , ograniczenia powinny być, poprzednio bylo dobrze moim zdaniem. Natomiast jezeli 3 ogłoszenia to było za dużo to zostańmy przy dwóch ale usuńmy ten zapis ze w ciągu miesiąca. Naprawdę trudno to kontrolowac nie majac wglądu w odpowiednie statystyki, właśnie za zlamanie tego zapisu wielu z nas otrzymało punkty karne i ogłoszenia zostały usunięte.

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

I jeszcze zeby nasi strap makerzy mogli wiecej sprzedawac...

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jackm napisał:


 

I jeszcze zeby nasi strap makerzy mogli wiecej sprzedawac...

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka
 

Na paski hand made mógłby być inny poddział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marekvegas napisał:

Na paski hand made mógłby być inny poddział.

I bez żadnych limitów - trzeba wspierać krajowe rękodzieło (oczywiście jeżeli to będą producenci a nie handlarze chińszczyzną).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się forum zmienia a my się przyzwyczailiśmy do starej formuły. Generalnie jest git ale są problemy techniczne, często mi forum wisi przy wrzutkach zdjęć, dziwnie się wyświetlają reklamy, nie jasne zasady na bazarku i dziwny ranking użytkowników.

 

Co ja bym zmienił?

- bazarek - ustanowić jasne zasady i ich się trzymać, zmiany są niemile widziane a tym bardziej, nikt nie będzie śledził co tydzień regulaminu, czy coś się zmieniło czy nie. Dlatego niech wyświetla się okienko przy dodaniu ogłoszenia ile można mieć zegarków, na jak długo itd. 

- zmiana sytemu punktacji lub zmiana nazw tytułów, niektórym to sam Breguet by zazdrościł statusu :) 

- sprawy techniczne są do załatwienia, forum postawiono na nowo to i pojawiły się problemy 

 

 


📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Eugeniusz Szwed napisał:

Możemy w ramach eksperymentu znieść np. na miesiąc  wszelkie ograniczenia. Puścić bazarek na żywioł bez kontroli moderatorów i bez jakichkolwiek regulaminów. Albo się dotrze sam albo wszystko się zawali w oparach wielkiej ogólnej  kłótni ...

Próbujemy ???   

 

Proponuję wszystkich zbanować. Nie będzie problemu, bo od razu zrobi się porządek na forum.

Próbujemy?

 

Sorry, ale rozmowa a ten sposób nie ma żadnego sensu i dziwię się, że taki poziom rozmowy proponuje Prezes Zarządu.

 

Koledzy proponują co konkretnie ma zostać poprawione.

Jeżeli się nie da, to również jestem za tym by przywrócić stare zasady.

Pomimo tego, że rzadko coś sprzedaję, nie lubię niejasnych zasad.

Mogę także przeglądać ogłoszenia (zazwyczaj to i tak robię) jeżeli to pomoże w utrzymaniu porządku.

Na pewno nie usunę żadnego bez powiadomienia sprzedającego jakie zasady złamał.

Bo uważam takie działanie za normalne.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualny (kontrowersyjny) regulamin bazarku istnieje od bodajże czerwca i już kilkukrotnie był poddawany krytyce , pomysłów na to jak ma wyglądać również już było sporo ale jak do tej pory w tej kwestii nic konkretnego nie zostało ustalone/zrobione (a nie - co niektórzy dostali punkty karne czy też bana). Czyżby zarząd widział swój błąd chcąc na próbę luzować zasady ? Poza tym ciągle zastanawia mnie jaki to był bałagan w poprzedniej formule (przynajmniej ja go nie widziałem - być może ślepy jestem) .

To , że ktoś wystawia często i wiele na bazarku wcale nie oznacza , że robi to zarobkowo , ADHD zegarkowej chyba każdemu się przytrafiło tak więc rotację są nie uniknione - nie wszyscy użytkownicy forum są tak stali w uczuciach do swych czasomierzy jakby tego życzył sobie zarząd (a chyba lepiej dokonywać transakcji w swoim gronie niż robić to na portalach ogłoszeniowych/aukcyjnych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem tego powracającego niczym bumerang "lekko-ciężkiego bicia piany".

 

Kluby miłośników, grupy i fora działają, zasadniczo przynajmniej, w celu wspierania "braci i sióstr w pasji". Wśród tychże znajdują się zwykli nosiciele, zapaleni kolekcjonerzy, szaleni adhd-owcy, utalentowani recenzenci, wyrafinowani paskotwórcy, zapaleni markobudowniczy, drobni handlarze ciągle zbierający na coś nowego, nieco mniej drobni handlarze ciągle zbierający na coś nowego i dużego ;) i wielu, wielu innych.

