Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Adi

Serwisy, punkty serwisowe - wrażenia, opinie, doświadcze

Recommended Posts

Proponuję temat, w którym można podzielić się z innymi wrażeniami z jakości usługi i obsługi poszczególnych autoryzowanych serwisów. Opis wielu juz był. Wiele jeszcze przed nami. Może warto zebrac je w jednym temaciie, aby póżniej inni wiedzieli czego sie spodziewać, na co uważać?

 

Sam mam niewielkie doświadczenie z autoryzowanymi serwisami. Chciałbym podzielić się ostatnim.

Posiadam zegarek Vostok Europe, model Mriya w kopercie pokrytej metoda PVD różowym złotem. Zegarek używany był rzadko, pierwszy mechanik po długiej przerwie - a zaraz po nim pojawiły sie kolejne - więc przegub nosił inne maszyny. Pewnego dnia nawet postanowiłem go sprzedać. Jako, że złocone w klubie rzadziej znajdują nowych właścicieli - wystawiłem na Alledrogo. Nie udało się. Ale to i dobrze. Zauważyłem po przetarciu ściereczką, że koperta, z boku po lewej stronie, w miejscu gdzie zegarek ocierany był przez koszulę, sweter czy inną odzież zmieniła kolor na bliższy żółtemu złotu. Uznałem, że trzeba sprawę do serwisu zgłosić - i tak zaczął się pierwszy kontakt z autorywowanym serwisem producenta zegarków.

Po opisie sprawy, poproszono mnie o przesłanie zegarka do Serwisu Poljot Euro na Łukowskiej w Warszawie. Po kilku dniach zrobiłem tak dołączając opis, oraz dodatkowo skarżąc się na marną jakość paska. Kiedy paczuszka z Vostokiem ruszyła na serwisowy front - zauważyłem w warunkach gwarancji adnotację, że uszkodzenia koperty i paska nie są traktowane jako te, które uprawniają do naprawy gwarancyjnej. Zmartwiłem się. Jednak po 2 dniach dostałem maila z informacją o uznaniu zasadności moich roszczeń. Poinformowano mnie, że zostanie wymieniona koperta. Oczywiście bezpłatnie w ramach gwarancji. Dodatkowo otrzymam nowy pasek. 2 dni później otrzymałem info, o przeglądzie, regulacji i wysłaniu zegarka do mnie. Kiedy Vostok trafił znowu w moje ręce okazało się, że koperta piekna i nowa - oblepiona jeszcze foliami ochronnymi. Pasek nowiutki, fabryczny. Równiez koronka zupełnie nowa. Od mojego zegarka pozostał werk z tarczą i wskazówkami oraz dekielek. Moje zdziwienie in plus wzrosło, kiedy zauważyłem, iz mimo braku sugestii z mojej strony został poprawnie ustawiony wskaźnik 24h - który był przesunięty wzgledem tego co pokazywały wskazówki, a same wskazówki ustawiono idealnie - a wcześniej przy pełnej godzinie wyznaczanej wskazówką godzinową - minutowa była 3 minuty za pełną godziną.

Podsumowując. Serwis Poljot Euro, jest biorąc pod uwagę mój przykład, godzien polecenia i uznania z mojej strony. Uwzględniono wszystkie moje sugestie, a także zauważono drobne niedociągnięcia, zupełnie bez mojego udziału i poprawiono. Takich serwisów życzę wszystkim użytkownikom zegarków.

Polecam i dziękiuję za potraktowanie jak klienta.

Jeśli inne sewisy dziłaja podbnie to super.Jeśli nie - to do takich standardów powinny dążyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak takitemat jest - o zegarmistrzach.Dlatego pomyślałem,że fanie będzie jeśli conieco doświadczeń odnośnie serwisów autoryzowanych :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak takitemat jest - o zegarmistrzach.Dlatego pomyślałem,że fanie będzie jeśli conieco doświadczeń odnośnie serwisów autoryzowanych :P

 

Tysz prawda! Przeważnie dany zakład zegarmistrzowski jest punktem napraw, serwisem czegoś i prowadzi sprzedarz :lol: 3 w 1 ;) W Gdyni serwisy jak serwisy... Najlepsi zegarmistrze w Gdyni nie mają serwisów i kilku jest na emeryturze :D kiedyś był b. dobry serwis zegarków, który skupiał najleprzych :P Teraz jest tam "pospolity" zakład :D Takich typowych serwisów to pewnie jest kilka w Polsce :roll:

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam do pochwał odnośnie punktu na Łukowskiej, ze tamtejszy zegarmistrz jako JEDYNY z kilkunastu renomowanych warszawskich (nomina sunt odiosa, ale wśród nich byli i ci często tu wymieniani i chwaleni) wiedział, o co chodzi w tzw. suchym smarowaniu szybkobieżnych mechanizmów np. GP, czy Zenitha i.


zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety Serwis Poljot, który mieści się na Igańskiej w Warszawie nie do końca pasuje do opisu kolegi Adi.

Miesiąc temu oddałem im do przeglądu i wymiany szkiełka mojego VE Gaza 14. Po tygodniu dostałem smsa z informacją że jest gotowy do odbioru. Niestety na miejscu okazało się , ze owszem jest po serwisie, szkiełko wymienione ale za to posypały im się indeksy z tarczy a specjalista który je kleił obsmarował wszystko klejem! Wyglądało to szpetnie. Zegarek został oczywiście do poprawy i od tego czasu (juz 3 tygodnie) ni widu, ni słychu...

A już totalnie wk@rwili mnie tym, że łaskawie poinformowali mnie że nie obciążą mnie kosztem naprawy tego co sami spartolili !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.