Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
jacekd

Ciekawy zegarek na 30'stkę - pomoc w poszukiwaniach

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

 

Chciałbym sobie sprawić na 30'stkę prezent w postaci zegarka. Maksymalny budżet to 4000zł (może być również 2k, nie jest to granica konieczna do osiągnięcia 😃 )

W kolekcji mam już kilka klasyków dla początkujących jak np Certina DS-1, Certina DS Action Powermatic, Glycine Airman oraz kilka tańszych Orientów. Moja kolekcja zegarkowa troszkę mi się znudziła i szukam jakiegoś powiewu świeżości. 

Szukam czegoś ciekawszego niż garniturowiec z białą tarczą, bez różnicy czy to będzie automat czy kwarc. 

 

Bardzo liczę na Waszą pomoc i mam nadzieję że zasypiecie mnie ciekawymi pomysłami 😁

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozmiar nadgarstka, co dla ciebie wazne (jakie funkcje) i jak sie nosisz na co dzien (do czego ten zegarek mialby byc)?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiew świeżości nowość od Krzyśka, z kodem masz rabat 100 GBP

 

 

chw.jpg

Christopher-Ward-Super-Compressor.jpg

Edytowane przez Rikimaru75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, cordi7 napisał:

Jaki rozmiar nadgarstka, co dla ciebie wazne (jakie funkcje) i jak sie nosisz na co dzien (do czego ten zegarek mialby byc)?

 

 

Nadgarstek 17cm, rozmiar to pewnie coś pomiędzy 39-43mm. Zegarek EDC, na codzień chodze w mniej oficjalnych koszulach (w kratę, podwinięte rękawy) więc model nie jakiś mocno sportowy ale tez zdecydowanie nie elegancki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Oba w porządku. A może coś od Balla - np. z linii Fireman? Przejrzałbym nasz bazarek, czasami trafiają się Balle w dobrych cenach. Ciekawa historia marki, bardzo dobra jakość wykonania no i tryt 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hami Khaki Navy Scuba jest swietny, wizualnie mi sie bardzo podoba - diver ale w nieco bardziej oryginalnej interpretacji niz zwyczajowa. Bardzo dobry wybor :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki ?

 

 

Rewelacyjny zegar , wymiana gumy na piasek zmienia go w bardziej elegancki . Bardzo trudno dostępny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego na wydaniu: 

 

EKFHXXLmoj02.JPG.95fe35e09519988cde43ef5e52dc8454.JPG

 

Popatrz też na EPOSy

Edytowane przez Passionat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiew z sentymentem akurat dla 30-latka - Xicorr Mistral. Tylko nie pisz, że nie jeździłeś Polonezem. 

 

7ec7232a56a4712c.jpg

 

Foto. xicorr.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi! Mam do Was jeszcze jedno pytanko, co sądzicie o zegarkach Longines Hydroconquest w kwarcu? Warto się nad tym zastanawiać czy lepiej sobie nie zawrać głowy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat kwarcowego Longinesa się nie wypowiem, ale do siebie polecam Hamiltona Pilot Day Date,  bardzo uniwersalny zegarek. Używane trafiają się w połowie budżetu ale na nowy też ci starczy.

spacer.png

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jackdud napisał:

Dzięki za odpowiedzi! Mam do Was jeszcze jedno pytanko, co sądzicie o zegarkach Longines Hydroconquest w kwarcu? Warto się nad tym zastanawiać czy lepiej sobie nie zawrać głowy? 

 

Na pewno będzie wymagał mniej uwagi i obsługi niż automat. Do tego dużo tańszy i dostępny w mniejszym rozmiarze bo 39mm (automat to przynajmniej 41mm). Natomiast w przypadku kwarca, jeżeli chodzi o Longinesa, to zdecydowanie rozważyłbym Conquesta V.H.P. bo to bardzo dokładny kwarc wysokiej jakości. To co w nim boli najbardziej, to WR50.

 

obraz.thumb.png.23160868906e03550bb8f9ac48fabcb9.png

 

obraz.thumb.png.a7b6c66e0b0e0507c2ebb9fdff7cdd45.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio choruje nieco na Christophera Warda. Robi piękne zegarki.

 

Zrzutekranu_2020-09-19-12-58-55-389.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.