 

Wszyscy skorzystaliby na wzajemnym wspieraniu swojej działalności lub, przynajmniej, życzliwej neutralności. Tymczasem, co nie jest - o ile to może stanowić jakiekolwiek "pocieszenie" - domeną wyłącznie środowiska "okołozegarkowego" - sporo zamiast tego utrudnień, komplikacji, bezinteresownej zawiści, schizokonkurencji, pokazywania kto ma dłuższego, etc.  ;)

 

Na powyższym, generalnie, tracą wszyscy.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, marekvegas napisał:

Na paski hand made mógłby być inny poddział.

Popieram, to bardzo dobry pomysł!

Do pasków hand made bym dołożył jeszcze klamerki, części do zegarów i wszystkie narzędzia i maszyny zegarmistrzowskie, wszystko to razem powinno mieć oddzielny bazarek lub poddział na bazarku głównym w którym moim zdaniem nie powinno być żadnych ograniczeń.  

Myślę że w tej grupie dominują głownie różnej maści pasjonaci. 

Myślę również, że do tej grupy można by dołożyć tzw. wyprzedaż kolekcji która miałaby tylko jeden punkt w regulaminie. 

Pierwsze aukcja całej kolekcji, następne aukcje, to "rozczłonkowana" cała kolekcja. 

 

Edit. A może w dziale "Zegary" otworzyć mini bazarek na zegary, części do zegarów i na narzędzia i maszyny zegarmistrzowskie?

Oczywiście bez żadnych ograniczeń. :)

 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym proletariusze, którzy otrzymywali od państwa darmowe igrzyska, My oczekujemy od naszego Forum darmowego bazarku, wraz z przejrzystym do niego regulaminem. 

 

Rzym igrzyskami żył! 

  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to nie jest tak, że nic nie jest robione. Po ostatnich zmianach wyciągamy konsekwencje i zachodzą następne zmiany. Wszystko jest w toku... niestety formalności trwają a napiszę to jeszcze raz, że robimy to w czasie wolnym od naszych podstawowych zajęć. Niektóre działania wymagały wyjazdu, niektóre osobistej wizyty zgodnie z reprezentacją na podpisanie dokumentów i umów.

 

Tak więc:

 

Bazarek nie będzie miał limitów, będzie można wykupić tzw. pakiety na wystawienie przedmiotów - tutaj od razu napiszę, że kwoty będą symboliczne i rzędu kilku złotych za pakiet! Pieniądze pozyskane w ten sposób zasilą utrzymanie forum.

Darmowe pakiety będą przyznawane osobom, które udzielają się na forum poprzez np. pisanie recenzji i artykułów na stronę główną KMZiZ.pl, organizowanie warsztatów dla klubowiczów, moderatorów, czynny udział na rzecz Stowarzyszenia, członkom Stowarzyszenia...

Przygotowane są odpowiednie skrypty, bramki, umowy. To niestety nie trwa 5 minut a więcej czasu zajmuje. To nie jest tak, że Zarząd chce robić po swojemu, chcemy dla Was jak najlepiej i może czasami obrana droga to ślepy zaułek, ale wtedy próbujemy nowych ścieżek. Opinie są cenne, ale nie da się wszystkich pogodzić. Dlatego staramy się pogodzić możliwie jak najwięcej opinii.

 

Mamy nadzieję, że ta forma będzie najlepsza, koszty wystawienia, które pokryją działanie forum nie skrzywdzi nikogo, a Zarząd będzie miał środki na pokrycie i dalszy rozwój forum, choćby w zakresie zakupu lepszych parametrów serwera.

 

Powyższe założenia będą zawarte w nowej zmianie jaka będzie wdrożona już niedługo. Mamy nadzieję jako Zarząd, że koszty pakietów nie będą dla Was przeszkodą, a to umożliwi zasilenie forum. Jak już pisałem, reklamodawcy coraz bardziej tną koszty działań marketingowych, pozyskanie dodatkowych środków wymaga naszych wizyt osobistych u sponsorów, a uzyskane kwoty to nie jest kwota duża. Koszty z reklam na forum również spadają, dlatego myślimy, że ta forma będzie na obecną chwilę najrozsądniejsza.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli by sprzedać na bazarku starego casio za 100pln będę musiał wykupić "pakiet na wystawianie przedmiotów"? Jeżeli tak, to czarno to widzę, niezależnie od ceny pakietu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.